Моля, профукайте всичко до последната стотинка

  • 2 077
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 765
Харесала съм си кон- струва 50 000 евро. Адски красив, породист, с родословно дърво и т.н. С остатъка от парите ще му купя овес Simple Smile
Shocked  А има ли къде да го държиш ? По-добре вземи да инвестираш в обор , вместо в овес  Thinking

# 16
  • Мнения: 8 999
Такааа ..... да видим сега.... 100 000 лева. Не са много май. Едвам ще ми стигнат да свържа двата края. Първо погасявам кредитите - общо 80 000 лв. Остават някакви мижави 20 000 - намирисва ми на нов кредит, за да успея да довърша вилата и да си купя сносна кола. За дрехи и дрънкулки едва ли ще остане нещо, но със сигурност ще заделя поне 2 000 лв. за един грандиозен купон за приятели.

# 17
  • Мнения: 4 733
Под стрес се харчи импулсивно и може би най-разумно, Liso Simple Smile Ти в тая Лига какво точно ще пазариш момиче?

# 18
  • Мнения: 3 423
Няма да пазаря нищо.
Ще пазарувам медикаменти.
Колкото ми поискат, толкова ще платя.
Или бакшиш до 100 000.

# 19
  • Мнения: 6 992
Буууууф, апартамент, по-големичък в Пловдив. Бууууууф, нищо не остана. Само че се чудя дали за 1 час ще успеят да ми направят договора...Иначе ако кара чичо ми, за един час съм в Пловдив, заедно с излизането от София, хаха.

# 20
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Абе хора, условието е да се изхарчат за 2 часа newsm78
Ако може да се финализира сделката, бих си купила къща с двор. Все ще се намери такава за 100 000 Thinking

# 21
  • Мнения: 3 423
Иначе ако кара чичо ми, за един час съм в Пловдив, заедно с излизането от София, хаха.

Мани го чичо ти. Вземи си такси.
Иди до морето и обратно.
Не, имаш само 2 часа.
Иди до Рилския манастир.

# 22
  • Мнения: 4 733
Повечето имотни го раздавате  Laughing Някоя кола да се фръцкате, а?  Flutter

# 23
  • Мнения: 68
Shocked  А има ли къде да го държиш ? По-добре вземи да инвестираш в обор , вместо в овес  Thinking
Има къде, имаме ранчо и там имаме 7 коня, само ездитни. Всъщност имаме и по-скъп от този.  Wink


Касиди, защо тази девойка със стотинките ни си е купила дъвки.. Егати, и кво- не спечели ли? Аз пък не съм я гледала тази игра.

# 24
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Ако си мислят че ще ме стреснат с някакви си 100 хилядарки, много се лъжат  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 6 992
Ооооо, не, кола само ако е екологична.
Сега се сетих друго.
Ше изкупя билетите за всички концерти, на които искам да отида, ще си купя и самолетни билети, ще си резервирам хотели, където спяпреди/след концерта + още една или две нощи, за да мога да разгледам Ивропата. Сигурно ще ми останат, но то и книги могат да се поръчват онлайн и ОРИГИНАЛНИ двд ...лелееее, дайте ми картата със 100000!!!! Ако не е карта, оставам с апартамента.

Лиске, бре,къде ще харча пари на манастира?!, щото то таксито ще вземе, ама няма да ми вземе 100000 я...

# 26
  • Мнения: 4 733
Тя само парцали си накупи и в крайна сметка си спечели напазареното. Но в последните минути обикаляше с някакви жълти стотинки по разни павилиончета и питаше " Нещо за .... стотинки имате ли?! " Simple Smile Кофти е, защото с нея тича и един като секундант и постоянно и повтаря " Остават ти 10 минути ", " Остават ти 7 минути ", " 3-тата минута тече ". Във вашия случай, секунданта ще съм аз и ще ви вкарвам психоатака  Mr. Green

# 27
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Продължавам да не виждам проблем:)
Готова съм да се докажа, ако трябва!

# 28
  • Мнения: 5 370
Повечето имотни го раздавате  Laughing Някоя кола да се фръцкате, а?  Flutter
Аз. Един Миникупър, да мое да го паркирам-е ти на 60000.
И един парцел земя-и готово Парцелът е в немарков квартал Sunglasses. Ще има и за яко козметика

# 29
  • Мнения: 3 268
Ще си купя нов хол и нова детска.Готина нова кола ,скъпи,ама много скъпи обувки няколко чифта от един магазин/знам го кой е  Wink/ и готово.Бих купила имот,но за 2 часа няма да мога.

Общи условия

Активация на акаунт