Декупаж (салфетна техника)-3 част

  • 48 512
  • 373
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 272
 Heart EyesЗдравейте дами ,молба за помощ .
Много време следя темата и ви се възхищавам на красотата която правите е и аз ще се пробвам. Но имам въпрос. Какви акрилни бои да си купя ,какви цветове.  НЕ ми е ясно. В слънчогледите има различни видове ,но незнам какво да си поръчав .МОЛЯ ВИ.

# 16
  • Мнения: X
MiRa_55 ,разбира се ,че ще има и второ и трето място. Но едва ли за всички  ще има награда. Tired Всички, които участват ще предоставят награда АКО ЖЕЛАЯТ.Аз смятам да предоставя ,защото тя все пак е стимул. Като награда може да се даде например няколко салфетки или предмет, върху който ще се работи или някакъв медиум или поч...Абе ,въобще нещо ,което по някакъв начин е свързано с декупажа.А може и да е нещо ,което си правила преди с декупаж и смяташ, че става за награда.

Amarena ,виждала съм други твои неща така, че не мисля, че декупажа ще ти се опъне. WinkДействай!

Ати ,браво! Много добре се е получило!Не се прави ,че нямаш толкова умения като за конкурс!Хващай се на работа, момиче!

Гая ,чудесна идея е това да се качи  на сайта малко теория на декупажа.Обаче и аз незнам технически дали е възможно.Дано Дъждец се включи по някое време да внесе малко пояснения. PraynigПо-нататък може да качваме и МК или майсторски клас, както му казват рускините.Т.е. стъпка по стъпка изработването на нещо по-специфично.

Belladona, браво! Като за начинаеща си се справила блестящо!Включвай се в конкурса.

aboea, според мен за акрилните бои важи правилото "колкото повече ,толкова повече". LaughingНо тъй като са скъпи, като за начало можеш да си поръчаш основните цветове-червен, черен,син, жълт.Всички останали могат да се получат чрез смесване  на основните цветове.
Дано не съм сгрешила за основните цветове, че ако ме чете преподавателя ми по теория и методика на изобразителното изкуство, ще се чуди защо ми е писал шестица... Rolling Eyes

Горгона медуза ,хайде включвай се и ти!Темата позволява доста интерпретации ,така че ти трябва само  желание. Grinning

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 09:40 от Анонимен

# 17
  • Мнения: 440
аз разбира се ще се включа в наградата-кутийки,материали и пр. HugУСПЕХ на всички

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Belladona браво много сполучливо направо ми останаха очите, я сподели как стана това на места цветятя да са по светли все едно са "от долу"
За наградата и аз се включвам мога да предоставя салфетки
А иначе се ЗАПИСВАМ за конкурса за да става навалица, както  казва  Мечо Пух- "колкото повече толкова повече", само трябва да измисля какво да е ......

# 19
  • Пазарджик
  • Мнения: 712
Caprari , madlena , благодаря за комплиментите, само че още не съм толкова добра, за да участвам в конкурса - мого ми е трудно това заглаждане, тук-там салфетката е леко сбръчкана.
Belladona браво много сполучливо направо ми останаха очите, я сподели как стана това на места цветятя да са по светли все едно са "от долу"
По-светлите цветя са от втория пласт на салфетката - беше се отбелязал мотива и аз реших да го ползвам  Peace
aboea, аз ползвам акрилните бои на Marabu.

# 20
  • Мнения: 972
И аз да се запиша, пък ще видим ...
За акрилните бои - задължително да си вземеш бяла. Тя се ползва най-често  Peace

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
И аз мисля да участвам, стига да организирам времето ида сътворя нещо до 20.06, тъй като след това няма да мога

# 22
  • Мнения: X
И аз мисля да участвам, стига да организирам времето ида сътворя нещо до 20.06, тъй като след това няма да мога
Имаш достатъчно време! Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 231
Момичета,до преди няколко дена търсих темата на втора страница,а сега не смогвам да я прочета.
Caprari,поздравления за идеята newsm10,имам въпроси,но първо да прочета по-подробно,какво сте писали. smile3529

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Искам и тук да благодаря на Радина за услугата и разбира се за люляците  smile3525

# 25
  • Мнения: 272
Благодаря, ви дами от сърце за желанието да помогнете на новак като мен . bouquetЩе поръчам от слънчогледите.

# 26
  • Мнения: 1 097
Аз от няколко дни ви чета и в събота понаклепах няколко неща  Mr. Green Ама ме е срам да покажа  Embarassed
За конкурса е страхотна идеята, но ако само един победител ще получи наградите, а всеки участник ще предоставя..  Rolling Eyes Не ми се вижда честно....
Аз предлагам - който предоставя награда да каже коя творба е харесал и съответно на тоз Майстор  Wink да я изпрати  Peace

# 27
  • Мнения: X

Аз предлагам - който предоставя награда да каже коя творба е харесал и съответно на тоз Майстор  Wink да я изпрати  Peace
Да, и това е идея.Да кажат другите каккво мислят по въпроса.
Макар, че рускините дават награда за победителя и който желае дава поощрителна награда за работата, която му е харесала най-много (освен тази, която е на първо място).

Crazybrat, бързо да показваш какво си направила, че ще има бой... Laughing

# 28
  • Мнения: 4 392
Amarena ,виждала съм други твои неща така, че не мисля, че декупажа ще ти се опъне. WinkДействай!
Благодаря за комплимента! Hug
От твоята уста означава много за мен.
Имам доста идеи, но дали ще намеря време.. Thinking
Защо го бързате толкова? Нека хората да имат повече време на разположение! Peace

mirage72 ,желая бързо оздравяване на дъщеря ти!

# 29
  • Мнения: 440
благодаря Амарена Hug,утре я изписват живот и здраве newsm18

Общи условия

Активация на акаунт