Дразни ли ви подписът ми?

  • 8 664
  • 157
  •   1
Отговори
# 60
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мечо, може би сега е момента да ти призная, че твоята картинка ме дразни...
                  По-скоро не беше сега момента. От друга страна - с една депресия - два заека  Crossing Arms. Все пак, надявам се, не се очаква от мен да благодаря за мнението. Може би друг път.

Не се очаква и да си сменяш картинката ...  Laughing  .... ако това те успокоява...  Laughing

Я се стегни ... депресия по никое време ... депресия вчера и депресия утре, но никога депресия днес  Wink

# 61
  • Мнения: 6 992
Кифле, по френскому се пише Giselle или Gisele, с аксан грав  Grinning. Така ми изглежда като Jingle от jingle bells  Crazy

# 62
  • Мнения: 2 386
не знаех, че и други има, които тази хлебарка да ги дразни Laughing
мен ме дразни ужасно много, защото имам фобия към тези щъкащи същества.
първия път, като го видях изтръпнах.
За мен вече знаеш, ама аз да си кажа, все пак  Sunglasses

# 63
  • Мнения: 2 792
Кифле, по френскому се пише Giselle или Gisele, с аксан грав  Grinning. Така ми изглежда като Jingle от jingle bells  Crazy
Коригирам го, аз с чичко Гоогле се консултирах, с двойно л по ме кефи, с френския съм на Ви.

# 64
  • Мнения: 5 713
Не. Всеки е свободен да прави каквото си иска; да слага каквото му е кеф в подпис, аватар т.н.

# 65
  • Мнения: 2 759
...Я се стегни ... депресия по никое време ... депресия вчера и депресия утре, но никога депресия днес  Wink..
                  Много готино мото  Peace, обаче мъжете са също като хлебарките: идват и си отиват когато си искат  ooooh!. Все пак ме усмихна  Hug. И някак ми скимна, че това може да е мъжка хлебарка (или хлебар  newsm78).

# 66
  • Мнения: 677
Не, не е мъжка, женска е и се казва Жизел, френска емигрантка е в БГ, прави осморки- разбрахме що и точка по въпроса за пола!
Мечопух, ама верно ти е инфантилен аватара!

# 67
  • Мнения: 3 760
Жизел (Гизеле) ми звучи като бивша на Лео ди Каприо  Confused
А бубата е готина. Мисля, че се казва Йожени (ЙоженИ). Поне сме единодушни, че е френска...

# 68
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Това мото е от Алиса и се отнася за мармалада .... не се коси  ... този мъж не е бил от пух като теб  Heart Eyes бил е вероятно с козина и събрани вежди ... а с такива да не се събираш ...  особено ако още не са ти наболи перата

# 69
  • Мнения: 2 759
...Мечопух, ама верно ти е инфантилен аватара!...
                Такъв е  Peace. Не гълтам, не съм суетна, чувствам се руса. Какво друго трябваше да сложа?
                Моля, всички други, които не харесват аватара с патето, да ми пишат на лични. Аз там не чета  Whistling. А тук съм принудена.

# 70
  • Мнения: 2 673
Честно казано гласувах, с първата опция. Но просто защото имам адски страх от буби. Всякакви..
А не защото чак пък толкова ме дразни..
АКО ТИ СИ ГО ХАРЕСВАШ, това е ТВОЯТ знак Peaceи си е твоя емблема и занапред. Ще ти носи късмет.

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не ме дразни. Обаче детето като я види как я гони  ooooh! Ако останем без монитор ти ще си виновна.  Laughing

# 72
  • Мнения: 1 312
Мнооого е яка...
Проследих я Mr. Green-прави осмици Rolling Eyes

# 73
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Малко ме дразни! Прилича ми на хлебарка и всеки път като я видя ми става гнус! Embarassed

Ама да си призная и аз замахвах два-три пъти да я пъдя от монитора! Laughing

Но се свиква с нея, просто като ти чета мнението и гледам да не се показва!

Ако я махнеш няма да ми липсва, но ако ти харесва си я остави Жизел! Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 2 079
Като се замисля ...  Thinking
Когато я видях за първи пат се стреснах!  Shocked
После се забавлявах с нея. Party
Вече не че ме дразни, но ми се завива свят, като чета и тя ми е на погледа! #Crazy
Но не хващам чехъла, за да я убивам!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт