Keranove

  • 8 310
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 496
 Аз от този съм страшно доволна!!!

# 16
  • Мнения: 4 202
В момента ползвам една маска за коса, от която съм доволна.
Други продукти не съм ползвала.

# 17
  • Мнения: 4 496
В момента ползвам една маска за коса, от която съм доволна.
Други продукти не съм ползвала.

От минералната серия е,но за какъв тип коса?  bouquet

# 18
  • Мнения: 4 202
В момента ползвам една маска за коса, от която съм доволна.
Други продукти не съм ползвала.

От минералната серия е,но за какъв тип коса?  bouquet

За боядисана

# 19
  • Мнения: 83
Ползвала съм желе за обем и не забелязах каквато и да е разлика с или без него. А цената му е 10 лв. #2gunfire
Същото е и при мен.

# 20
  • Мнения: 4 496
red shoe,благодаря!Каква промяна забеляза в косата си?Видях я тази маска в Пикадили,но не си я купих,и аз незнам защо... Rolling Eyes

# 21
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Аз си купих шампоан за обем за тънка и права коса. Не съм никак доволна-става ми мазна още на втория ден.Ама супер мазна #Crazy

# 22
  • Мнения: 727
Ползвала съм желе за обем и не забелязах каквато и да е разлика с или без него. А цената му е 10 лв. #2gunfire
многоооооооо съм доволна точно от това желе,явно е индивидуално
Аз ги харесвам

# 23
az sam polzvala seruma na KERANOVE bez otmivane,i mislq,4e e mnogo dobre,no to trqbva postoqnstvo

# 24
  • София
  • Мнения: 10 858
Ползвала съм желе за обем и не забелязах каквато и да е разлика с или без него. А цената му е 10 лв. #2gunfire
многоооооооо съм доволна точно от това желе,явно е индивидуално
Аз ги харесвам

Би ли разказала по - подробно за ефекта, защото аз признавам не съм постоянна в употребата му Praynig

# 25
  • Мнения: 10
polzvala sam boq za kosa keranove 2ra grupa,bezamonq4nite i sam stra6no dovolna,cveta e mn traen,otmiva se ravnomerno i izrasnalite koreni ne sa tolkova zabelejimi

# 26
  • Мнения: 1
Kolko 4esto si miete kosata  v sednicata....moita e mnogo suha

# 27
  • Мнения: 3 695
Явно Фито и Керастас си остават фаворити..

абсолютно  Peace

# 28
  • Мнения: 14 489
ползвала съм шампоан и балсам, вече не помня за какво бяха, ама или за обем или за нормална коса, аз такива си купувам, не бях особено доволна.

# 29
Ползвам шампоана за мазна коса и го редувам с този за обем и съм много доволна. Но като ви слушам ,че не сте доволни и косата ви се омазнява бързо искам да ви кажа това което на мене ми обясниха , когато за първи път си купих. Шампоаните са концентрат и всъщност са много икономични ,затова си заслужават парите на 100%. Продавачката тогава ми обясни ,че трябва да се слага по малко на косата и да се разпенва с вода ,а не както досега бях свикнала да си слагам по една шепа шампоан. Аз съм с дълга коса и се боядисвам всеки месец,така че използвам и маска , но я слагам само в краищата. Надявам се това да ви помогне

Общи условия

Активация на акаунт