Готини дънки-потури

  • 26 425
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 317
И на мен въобще не ми харесват  Naughty
и на мен,но кой ли ме пита. Crazy

# 46
  • Мнения: 1 236
Ужас!!!не ми харесват и това е!Не ми е ясно защо жените полагат такива усилия да се загрозяват напоследък?Сигурно съм старомодна,но мисля 4е то4но сегашното поколение жени(към което спадам и аз)не притежават по4ти никаква женсвеност,а даже и да я имат умишлено я прикриват...жени като Моника Белу4и например ве4е са из4езнал вид!Жалко!!!...(сори 4е малко се отплеснах)

# 47
  • Мнения: 74
 и на мен много ми харесват,страхотни са .искам и аз да си взема

# 48
  • Мнения: 952
и аз не ги харесвам, а и на мене не ми стоят добре Rolling Eyes с шалвари се харесвам но с потури не  Naughty  Според мен потурите ще ходят на високи жени newsm78

# 49
  • Мнения: 3 835
Не бих си сложила такова нещо на хубавия задник  Sick

# 50
  • Мнения: 1 128
Выпроса на момичето беше от къде може да си купи,а  не дали ни харесват Mr. Green
Ама хайде и аз да се изкажа компетентно
На мен ми харесват много PeaceСвят като цвят вкусове различни

# 51
  • Мнения: 952
Къде има готини дънки-потури,обаче да са хубави,че колко обикалях нищо не ми хареса,купих си само един чифт Rolling Eyesа са ми много удобни,носят ми се и белички LaughingТа някой ако се сеща къде е виждал ще съм му благодарна ако сподели,че ми писна да обикалям от една седмица магазините ConfusedЦената няма значение,важното е да са хубави Crazy

 да ти кажа гледах сайта на Енита,наред със всичките красоти които видях имаше и потури дънкови,каквито търсиш. Незнам къде им е магазина в София но върви и виж какво има Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 1 320
На мен ми харесват. Имам едни на Зара (но не са взимани от тук), едни някъде от Младост си ги взех на пътека, а другите са ми от Коп Копин- модела е страхотен с пола отгоре, може и без нея да се носят, ама те са по скъпички.

# 53
  • Мнения: 191
Не бих си сложила такова нещо на хубавия задник  Sick
Може и да са много удобни,но за мен са адски грозни.Няма как да изглежда отзад добре една жена с този провиснал задник.Според мен само турчин би казал,че тази жена е секси.

# 54
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
На мен също ми харесват  и са страшно удобни

# 55
  • Мнения: 639
А бе в интерес на истината на мен много ми харесват и ми стоят страхотно,обаче ,момичета не са ли демоде вече тези потури?Аз ги носих преди 1-2г. newsm78

# 56
  • Мнения: 1 952
Демоде са, определено.
Но ние винаги сме назад с модата, така че.....

# 57
  • София
  • Мнения: 4 423
Ако се водите непрекъснато по модата.... Crazy
Има неща, които или ви отиват, или не - другото е превземки и филми от 1001 нощ! Peace

# 58
  • Мнения: 2 152
Ами незнам, но аз продължавам да твърдя, че са кофти
Буболина, а може би мъжът ти те харесва, точно защото ти ги носиш.Обича те и харесва, всичко което облечеш

Според мен няма нищо секси в тях.
Но това е за друга тема Mr. Green

# 59
  • София
  • Мнения: 4 423
Може и да си права, но не само той ме харесва облечена в тях  -просто ми отиват, подчертават извивките ми, прикриват недостатъците и самата аз имам самочувствие с тях Peace

Общи условия

Активация на акаунт