Търся Нитроглицерин (Нитрокор)

  • 8 406
  • 16
  •   1
Отговори
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Момичета, понеже вноса на това лекарство е спрян отново, незнайно защо, може ли някой да провери из града си дали няма някоя бройка останало от него?  Praynig
В Стара Загора няма, а е нужен на татко и на дядото на мъжа ми.

Последна редакция: ср, 06 юни 2007, 15:08 от Лалка

# 1
  • Мнения: 2 700
Ти точно "Нитроглицерин" ли търсиш? Нали знаеш, че новото му име е "Нитрокор"?

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Да бе, знам. Ама не се сетих как беше. Нямам претенции какво е, просто трябва да го имаме за спешни случаи. Особено дядото на мъжо без него не може.

# 3
  • софия
  • Мнения: 376
ако не можеш да го намериш,можеш да го замениш с Изокет спрей

# 4
  • Мнения: 2 700
Ако продължаваш да търсиш, в аптеки "Сейба" в София има със сигурност.

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Мерси.

# 6
  • Мнения: 3 157
http://84.22.6.68/web_bul/postcontr/nitrocor.pdf-
Не го купувай!!!!Нитрокора е изтеглен от аптеките от агенцията за лекарства,това,че някоя аптека си крие лекарства и не ги връща,не значи,че стават за употреба.

# 7
  • Мнения: 4 053
http://84.22.6.68/web_bul/postcontr/nitrocor.pdf-
Не го купувай!!!!Нитрокора е изтеглен от аптеките от агенцията за лекарства,това,че някоя аптека си крие лекарства и не ги връща,не значи,че стават за употреба.

нищо не се чете,
защо е изтеглен,вреден ли е newsm78

# 8
  • Мнения: 3 157
в съобщението на агенцията по лекарства пише,че го блокират и изтеглят поради несъответствие с изискванията за качество,отнасящи се към 2-ра степен на риск.С една дума-ДА,опасен е.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Уф, а какво да правят хората в нужда? И освен това те досега са взимали от този същия.

# 10
  • Мнения: 4 053
..................................С една дума-ДА,опасен е.

 Confused
а,колко хора се спасяват с него

# 11
  • Мнения: 3 157
аз не съм казала,че самото лекарство е вредно,изтеглени са ПАРТИДИТЕ,които са внесени в момента,заради замърсяване и съответно риск за здравето,иначе нитроглицерина си е живитоспасяващ,то е ясно....не смесвай нещата

# 12
  • Мнения: 4 053

така си се изразила бе душа  Wink

Не го купувай!!!!Нитрокора е изтеглен от аптеките от агенцията за лекарства,това,че някоя аптека си крие лекарства и не ги връща,не значи,че стават за употреба.

# 13
  • Мнения: 1 984
нитролингвал има колкото искаш, много добър препарат. дозиран, на спреи, не се окислява... е по скъп е , ама ако за 10 лв разлика си готова да се юрнеш до софия...

# 14
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Всъщност идеята ми беше някой да ми го купи, а аз да си поема разходите по доставянето, не да се юркам до София. 
Всъщност, вече има кой да го купи и нещата се уредиха.

Общи условия

Активация на акаунт