Избор на количка???Магазини във Варна... Бихте ли ми помогнали?

  • 1 113
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
Здравейте мили, МАМИ!!!
Моля, помогнете ми в избора на количка за очакваното ми бебче Simple SmileДържа да е комбинирана /лято-зима/, но се опасявам, че твърде малко съм наясно с възможностите на предлаганите колички; да бъде разбира се със стабилни колела, с добра маневреност, с място за багаж... и разбира се на добра цена Rolling Eyes....Благодаря ви предварително Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 2 039
Ами първо напиши до каква цена и тогава да ти казваме  Hug

# 2
  • Мнения: 131
Ами първо напиши до каква цена и тогава да ти казваме  Hug
[/quote]
Мисля си около 250лв....нямам представа Thinking

# 3
  • Мнения: 1 640
Маг Ингланд Принцес -около 230-240 лв.,произведена в Полша.Въздържай се от покупки на колички МОНИ и БЕРТОНИ.Не те съветвам да ходиш в магазин"Слънце"в Образцов дом-дават подвеждаща инф-я и те манипулират явно,за да ти пробутат нещо си.То и в другите м-ни е подобно отн-ето,но ти мисли,разсъждавай,оглеждай,чети тук старите теми за разл.колички и не се давай на продавачките да ти промиват мозъка със суперлативи.По-добре питай майките тук ,преди да направиш покупката.Аз лично харесвам количките и на Чико.

# 4
  • Мнения: 2 039
Маг Ингланд Принцес -около 230-240 лв.,произведена в Полша.Въздържай се от покупки на колички МОНИ и БЕРТОНИ.Не те съветвам да ходиш в магазин"Слънце"в Образцов дом-дават подвеждаща инф-я и те манипулират явно,за да ти пробутат нещо си.То и в другите м-ни е подобно отн-ето,но ти мисли,разсъждавай,оглеждай,чети тук старите теми за разл.колички и не се давай на продавачките да ти промиват мозъка със суперлативи.По-добре питай майките тук ,преди да направиш покупката.Аз лично харесвам количките и на Чико.
Абсолютно подкрепям,особено за магазин "Слънчо"  Close  Peace

# 5
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
голям избор на колички видях снощи в магазин "Рошко"

# 6
  • Мнения: 131
голям избор на колички видях снощи в магазин "Рошко"
а къде се намира този магазин????

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 419
това са координатите /от темата за магазините във Варна/

Магазин "Рошко"
кв. "Чайка" в пешеходния подлез на стадион "Варна"
Предлага: детски колички, столчета за хранене, проходилки, бебешки аксесоари за хранене и баня, аксесоари за кърмачки, бебешка козметика, детски играчки на марките Bebe Confort, NeoNato, Brevi, Peg Perego, Avent, Medela.
e-mail: magazin.roshko@gmail.com
тел. 052/ 91 87 09


# 8
  • Мнения: 131
 Simple SmileБлагодаря ви мили мамчета

# 9
  • Мнения: 17 407
За 250 лв малко трудно ще си намериш хубава количка... И аз ти препоръчвам магазин Рошко, макар че там са все от по- скъпите марки. РАзгледай още магазините Биберон и Щастливо бебе( намира се на Цар. ОСвободител срещу детската кухня).

# 10
  • Мнения: 498
Ами според мен за 250 лв трудно ще намериш комбинирана количка.

Може да помислиш за вариант да е лека (лятна) количка, която има легнало положение и през зимата да ползваш порт-бебе или чувалче в нея.

Може да потърсиш да купиш скъпа количка 2 ръка.

Мисля, че Кенгуру имат добри модели и според отзивите на мои познати е по-добрия избор пред Маг Ингланд.

Потърси в Биберон или Бебчо, както и в един магазин в блоковете на Колхозния.
Успех!

# 11
  • Мнения: 2 922
Може да помислиш за вариант да е лека (лятна) количка, която има легнало положение и през зимата да ползваш порт-бебе или чувалче в нея.

Точно това ще те посъветвам и аз. За бебето купих хубава лятна количка с напълно легнало положение и наскоро су купих чувалче за зимата.

Ако пък държиш да е комбинирана и на тази цена - Бертони Имола е много хубава количка. Страшно маневрена, лека, голям кош за багаж. Аз имам такава от сина ми и още си я пазя. Ползвам я за разходки с двете деца, защото може да се бута с една ръка.
Маг Ингланд Принцес, според мен, е тежка и тромава количка. 

Общи условия

Активация на акаунт