София - Западен парк, Красна поляна, Разсадника, Илинден(3 част)

  • 32 955
  • 196
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 109
Здравейте мамета!
Аз съм февруарска мама 2006 с бебок Калоян на 1г и 9 мес. Той вече не е бебе де, а цял бесен Змей Горянин ..., но така му се вика още.
Включвам се, защото виждам една съвсем комшийка.   Hug Ние сме в Красна поляна, бл.131, вх.Б. michelle367, а ти в кой вход си? Пиши ако искаш да се запознаем наяве!!!  Crazy
В този квартал има страшно много майки с деца. Ние ходим на почти всички местенца за игра и разходка изброени по-горе /и в кафето на Щерев, и в Боримечката, и Бялото/ най-често стоим на Читалището защото взимаме манджата от кухнята с/у 28-мо. Мисля да пробвам да го дам Декември на ясла. Ако боледува спираме, ако е добре продължаваме напред.
Преди бях много редовна в форума на Февруарските мами 2006, но наистина не ми остава никакво време и малко съм по занемарила посещенията си там.
Ами това е за сега. 
До скоро!

# 61
Здравейте,
ние се завърнахме от Пловдив още в неделя, но чак сега ми остана време да напиша нещичко. Много се радвам, че на призива ми са отговорили толкова майки........сигурно ще е интересно да се видим.....и то най-вече заради малчовците.
 Времето е лошо не става за разходки, по цял ден сме затворени въъщи единствено за храната излизаме и то ако не вали. Другата седмица живи и здрави ще имаме рд и много се вълнувам.......
  Хубав ден на всички!

# 62
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Дано е прекрасен и незабравим момент за малката.   bouquet
Много ми се иска вече да се запознаем, но ще дезертирам до празниците при нашите. След празниците може да заформим една дружинка ако желаете.  Hug

# 63
  • Мнения: 113
Здравей, bilqna  Grinning Ние сме във вход Е....нашият бебок сега става на 40  Grinning
А може и да сме се засичали... ние сме с едно смешно куче със сплескана муцуна  Crazy

# 64
Аз мисля, че няма как да не сме се засичали, около пожарната са няколко блока и си мисля, че повечето мами с бебоци сам ги виждала......кога ще направим прослпвутата среща? Очаквам всеки момент да проходим, толкова е смешна милата и и се ходи вече усещам я.....Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 170
Мацки в тоя дъжд какво ще правим? Другата седмица пък ще вали сняг, просто срещата ще се отложи. Надявам се да се видим преди декември, защото ще ходим малко на гости при баба му на Никето в Испания. Ако не успеем ще остане за догодина Laughing.
С NaMeLeSz вече е ясно, ще се видим след празниците.

# 66
  • Мнения: 1 809
Здравейте мами съкварталки  Wink
Аз съм мама на една дивачка почти на 4 години и една маймунка на почти една годинка.
За съжаление не ми остава никакво време за компютъра и съм занемарила влизанията си  Sad
Сега кака Хриси и малката маги са болни, та е някакъв ад- пазя малката от постоянното "внимание" на голямата и ако ме види някой в момента, много приличам на това  #Cussing out
По-свободна съм когато Хриси е на градина,ама пусто тръгне, ходи там 1-2 седмици и лепне вирус, от там и малкото и просто ставам  #Crazy
Тя и педито ме "успокои" че са единици децата,които се гледат в къщи болни. Повечето си ги водят на градина неизлекувани и това е. Ами разбирам ги донякъде,ама ми е меко казано неприятно ,че така се получава всеки месец да трамбовам в 2 стаи с две малки болни деца  Sad
Ние сме в 245 бл (открих, че с мама NaMeLeSz се познаваме ,а сме и в един вход даже  Laughing ) лятото и при хубаво време сме винаги навън на площадката пред блока. До парка Боримечката ходех когато Хриси ми беше бебе,сега е голямо приключение ако трябва да ходя с 2-те до там и затова най-честите ни разходки са до кухнята и най-много до пазарчето на неизменните кончета с парички, рибки и тем подобни  Party При хубаво време ходехме и  на кафето на една приятелка (кафето на читалището с люлките и къщичката) с нейното лапе моята Хриси са си дружки от едномесечни бебета, но за съжаление са в различни години и това с времето ги раздели (различна група в градината, различни ангажименти на нас-родителите,аз съм и с 2-ро бебе вече и...  Grinning ) Виждаме се най-вече на рожденни дни   bouquet
Да ви кажа иначе в градинката пред нашия блок сме доста мами с бебета и дечица,та е много весело  Joy сега заради студа няма много ентусиасти,но при хубаво време всеки е добре дошъл  Heart Eyes Колкото повече, толкова по-добре  Wink

Ще се радвам като оздравеем да се видим на зимна разходка навън  Flutter
Желаем ви да сте здрави и усмихнати мами и дечковци  Hug

# 67
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Здравей Долл,
сега четох поста ти и съм заинтригувана. Ти не си ли мамата с едно русо момиченце (по-голямото) от 5тия  етаж (а кои апартамент от тези на 5тия се пада вашия)? Извинявай много ама не помня как се казваш. В последно време паметта ми хич я няма.  Blush С удоволствие бих излязла на зимна разходка с вас само да се приберем в София разбира се. Много ми се разхожда ама сама е много скучно и ще ми е много приятна компанията ви. И на останалите мамита от темичката ни разбира се. Целувки на всички мамита и бебоци от мен.   bouquet

# 68
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
А разхождащи се в Западен парк мами има ли тук? Аз понеже съм от Захарна фабрика, и там ходим най-често. Е, сега леко съм объркала сезона да питам, но по принцип да знам.. Simple Smile
Поздрави и дано има слънчеви дни и през зимата, да стават за разходка в парка.  Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 115
Здравейте, мамчета   bouquet!

Надявам се, че мога да се присъединя, по комшийски към Вас (в блоковете зад Нипроруда сме).
Чакаме нашето бебче да се появи, живот и здраве, в края на декември - началото на януари.
Ще се радвам да се запознаем и да разхождаме бебоците заедно   bouquet.

# 70
  • софия
  • Мнения: 25 457
Добре дошла, Impatient   bouquet

# 71
  • Мнения: 2 149
Здравейте!
Живея до парка, но рядко се разхождаме там, може би защото имаме и малък двор. Но пък кафе може да се пие на него! Hug Е, не и зимата де... Joy

# 72
  • Мнения: 1 809
Здравей Долл,
сега четох поста ти и съм заинтригувана. Ти не си ли мамата с едно русо момиченце (по-голямото) от 5тия  етаж (а кои апартамент от тези на 5тия се пада вашия)? Извинявай много ама не помня как се казваш.
Точно тая мама съм  Laughing апартамента от дясно , казвам се Цвети    bowuu

# 73
  • Мнения: 872
Весело изкарване на Нова година!

# 74
  • софия
  • Мнения: 25 457
Момичета, желая ви весело посрещане на Новата година и нека тя да бъде сто пъти по-хубава от старата  Hug!  Пожелавам ви да ви се случат неща, които още не са ви се случвали и всичките да бъдат повече от страхотни! Да са ни живи и здрави малките буболинковци и следващата година да успеем да се организираме и запознаем, за да вилнеят заедно малките зверчета!
  ura newsm18  madnoel

Общи условия

Активация на акаунт