Псувате ли зад волана?

  • 2 187
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Тираджия съм, баце..

# 16
  • Мнения: 3 098
Псувам като тираджия. Mr. GreenНа два езика. hahaha
Съобразявам се,когато детето е в колата,но тя явно е попила  Embarassed,защото ако ако само измърморя нещо по не4ий адрес,тя ми довършва мисълта. Rolling Eyes
Тази година в Бг един ден баща ми докара водопровод4ик.Онзи си свърши работата и аз трябваше да го върна у тях.Карайки из града един ми навлезе в платното на близка дистанция.Много се ядосах и така съм го посолила,4е водопровод4ика ме гледаше с провисено 4ене. Mr. GreenПосле взе да се хили по някакъв странен на4ин,наподобяващ цвилене на кон,та по4ти ми се прииска да го сваля някъде.

# 17
  • София
  • Мнения: 1 252
Тъй като детето все още е малко и не разбира си позволявам да псувам дори и когато не шофирам аз. Но не обичам да давам сексуални обещания към роднините от женски пол на колегите шофьори.  Naughty

# 18
  • Мнения: 2 032
Да, ако думички като заспа, идиот и мухльо се броят. Тираджийският език не ми се отдава.
Напрегнато ми е като карам и така изпускам напрежението.
Калина ако е в колата- мърморя си под мустак, да не ме разбере.
Една велосипедистка оня ден даваше на зигзаг насред улицата, заслужи си  "майка ти стара" и Калина се позаинтерсува защо съм смятала, че тази майка е стара.

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ОТГ. 7 Wink

Изказвам обидни думички, от типа на овцо, патко, шматко и т.н. Щото жените шЕфИорки си личат от 100км.
По принцип не псувам  Naughty

# 20
  • Мнения: 338
Да,като каруцарка псувам Embarassed

# 21
  • Мнения: 1 425
Чак да псувам не, ама използвам разни обиди, особено като ми вземат предимство или ми се правят на мнооого важни. Любимите ми са: Хайде бе карай си колата, глупако. Или : Къде минаваш бе глупак Simple Smile) И дъщеря ми после ме клюкари на мъжа ми  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 5 228
Като седна зад волана, ставам друг човек. И този друг човек псува много, обижда, крещи и се заканва. Лошото е, че много-много не мога да се сдържам пред дъщеря ми, особено като ме засече някой.
В последно време обаче като се качим двете в колата, тя започва да вика "Тъпанайциии", та ми просветна, че повече трябва да внимавам. Разбрали сме се, че може да псува чак когато вземе книжка. "Само  който кара колата, той има право да казва тъпанари", така и казвам. Тя се съобразява.

# 23
  • Мнения: 25 600
Не псувам, когато карам, защото не карам.
Но когато ходя пеш...  #Cussing out Наум обаче, все пак съм дама!  Whistling

# 24
  • София
  • Мнения: 550
Дама, ама не ми издържат нервите. Щом мога аз да се съобразявам с правилата за движение, защо някои **** си мислят, че не могат/не трябва. Ужасен език имам зад волана, псувам, обиждам и имам текстолитова сопа до шофьорската седалка, ако някой се засегне по-дълбоко. Освен това и пращам клетви от типа: "Цял живот актове да плащаш!" и "Да ти свърши бензина дано!"

# 25
  • Мнения: 488
Аз съм преминала през всички фази, докато достигна съвършенството, т.е. вече не псувам  Laughing
Първо не карах и не псувах, девойче невинно бях.
След това се возех с мъжа ми, съответно псувах с него и повече от него.
После започнах да карам и да насолявам всеки, който ми се изпречи на пътя.
Продължих по инерция и след като се роди детето... но до момента, в който започна да разбира.
И сега близо година и повече съм си сложила вече катинар на устата и си свиркаааам...пея си, отвреме навреме процеждам "Педераст!" или викам "Къде караш беееее!", на което детето пита "Мамо, на кой викаш?", та за да си спестя всичките обяснения и хиляда "Що?" впоследствие, предпочитам да си затрая. Много толерантна съм станала, направо дама  Mr. Green
И като съм сама пак вече не псувам, чак ми става чудно като се возя при някоя жена и чуя таквизи нецензурни изрази от нежните й уста  Laughing
Мъжът и той се поправи... въобще, много културни сме станали, да му е.. майката  Joy

# 26
  • Мнения: 3 835
Аз и в една друга тема писах по въпроса. Моят лаф е: Цървул!!!! Mr. Green В женски род няма, но и да имаше, не бих го употребила за жена шофьор. Hug

# 27
  • Мнения: 3 098
Моят лаф е: Цървул!!!! Mr. Green В женски род няма, но и да имаше, не бих го употребила за жена шофьор. Hug
Галошка,може би... Joy

# 28
  • Мнения: 313
Синът ми беше на 3 г., когато обянсяваше на всички роднини, че на улицата има спрели коли, защото всички са глупаци и не могат да карат Simple Smile
Май, май клоня към 1вата опция Wink

# 29
  • Мнения: 25 600
Моят лаф е: Цървул!!!! Mr. Green В женски род няма, но и да имаше, не бих го употребила за жена шофьор. Hug
Галошка,може би... Joy

Джапанка не е ли по-благозвучно?  Wink Laughing
И калевра става!  Joy

Общи условия

Активация на акаунт