AVON само за представители - 12

  • 13 699
  • 313
  •   1
Отговори
# 75
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
дойде ми кашончето днес:
нямам листовка с подарък  Sad
кислородния серум /който си представях като спрей, а то е някакъв балсам/ изтекъл и оплескал всичко - как се процедира в този случай, изтекло е около 2 пръста от опаковката
вместо 4 мостри на тониращия крем са ми изпратили 4 връзки за мобилен телефон с логото, не ги искам, иначе са фактурирани мострите
обиците синьо ...... какво беше са много сладки, по-малки от колкото си ги представях, но сладки. Червилото подарък е много хубав цвят, но мирише лошо  Sick - дата на производство 03.03.05 - то младо, само на 2 години и два - три месеца  Whistling
моята козметична чантичка не дойде, че от разсеяност ...... единият от дата продукта беше от Пърфект уеър, пък те не участвали в офертата  Tired

от останалото съм доволна

# 76
  • Мнения: 124
помогнете моля с кодовете на подаръците "честито вие спечелихте"?.. аз като никога попаднах сред печелившите, но пък погубих нейде листовката..
Always Дуо аромат и гланц за устни-95000
Комплект Naturals душ-гел и ексфолиант за тяло-95026
Тоалетна вода Pro sport-95018
Тук е мястото да попитам-кое да си избера? newsm78
блдрйъ!  bouquet
аз лично ще взема душа и ексфолианта - тоз ми ти орех с кафява захар ми мирише чудно на чаени бисквити  Laughing
пп ще си го взема, ама не дава - кода на продукта не е намерен, казва Sad дали не трябва в к08 да се поръчва? #Crazy

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 17:55 от kaPTuHa

# 77
  • Мнения: 384
Нямам подарък!  Crossing Arms
От поръчката-нищо интересно... Whistling

# 78
  • Мнения: 2 716

кислородния серум /който си представях като спрей, а то е някакъв балсам/ изтекъл и оплескал всичко - как се процедира в този случай, изтекло е около 2 пръста от опаковката
вместо 4 мостри на тониращия крем са ми изпратили 4 връзки за мобилен телефон с логото, не ги искам, иначе са фактурирани мострите
Червилото подарък е много хубав цвят, но мирише лошо  Sick - дата на производство 03.03.05 - то младо, само на 2 години и два - три месеца  Whistling
моята козметична чантичка не дойде, че от разсеяност ...... единият от дата продукта беше от Пърфект уеър, пък те не участвали в офертата  Tired
Лосионът, можеш да го върнеш на координаторката си. Ще ти изпратят цял. Неприятно е само, че трябва да почакаш.
Връзките за мобилни телефони също. Те се водят заменен продукт.
Имаш 2-ра поръчка за козметичната чантичка.  Peace
А за червилото - кое е? Ако е новото - Glazewear, си в грешка. Ще погледна имоето за всеки случай.

Аз пък си харесах чантичките Anew. По-хубави ми се виждат от тази от хитовия комплект.

# 79
  • Мнения: 448

[/quote]

пп ще си го взема, ама не дава - кода на продукта не е намерен, казва Sad дали не трябва в к08 да се поръчва? #Crazy
[/quote]
Да,точно в К08 трябва да се поръча!

# 80
  • Мнения: 194
Има ли тема за кампания 8?

# 81
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Не пускаме нови теми за кампаниите.. пишем в текущата и като свърши се пуска нова тема, без значение кой е текущия каталог!!  Peace

# 82
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
А за червилото - кое е? Ако е новото - Glazewear, си в грешка. Ще погледна имоето за всеки случай.

червилото и Колор тренд и е подарък към обиците "чар в синьо" от спец предложенията

# 83
  • Мнения: 124

Цитат

пп ще си го взема, ама не дава - кода на продукта не е намерен, казва Sad дали не трябва в к08 да се поръчва? #Crazy
Да,точно в К08 трябва да се поръча!

е така вече съм спокойна Simple Smile
благодаря и за това  Simple Smile

# 84
  • Мнения: 2 716
А за червилото - кое е? Ако е новото - Glazewear, си в грешка. Ще погледна имоето за всеки случай.

червилото и Колор тренд и е подарък към обиците "чар в синьо" от спец предложенията
Спец предложенията са обикновено от продукти, на които 1/2 от срока на годност е изтекъл.

# 85
  • Мнения: 990
Спец предложенията са обикновено от продукти, на които 1/2 от срока на годност е изтекъл.
Не е вярно това, за доказателство: последно си поръчах лосион и душ-гел Екстраординари за 5.50 - произведени за на 06.05.2007 година!!!  Crazy

# 86
  • Мнения: 2 716
Спец предложенията са обикновено от продукти, на които 1/2 от срока на годност е изтекъл.
Не е вярно това, за доказателство: последно си поръчах лосион и душ-гел Екстраординари за 5.50 - произведени за на 06.05.2007 година!!!  Crazy
Това сигурно е лимитирана серия. Такива ги пускат в 2-3 кампании и после до изчерпване.

# 87
  • Мнения: 983
Момичета някой наясно ли е защо в сайта на Ейвън за кампания 7 има само една дата за редовна поръчка. Моята координаторка ми каза 13.06, че е датата за втора редовна поръчка, а я няма вписана, досега не ми се е случвало, винаги датите които тя ми казва са съвпадали с тези от сайта. Мерси  bouquet

# 88
  • Мнения: 448
Вероятно,защото първа дата е минала,при мен си ги има и двете newsm78.Аз пък нямам дати за К08.Разминаването с координаторката може да идва от факта,че през интернет удължават срока с 3 дни,докато координаторките събират поръчките по-рано.И за това обаче не съм сигурна!?
Сега е мой ред да попитам:аз съм план Д,зона037,а в кашона са ми сложили кампаниен календар за план Е,зони 002,008,014,017,028,032.Сменят ми плана и зоната или са сгрешили?В сайта има кампанийния календар и на план Д,зона 037,но кой да гледам? newsm78

# 89
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да сменени са мейл плановете и зоните и аз го забелязах това!!!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт