Гледате ли разрушаването на Къщата

  • 5 786
  • 60
  •   1
Отговори
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
... на Биг Брадър? И от разрушаването изкараха шоу тези от Нова. Тризначките се надуват ужасно, обидени са и се държат така, все едно цяла България им дължи по 5 лв. Лили има нови цици.

# 1
  • Мнения: 2 550
гледах опитите на пеньо да пее и малко от опитите на петя
тризначките продалжават да са тъпи, та вдлъбнати
толкоз от мен Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 069
Аз превключвам програмите ту на НОВА ту на БТВ но като ги видях тия трите  rotfImao много са тъпи

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
Гледам, мисля, че е прекалено да се чупи по този начин и да се прави така публично... Confused

# 4
  • Мнения: 2 550
кой ли е гримьорът на Христа?  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 407
Гледам го и се чудя защо Thinking

# 6
  • София
  • Мнения: 4 423
Ех, Деси, напъллни ми душата Hug

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Гледат всички, дето обясняваха, че Нова вече не съществува за тях. Аз да не съм луда да предпочета това пред Мюзик Айдъл?

# 8
  • Мнения: 6 417
Забелязахте ли липсата на някои?  Mr. Green

# 9
  • София
  • Мнения: 981
Прибрах се като пееше Пеньо.
А Деси колкото повече я гледам,толкова повече ми харесва.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 011
Гледах го.
Деси си е моят фаворит.
Риста беше гримирана като вампир-копие на Пеньо.Тризначките са погрознели и нещо много кофти се държат.

# 11
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Коя беше жената облечена с черно и червени обувки /ако правилно съм видяла/, с черна дълга и права коса, накрая си сложи каска на главата? Гледах малко и не съм видяла почти нищо Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 2 759
                     Гледам - нали обещах  Peace. По-добре е, отколкото си го представях.

                     Обаче изпуснах първия половин час - имаше ли нещо интересно с най-първия сезон? Ще си го сваля по някое време от Арената, но харда ми вече ще се пръсне - просто няма накъде вече.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
Коя беше жената облечена с черно и червени обувки /ако правилно съм видяла/, с черна дълга и права коса, накрая си сложи каска на главата? Гледах малко и не съм видяла почти нищо Crossing Arms
Май говориш за Стойка-Пипирудата от ББ1 newsm78

# 14
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
не ми хареса,беше много тъпо ooooh!

# 15
  • Мнения: 1 002
не го гледам , дори бързах да превключа канала , за да не го гледам дори по рекламите ...

махалото при мен се метна от единия край до другия - преди седях залепена да го гледам  , а сега изпитвам истинско отвращение ...
чак не мога да повярвам .. Simple Smile

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Коя беше жената облечена с черно и червени обувки /ако правилно съм видяла/, с черна дълга и права коса, накрая си сложи каска на главата? Гледах малко и не съм видяла почти нищо Crossing Arms
Май говориш за Стойка-Пипирудата от ББ1 newsm78
За секунда ми се стори че е тя, но не бях сигурна, защото я мернах само за момент! Май доста се е променила- стори ми се готина мацка!

# 17
  • Мнения: 569
Кой ти гледа Нова при тази наслада, която представиха по БТВ

# 18
  • София
  • Мнения: 6 011
За секунда ми се стори че е тя, но не бях сигурна, защото я мернах само за момент! Май доста се е променила- стори ми се готина мацка!
Да,поразхубавила се е като цяло.

# 19
  • Мнения: 133
Забелязахте ли липсата на някои?  Mr. Green
ДА! На Азис и Китаеца... защо ги нямаше, а в анонса ги представеха?  newsm78 (ще се съдера от сърбел и чуденка...)

# 20
  • Мнения: 77
Тия па разбиха хубавата къща smile3511 dohДа ми я бяха подарили вместо да я трошат newsm53Щом не им трябва

# 21
  • Самоков
  • Мнения: 561
Гледах го отчасти и ми се стори тъпичко. Даже не съм видяла новите цици на Лили. Онези ревящите от ББ2 (Мирослав и Елена) пак ме издразниха със семейните се разправии в ефир. Tired

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Гледах го отчасти и ми се стори тъпичко. Даже не съм видяла новите цици на Лили. Онези ревящите от ББ2 (Мирослав и Елена) пак ме издразниха със семейните се разправии в ефир. Tired
Какво е станало? newsm78

# 23
  • Самоков
  • Мнения: 561
Гледах го отчасти и ми се стори тъпичко. Даже не съм видяла новите цици на Лили. Онези ревящите от ББ2 (Мирослав и Елена) пак ме издразниха със семейните се разправии в ефир. Tired
Какво е станало? newsm78

Ами започнаха се едни разправии, че Мирослав й го бил върнал всичкото това, което тя е направила в къщата, после Елена каза, че заради него от 2 месеца ходи по лекари (така и не разбрах защо), накрая казаха, че пак са разделени и чесно казано ми писна да ги гледам. Crazy

# 24
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Това в предаването ли го говореха Crazy

# 25
  • Мнения: 5 713
Не ги гледах и много хубаво съм направила.

# 26
  • Мнения: 601
Гледах го отчасти и ми се стори тъпичко. Даже не съм видяла новите цици на Лили. Онези ревящите от ББ2 (Мирослав и Елена) пак ме издразниха със семейните се разправии в ефир. Tired
Какво е станало? newsm78

Ами започнаха се едни разправии, че Мирослав й го бил върнал всичкото това, което тя е направила в къщата, после Елена каза, че заради него от 2 месеца ходи по лекари (така и не разбрах защо), накрая казаха, че пак са разделени и чесно казано ми писна да ги гледам. Crazy
 
тези двамата са супер банални.
     Христинчето направи впечатление,че се изживява на безсмъртна,по-голямо самочувствие и от Деси има ooooh!
     Азис и антуража му не видях,но си го обяснявам,че иска да е над тези неща и над Къщата.Аз си го харесвам.
    За триглавият змей даже и не искам да коментирам.
    Райнето и Константин общо взето само се целуваха Rolling Eyes
    Катето Евро много се изложи милата.
    За Мюзик Айдъла поне се радвам,че Невена Цонева спечели Simple Smile

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
Абсолютна пошлост и едва ли не
подигравка беше рушенето на
Къщата тази вечер на фона на
наводненията и плачещите хора
загубили домовете си  Sick
Как не ги беше срам да организират
такова нещо в ефир ?  Shocked
Определено някоии от съквартирантите
дори не пожелаха да се включат, надявам се
мислейки като мен.
Пълна простотия и липса на добър вкус и за капак
тези 3 тъпи пачи  Sick #Crazy

# 28
  • Мнения: 1 100
И мен ме хвана яд на това, че разрушават къщата в ефир. Аз и не го гледах, но звучи грозно. Както каза някой по-горе, някои хора плачат, че са загубили домовете си. А тези тук правят "шоу" от това. Гледах отвреме на време в рекламите. Видях, че Мъровица си е нахлупила доста неадекватно една капела, видях Пеньо и семейсто ЛаДрама. Нищо ново. А как са разрушили къщата, някой може ли да даде подробности?

# 29
  • София
  • Мнения: 2 623
А как са разрушили къщата, някой може ли да даде подробности?

Раздадоха им чукове /огромни/ и брадви
и започнаха да рушат откъм входната врата
на двора  #Crazy - грозно, много грозно !

# 30
  • Мнения: 67
Наистина беше тъпо,а те избраха момента кога да го направят  Sick

# 31
  • Мнения: 1 100
А как са разрушили къщата, някой може ли да даде подробности?

Раздадоха им чукове /огромни/ и брадви
и започнаха да рушат откъм входната врата
на двора  #Crazy - грозно, много грозно !

Айде бе!  Shocked  Ужас. И какъв е смисълът. Надявам се аудиторията да се е насочила към нещо по-градивно като Мюзик Айдъл, отколкото към деструктивните изпълнения на съквартирантите...

# 32
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Не съм го гледала,ама сега като ви чета...май нищо не съм изпуснала.

# 33
  • Мнения: 5 468
Не го гледах, защото предпочетох Мюзик. Превключих по време на едни реклами, но видях само Христина, която казваше, че не само тя се е изложила в къщата или нещо подобно... и ги махнах. Гледах Биг Брадър, но сега не ми е интересно. Нещо нагласено ми се струва и това май ме дразни Thinking.
Това, че събориха къщата... ще има ли през септември нов Биг Брадър в такъв случай или ще си останем без него? Нека каже някой приближен до теуевизията. Оф, ако не го правиха нагласено, щеше да има много повече фенове. Ама те - йок - трябва да е хипер забавно, е това ще гледате!

# 34
  • Мнения: 467
А, за чий, в крайна сметка я разрушиха?!?!?!?!? Shocked smile3537

# 35
  • Мнения: 3 405
Изобщо не съм превключвала на Нова.
Айдълите ми пълниха душата, нямах нужда от разрушители.

# 36
  • Мнения: 843
    Не съм гледала - имаше по- добро за гледане.    Къщата е бутната,  доколкото разбрах, защото  Киноцентъра  дава земята под наем и не подновява договора./ нещо с някакви нови собственици/   поне така писаха.

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 23 739
А, ще гледам, толкова хубаво си поспах. Връчих малкия на баща му да се оправят по мъжки с приспиването и окупирах диванчето в хола - ни ти къща, ни ти мюзик айдъл, обятията на Морфей ме очакваха.

# 38
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз съм от тези,които се заканиха на Нова и не гледах.Но влязох от любопитство в темата и разбрах,че нищо не съм пропуснала.

# 39
  • Мнения: 5 713
а те избраха момента кога да го направят  Sick
E как, нали трябва да се състезават с БТВ, да се гони рейтинг. Ама като гледам не са успели.

# 40
  • Мнения: 728
Гледах от тук от там,но общо взето не ми хареса! Wink

# 41
  • Мнения: 376
Превключих точно два пъти на Нова за по една минута и ми се видяха толкова противни, че не можах да ги изтрая повече от минута. И как решиха, че ще направят конкуренция на БТВ? За мен не могат да се конкурират един красив концерт, приятен и за слушане и за гледане и една пълна простотия, забъркана от хора, които са ни втръснали, завършила с разбиване... newsm78

# 42
  • София
  • Мнения: 550
Това беше най-плоския и безмозъчен опит на Нова да вземе от зрителите на БТВ и както видяхме, се провали с гръм и трясък.

# 43
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
тъпичко беше, а като почнаха да рушат направо спрях да гледам. грозно ми се стори
МАйдъл също не съм гледала, нито 1 предаване до сега. сигурно финалистите са били много добри, но Слави и Глория на едно място ми идват много.

# 44
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 398
Погледнах с едно око, видях три квачки и превключих отново на БТВ. Концерта на Айдълите беше готин отвсякъде!

# 45
  • София
  • Мнения: 2 068
Превключвах по рекламите на Айдъл. Успях да хвана 2 момента: 1, че Елена ходела вече на лекар заради ..?.(опаа как се казваше мъжа й), а той всячески за последните 2 години се опитвал да и отмъсти. Били разделени (за пореден път) от 2 месеца.
И втория култов момент Mr. Green, - тризначките питаха за Лили, която седеше до тях "Коя е тая, ние не я познаваме..?",
а Н. Кънчев "Ми да ви запозная.." Те: "О, не мерси...не желаем..."и т.н  Много са прости. Били си изхарчили парите за недвижимо имущество.
И се убедих, че тези които са спечелили ББ (паричките) са много нещастни. За Здравко нищо не видях, но имам пресен спомен за 'щастливата' му и 'усмихната' жена от последния ВБ.

# 46
  • Мнения: 502
Не съм го гледала.Нямах желание да ги гледам.

# 47
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Стойка бременна ли беше или порсто е много дебела?

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Мариян защо го нямаше?  #Cussing out

# 49
  • Мнения: 2 759
Абсолютна пошлост и едва ли не подигравка... Как не ги беше срам ... Пълна простотия и липса на добър вкус...
                   Брей, че епитети   ooooh!? С какво едно едночасово предаване може да предизвика такава злоба  newsm78? И защо да ги е срам?

# 50
  • София
  • Мнения: 6 803
Къщата я разрушават, защото земята, която е собственост на Киноцентъра ще се реституира /май/  на собствениците. Или поне се водят дела за това. Иначе ББ ще има, но в друга къща.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 113
Не успях да го гледам,а ми се искаше  Sad
Няма ли го някъде на запис,някой знае ли?

# 52
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 340
Ами интересен е фактът, 4е доста от съквартирантите ги е нямало  newsm78 Предполагам, 4е не са оти6ли, за да им правят пак шоуто на милионерите от СИА. Жалко, 4е има такава простотия като това предаване, ама то явно търсенето определя предлагането.

# 53
  • Мнения: 6 417
Някои от съквартирантите не бяха поканени от Big boss по различни причини.  Whistling

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Е по какви причини, кажи де, Шушон! 

# 55
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Да бе я кажете клюките и аз съм любопитна Hug

# 56
  • Мнения: 2 821
Къщата я разрушават, защото земята, която е собственост на Киноцентъра ще се реституира /май/  на собствениците. Или поне се водят дела за това. Иначе ББ ще има, но в друга къща.
изчерпаха се вече...четох някъде, че друга ТВ ще поеме ББ..
въобще не съм се сетила, че ще дават по нова това предаване...не съм изпуснала като чета

# 57
  • Мнения: 2 891
Някои от съквартирантите не бяха поканени от Big boss по различни причини.  Whistling

Надавам ухо и чакам развръзката  Mr. Green

# 58
  • Мнения: 899
Земята, на която е къщата, не е притежание на Киноцентъра. Те плащат наем на собствениците.

А иначе те всяка година я разрушават, но просто за първи път го показват и именно, за да конкурират Мюзик-а. Изключително пошло, за съжаление.

# 59
  • Мнения: 5 299
Даже не съм разбрала, че ще събарят Къщата. Много досадно.. Tired

# 60
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 340
И аз съм любопитна защо някои не са били поканени и кои са те? Ще ни осветлиш ли по въпроса??????
Някои от съквартирантите не бяха поканени от Big boss по различни причини.  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт