кога сменяте памперса?

  • 2 800
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 159
Преди. Иначе рискуваш да повърне всичко, което е изял докато го преобличаш.
и ние така, сега вече сме големи и няма такъв проблем, но на 3 седмици така действахме

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
След, защото обикновено по време на хранене се върши голямата работа  Grinning Но внимателно - без да го тръскам, преобръщам и натискам по кормечето. Иначе връща. И го слагам леко под наклон, да не е легнал напълно.

Точно така правя и аз  Peace

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 907
След, понеже по време на хранене почва да напъва  Mr. Green .

# 18
  • Мнения: 1 531
След, защото обикновено по време на хранене се върши голямата работа  Grinning Но внимателно - без да го тръскам, преобръщам и натискам по кормечето. Иначе връща. И го слагам леко под наклон, да не е легнал напълно.

Точно така правя и аз  Peace

и аз   Laughing
 
в противен случай цял ден си стои с наакано дупе, макар и измито на определен интервал
  Peace

Последна редакция: чт, 07 юни 2007, 13:44 от ninochka

# 19
  • Мнения: 537
И преди, и след съм сменяла, когато беше малка, нямаше хранене, след което да не ака:) сега акаме по 1 път на ден. Иначе го сменям на 5-6 часа,като се понапълни.

# 20
  • Мнения: 1 264
Когато беше малък преди хранене, защото много повръщаше и ако реша да го сменя след това не знаех изобщо остава ли нещо от яденето в стомахчето.  ooooh!

# 21
  • Мнения: 3 042
Когато беше малък преди хранене, защото много повръщаше и ако реша да го сменя след това не знаех изобщо остава ли нещо от яденето в стомахчето.  ooooh!

 Peace
 И аз при Злати правех така, именно заради повръщането.

При Мими го сменях, когато е пълен без значение преди или след хранене.Но след хранене трябва да се внимава, защото при толкова малки бебета се случва да повърнат. Когато бебето е вече на поне  5-6 м / и няма проблеми с повръщане/ няма проблем.

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
След,защото винаги го е пълнил по време на хранене.
Никога не е повръщал по време на преобличането.

# 23
  • Мнения: 7 201
За толкова малко бебе, по-добре не рискувай след хранене, защото тогава често повръщат
PeaceИ аз съм на това мнение.

# 24
  • Мнения: 100
Сменях го преди хранене , защото доста повръщаше. Но понякога се нааква докато яде и после трябва пак да се смени Laughing

# 25
  • Мнения: 11 004
Предимно преди хранене, понеже след като си хапнеше, заспиваше веднага. Сега сменям и преди, и след.

# 26
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Когато беше малка я сменях преди ядене,защото беше с ГЕР.Сега обаче я сменям всеки път когато е нужно.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 580
      Явно зависи от детето. Моите винаги съм ги сменяла след ядене, защото винаги тогава пълнеха памперса и не са повръщали.

# 28
  • Мнения: 318
При толкова малко бебе е желателно преди хранене,защото и при най малкия натиск може да върне.Като мине 3-4мес. може и след хранене,защото вече ще е отминал периода на по-честото връщане.Все пак ти си решаваш.

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Преди, защото след храна може да повърне.

И ние така!

Общи условия

Активация на акаунт