Аз съм хубава и имам самочувствие...

  • 8 003
  • 214
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 880
кикики Mr. Green
дай да ти видим снимка, ма не ни показвай ранната Анджелина Джоли Mr. Green

# 61
  • Мнения: 2 491
Сливке, умря циганката, а Whistling

# 62
  • Мнения: 2 032
Ау, що хубавици щъкали из форума, бравос.
Моето самочувствие не се базира на неземна красота, сори.

# 63
  • Мнения: 2 759
                   Подозирам, че съм умалено копие на Мерилин Менсън, но не се гримирам и няма как да проверя  ooooh!. Имам си самочувствие. Снимка мога да дам вечерта. Ако темата не е вече заключена.

# 64
  • Мнения: 9 865
Приличам на PJ Harvеy, намирате я за грозна?! Ма*ната ви!  hahaha



Всъщност често съм чувала да ме оприличават на У. Райдър и Бьорк. Това са тъпотии, защото само прическата ми е напомняла с нещо за тях. И трите жени изброени тук ми харесват безумно, но нито една заради красотата.

Някой някъде беше писал, че А.Дж. е чалга.(Лизбет?!)
Не знам чалга ли е, но определено се превърна в кич.

# 65
  • Мнения: 3 268
Колко от вас мами смело ще заявят ,че са хубави и се оприличават с някоя готина известна личност ?Аз например се оприличавам като умалено копие на Анджелина Джоли  Laughing
Какво значи умалено newsm78

# 66
  • Мнения: 9 865
Колко от вас мами смело ще заявят ,че са хубави и се оприличават с някоя готина известна личност ?Аз например се оприличавам като умалено копие на Анджелина Джоли  Laughing
Какво значи умалено newsm78

Може би е макет!  Joy
По-ниска, с по-къса коса, с по-малък бюст... с по-малки устни...

# 67
  • постоянно
  • Мнения: 7 123
Не съм красива и не влизам в БГ стандарти - висока, с големи цици и малко дупе.
Циците ги имам ама съм кинта и 20 и дупето ми е големо.
За сметка на това обаче имам голямо чувство за хумор, винаги са ми казвали че умея да водя и поддържам разговор и за мен това сякаш е по-стоиностно.Не че не съм искала да приличам на Ангелинка  ама  де късмет. newsm78 newsm78 newsm78
Тук в Англия много хора са ми казвали че приличам на една комична актриса- Доун Френч , но  на младини.Пускам ви линк да я видите.

http://en.wikipedia.org/wiki/Dawn_French

Бъдете щастливи и красиви във собствените си кожи мили дами.
Вили

# 68
  • Майничка
  • Мнения: 12 604
На Елтън Джон приличам, само откъм диоптри и свирене не го докарвам. Обаче го водя по обем Joy.

# 69
  • Мнения: 433
Като бях с къса коса ми казваха, че приличам на Холи Бери. Сега вече и на нея не приличам, но самочувствие не ми липсва:)

# 70
  • Мнения: 9 865
Като бях с къса коса ми казваха, че приличам на Холи Бери. Сега вече и на нея не приличам, но самочувствие не ми липсва:)

А къде придобиваш този характерен тен, завидях ти...  Wink

# 71
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Хахахаа, едно време в яслата от първия ден лелките взели да ми викат Стефчо. Приличала съм на Стефан Данаилов. Сега май мязам на Джони Деп. Голям праз.
Самочюфствието ми определно не идва от външния вид.

# 72
  • Мнения: X
Снимка си требе  Whistling
За себе си мога да кажа, че съм била  красива (или  "сладка" е по - подходящо) на около 1-1,5 години.
След това не мога да преценя, "разни хора, разни идеали " newsm78
Самочувствие не ми липсва, но все пак циганката, ... е жива  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 4 752
Уха Laughing Тая скромна тема влиза в челната десятка на фаворитните ми такива Mr. Green
Красавица не съм, чаровна по-скоро. За мое огромно съжаление поне 10 човека в живота ми са ми казвали  че приличам на Ума Търман Tired

# 74
  • Мнения: 200
Боже, какво правите тук хора ? newsm78Марш, в комплексарския. Това само показва ,че българката страда от ниско самочувствие .Ами завиждайте тогава ! smile3534

Общи условия

Активация на акаунт