След този клип аз спрях цигарите!

  • 4 371
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 111
И на мен не се отваря - отивам да изпуша една цигара.

# 31
  • София
  • Мнения: 35 946
и аз немога да го отворя Confused

# 32
  • Мнения: 358
Спрях цигарите две години преди първата си бременност. Качих 8 килограма, но за около половин година  ги свалих. Оттогава минаха седем години, през които, когато съм могла, винаги съм спортувала. Надявам се вече да съм чиста. Успех на всички отказващи цигарите. А за прочистване на кръвоносните съдове пиех капсула Гинко билоба от 100 милиграма един час преди аеробен спорт, при мен плуване. То подобрява кръвообращението и в най-малките кръвоносни съдове - на ретината и мозъка, а също способства за по-бързо оформяне на мускули Peace   

# 33
  • Мнения: 4 678
Повечето от вас не спират цигарите от страх да не напълнеят още.
 Peace

# 34
  • Мнения: 122
Не е задължително...поне аз лично не се водя от това,т.е. не страха от напълняване ме е спирал да ги откажа,даже да не кажа че въобще не фигурираше в списъка с "причини" да не ги отказвам Laughing
Напълняването хич не ме притеснява,защото знам че като ги бях отказала не ядях повече,а както обикновено. Вече 8 дни от новото "отказване" Laughing За съжаление петък вечер се "подхлъзнах" леко - излизахме и покрай питиетата отидоха и няколко цигари... Embarassed Embarassed Embarassed

# 35
  • Мнения: 4 678
Внимавай като се "подхлъзваш" да не "паднеш" Peace
Стискам палци newsm10

# 36
  • Мнения: 4 111
Поци, как да спра цигарите, не се отваря клипчето  Sad

Грешка! За съжаление видеото което се опитвате да отворите не съществува!

# 37
  • Мнения: 122
Мерси за палците,Поци! Wink
Иначе си прав,че има реална опасност от тия "подхлъзванки" накрая да се изтърся съвсем...както стана предния път - пак ги почнах накрая Rolling Eyes Ще видим тоя път кво ще стане.Много е хубаво това,че в тия жеги хич не ми се пали - ама наистина въобще - чак се учудвам Shocked Ако преодолея и петъчните кръчми/сбирки(то хубаво,че не са и всеки петък Laughing),ще съм ги отказала завинаги!
пп.Лилянчо,виж по горе на тази страница Поци е дал линк където има части от клипа (аз точно оттам го гледах всъщност,щото и на мен не ми излизаше нищо от първия линк в темата)

# 38
# 39
  • Мнения: 4 111
Counterfeit, благодаря, голяма съм блейка.
Поци, благодаря и на теб!
Стана ми лошо от тези клипове. Бля. Чак ме стегна гърлото, иде ми да плюя, да си изплюя дробовете.

# 40
  • Мнения: 4 380
От кое по-точно ви става лошо?  Мен ми прилошава от метъла определено, но видът на готини цигари страшно ми хареса.  Laughing Отивам и аз да изпуша една. Grinning

# 41
  • Мнения: 4 678
Готини цигари няма ,има готин рак Peace
Изпуши и за мен една цигара Peace

# 42
  • Мнения: 4 380
Готини цигари няма ,има готин рак Peace
Изпуши и за мен една цигара Peace

Разбира се че има готини цигари.
Ако рака беше непосредствено свързан с цигарите би било много лесно, Поци, но не е. Непушачи боледуват много по-често, колкото и да е парадоксално. Сигурно си чувал, че на запад не е модерно да се пуши? Тук пушачите са рядкост, но онкологичните заболявания бият всякакви рекорди.
Бях го писала по-рано, но ще го напиша пак. Абсолютно доказано е, че тютюнопушенето е предпазен фактор за Алцхаймер и болест на Паркинсон, а също страдащи от депресия изключително рядко са пушачи.
Продължавай да се впечатляваш от такива клипчета, а аз ще изпуша една и за теб, обещавам. Laughing

# 43
  • Мнения: 4 678
Не знам,ако искаш дай и на детето си! Peace
Аз спортувам и на мен ми вредят Naughty
А ти причини може да търсиш много,аз не виждам полза от тях.Най-малкото че смърдиш на.............,мерси Peace

# 44
  • Мнения: 3 036
Поци,извинявай че се намесвам в темата ти!Мисля че нито реклама,нито клипчета ще помогне на някой да спре цигарите.Аз бях пушач 20 години.Март се разболях от пневмония.След 20  шишенца глюкоза, и всички системи това ми е като кашмар и не изпитвам желание да запаля.А преди 2 години баща ми почина от рак на билите дробове и това не ми подейства да ги спра.Така че не знам newsm78 кое би накарало човек да спре цигарите.

Общи условия

Активация на акаунт