Каква е ''модата'' в училищните чанти?

  • 6 602
  • 59
  •   1
Отговори
# 30
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чак пък лятото да се сменят 100 модни линии за раници - хайде де!

Шегувам се бе, жена! Но няма да купувам от сега. Ще изчакам.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Вие се шегувате, ама шашкате жената така.  Simple Smile

Със сигурност това, което го има сега по магазините, ще го има и септември. Даже и по-беден ще е избора. Казвам го от опит.

# 32
  • Мнения: 2 700
Купих заедно с дъщеря ми първата й раница, която беше по нейн избор и в съответствие с пребладаващата част от дрехите й. В началото нямаше никакви проблеми. Към края на първи клас започнаха да се късат раници на разни съученици и съученички и да се сменят с по-нови. Тогава се започна едно кандардисване "Ама не може ли за РД?", "Е добре де, ако тази се скъса ще ми купиш ли нова?" и т.н. Нейната, обаче не се късаше. В разговор веднъж ми призна, че нейна съученичка й е предложила да я скъсат, за да й купа нова Shocked. Тъй като детето ми го сподели чистосърдечно, жестокостта ми се сломи и й купих точно такава каквато искаше. Носи я около месец, след което реши, че си иска старата. И вълкът се насити и агнето остана цяло - тя имаше и модерна раница, и такава, която по- й харесва.

От тук нататък нямам намерение да купувам скъпи и дълготрайни активи. Naughty

mohodn , доколкото познавам вкусовете на кандидат третокласниците, първото ти предложение ще изглежда леко детско. Peace

# 33
# 34
  • Мнения: 15
mohodn , доколкото познавам вкусовете на кандидат третокласниците, първото ти предложение ще изглежда леко детско. Peace
[/quote]
И на мен така ми се струва Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 3 421
Еха, токущо прочетох, че имало ученически раници с разширител за физическо. Като имат физическо се разкопчават някакви ципове и се слагат кецовете и др. необходими неща, а като нямат се закопчават и стоят прибрани.
 Не можах много точно да си го представя, но ми се струва че децата скоро ще престанат да се виждат под раниците си.

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 15:30 от Етиа

# 36
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не можах много точно да си го представя, но ми се струва че децата скоро ще престанат да се виждат под раниците си.

Честно, едно момиченце от групата на Дени ми е пред очите. Толкова е дребничка, че за моята не ми е толкова дерт, колкото за нея.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
На моите деца раниците са с такива допълнителни ципове за разширяване. Големи са раниците, но пък всичко събират и са удобни, защото гърбовете са им твърди и ортопедични, а дръжките с допълнително омекотяване и доста широки. Аз съм им купила и допълнителни торби за физическо, но просто не се налага да ги носят. Екипите се събират в самата раница.

На дъщеря ми раницата има и дъждобран. От едно почти невидимо джобче се отваря един такъм, който е с формата на раницата и я покрива цялата, та да остане суха, когато вали. Това приспособление вече ме смая.  Simple Smile Така че, всякакви чудеса има по света.

# 38
  • София
  • Мнения: 3 421
На моите деца раниците са с такива допълнителни ципове за разширяване. Големи са раниците, но пък всичко събират и са удобни, защото гърбовете са им твърди и ортопедични, а дръжките с допълнително омекотяване и доста широки. Аз съм им купила и допълнителни торби за физическо, но просто не се налага да ги носят. Екипите се събират в самата раница.

На дъщеря ми раницата има и дъждобран. От едно почти невидимо джобче се отваря един такъм, който е с формата на раницата и я покрива цялата, та да остане суха, когато вали. Това приспособление вече ме смая.  Simple Smile Така че, всякакви чудеса има по света.

Снимай де!
Заинтригува ме. Вчера уж ходих в хубави магазини и гледах хубави раници, ама такова чудо не видях - съвсем случайно прочетох преди малко и реших да споделя...наистина не мога да си го представя много ясно.

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Добре, ще снимам. Утре обаче.  Simple Smile В магазина, от който аз им купувам чантите, почти всички модели са с допълнителните ципове. Виж, за дъждобрана не знам. Май на Наталия беше случайна екстра. На Крисо и Ангел раниците със сигурност нямат. Аз като купувах техните раници ми казаха, че "мъжките" модели нямали дъждобрани. Явно момчетата дъжд не ги лови.  Grinning

# 40
  • Мнения: 15
Ето това е дъждобран за раница

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Точно това е, да.

# 42
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Въх, ама то си изглежда добре!

# 43
  • Майничка
  • Мнения: 12 619
Приятелка на дъщеря ми има такава, май Lillyfee, от Германия, обаче раницата е огромна! За мен е пълен абсурд дете на тази възраст да мъкне само такава раница. То не я и носи, де - таткото, след това - колата. Но дъщеря ми ходи на училище и се връща пеша и съм забранила бабите да й носят раницата (не че тя се натиска да им я дава, те си правеха устата в началото).

Аз друго се чудя: ако детето (и вие, де) е харесало в един момент една раница, купили сте я, а после замрънка за друга, как изобщо ви минава през ума, че може да се наложи да му уйдисате на акъла? Каквото е избрало - да го брои за три години напред поне Mr. Green, скъсано-кърпено, щом държи, това ще е! Е, ако е нещо евтинко, дето я изкара година, я не, ама и парите му са толкова, тогава ясно, но тук се обсъждат модели за по-сериозни суми.
Все си мисля, че ако отсега я подкараме така, къде ще му излезе края...     

# 44
  • Мнения: 486
На дъщеря ми раницата има и дъждобран. От едно почти невидимо джобче се отваря един такъм, който е с формата на раницата и я покрива цялата, та да остане суха, когато вали. Това приспособление вече ме смая.  Simple Smile Така че, всякакви чудеса има по света.

Дъждобранът за раницата ли е или за детето? А защо има нужда от дъждобран за раницата?  newsm78 Ученическите раници не се ли правят по принцип от непромокаема материя?

Общи условия

Активация на акаунт