Дървена кошарка или кошарка за игра и спане?

  • 4 394
  • 72
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 689
Ние сме с дървена кошара.
Сгъваемите кошари ми изглеждат доста нестабилни и неудобни. А и мисля, че детето трябва да се научи къде да играе и къде се спи.

# 31
  • Мнения: 22 461
И още нещо, което пропуснах.
Предимството на дървената кошарка е, че детето може да спи в нея до навършване на 5-6години.
А така, веднъж ще дадете пари за сгъваема кошарка (поне 100лв) и след 2г. трябва да купите нормално легло.

# 32
  • Мнения: 2 922
Купихме сгъваема кошарка, тъй като имаме намерение да правим детска стая за децата - просто щеше да е непрактично да купя още една дървена кошара.
Имам две сгъваеми кошари - и двете са стабилни и незаменими при пътуване или гостуване.

# 33
  • Мнения: 565
Тези със щкафчетата много ме блазнят, но няма да мога да ги ползвам  Sad , защото сме и намерили място между спалнята и дивана. Общо взето с тая теснотия голямо умуване пада newsm78

# 34
  • Мнения: 230
Ние купихме първо дървено легло отвсякъде с пречки, че стои в средата на стаята и ни се струваше кофти да гледаме табли.
Да, ама не Naughty. Влади категорично спи при мен, а откакто падна от леглото спи в количката при нас докато сме будни. Като тръгнем да лягаме го преместваме.
Сгъваемите кошари за спане и игра са тесни според мен за игра. Наскоро си купихме на Бертони "Play Station" - тя е 120 х 120 см. някъде и там има място за игра, но за гарсониера не знам дали няма да ти е голяма.
Освен това бебчо в момента е на вълна изправяне, пълзене и изследване и ако стои и 5 мин. в кошарата съм доволна.
Та при нас общо взето креватчето е излишно, не спи в него, не може да стои сам там защото все си удря главата и то яко. Иначе пък е красивичко - това със самоирония.
Пожелавам ти бебчо да се "съобрази"  Laughing с твоя избор, защото моят не щя Laughing.

# 35
  • Мнения: 439
Тъй като,честичко пътуваме кошарата ни е по от полза

# 36
  • Мнения: 617
Дървена кошарка!
Доволни сме, защото и ние живеем в гарсониера и те разбирам напълно

# 37
  • София
  • Мнения: 1 524
Ето стари теми по въпроса:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=158170.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=156182.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120919.msg2217431#msg2217431

Много различни мнения, всичко зависи от обстоятелствата, например перфектният вариант да се вземат и двете, но само ако финансите позволяват.

Последна редакция: чт, 31 май 2007, 13:32 от meggyv

# 38
  • Мнения: 1 517
Ние сме с дървено легло. Иво спи много рядко сам, но наскоро махнахме решетката и си дадох сметка колко щях да се ядосвам, ако бяхме дали пари за нещо, което я използвали-я не около година-година и половина. Пък на него му харесва без решетки. Дори една нощ изкара цялата там  Praynig
Мислете в перспектива, времето минава много бързо!

# 39
  • Мнения: 8 242
Сгъваема - така или иначе я ползваме само за склад за играчки - спи на спалнята при нас от как се е родил  Mr. Green За стабилността - такова блъскане и лашкане й прилага, а още е цяла целеничка  Twisted Evil

# 40
# 41
  • Мнения: 498
Ние имаме дървена.Апартамента ни също не е голям.Но сгъваемата за път се е отрепала! Laughing Ще вземем назаем сгъваема от братовчедка ми.Преценете добре,но финансово няма смисъл от двете.Да си призная нашето легло на бебчо също не е ново,но то не е ползвано,защото мамата която ни го даде се сдоби с две наведнъж. Laughing Важното че спестихме парички. Hug

# 42
  • Мнения: 268
кошарка за игра и спане  Peace

# 43
  • Мнения: 167
Ние сме с дървена,но ако сега трябва да избирам бих избрала сгъваемата.

Не ти трябват обиколници,разбира се,ако е на закътано място.Когато малкия започна да се върти,заспиваше с носле забучено в обиколника и много се притеснявах да не стане някоя беля.А като махна обиколниците си удря постоянно главичката SickСега пък си провира ръчичките и крачетата през решетката и понякога се заклещва-още един минус на дървената кошара.

# 44
  • Мнения: 1 233
Имаме и двата вида. Аз лично съм по-доволна от сгъваемата. В дървената много се удря. А и сгъваемата е стабилна.

Общи условия

Активация на акаунт