Вече пет дни с хрема. Леуваме с хомеопатия, но...

  • 10 849
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 114
Преборихме хремата най-после.  Grinning
Четири дни приема капки Арника хийл и помогнаха отново.
Те също не са монопрепарат, но ни ги предписва класически хомеопат.  Thinking
От време на време имам чувството, че му хърхори носът или че диша през устата вместо през носа... От увеличената трета сливица ли е, що ли?

# 16
  • Мнения: 8 769
Преборихме хремата най-после.  Grinning
Четири дни приема капки Арника хийл и помогнаха отново.
Те също не са монопрепарат, но ни ги предписва класически хомеопат.  Thinking
От време на време имам чувството, че му хърхори носът или че диша през устата вместо през носа... От увеличената трета сливица ли е, що ли?
Тъкмо щях да ти пиша, че при моите деца сополът се точи около 10-тина дни, и че е време и на вас да ви минава вече...
Мисляв, че похъркването е от увеличената сливица. Виж темата за нея в Здравословния-всички деца с увеличена трета сливица имат този проблем. Grinning

# 17
  • Мнения: 1 559
Теа, радвам се, че детенцето вече е здраво. Grinning
Арника си е монопрепарат. Това "хийл" предполагам, че е името на фармацевтичната компания, няма какво друго да бъде.

# 18
  • Мнения: 1 114
Арника не е монопрепарат. Съдържа ехинацея, арника , бриония и мн. др.

# 19
  • Мнения: 1 559
Понеже има фармацевтична компания "Хийл" , помислих, че просто са си сложили името след името на лекарството. Хийл  правят разни хомеопатични бози, но реших, че може да имат и монопрепарати. Иначе Арника и Бриония са си монопрепарати...виж комбинирането им вече е съвсем друго нещо. Rolling Eyes  Странно ми е как класически хомеопат ще изпише такава комбинация.

# 20
  • Мнения: 1 114
Боза, ама помогна...... За разлика от Нукс вомика. Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 655
Състав на А … 61;ил  ooooh!
И аз мислех, че е само Арника в състава на тая Арника Хил.

За момента може да е помогнало, но може и да е подтиснало болестта.

# 22
  • Мнения: 1 737

Олеле, малеле!  newsm09

Човек, изписал подобно нещо може да е всичко друго, но не и класически хомеопат.  #Crazy

# 23
  • Мнения: 1 655
Олеле, малеле!  newsm09

Човек, изписал подобно нещо може да е всичко друго, но не и класически хомеопат.  #Crazy
Аз се сещам за един такъв  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 114
Човек, изписал подобно нещо може да е всичко друго, но не и класически хомеопат.  #Crazy

Много е класически даже.
Може би Александър ще се включи с разяснения.... Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 1 655
Кажи сега, че е Александър и сме го сринали със земята  Laughing

# 26
  • Мнения: 1 114
Не е той.

# 27
  • Мнения: 1 559
 Shocked Shocked Shocked
Какво ли обяснение има "класическият" хомеопат, който го е изписал?

И нещо втрещяващо от листовката на лекарството: "ако не настъпи желаният лечебен ефект, да се направи консултация с лекар". ooooh!  Не пише с "хомеопат", а с "лекар".

# 28
  • Мнения: 1 114
Е, хайде чак пък толкова не издребнявай. Хомеопатите нали са лекари в края на краищата?

# 29
  • Мнения: 1 559
Е, хайде чак пък толкова не издребнявай. Хомеопатите нали са лекари в края на краищата?

Не, повечето добри хомеопати не са. Моят например не е. Grinning
Това, че от началото на тази година в Бг по закон имат право да практикуват хомеопатия само лекари, не означава, че този закон няма да се промени, че той не е наложен, за да защитава нечии интереси и че би трябвало да го има. Понеже имам някаква представа от хомеопатия...ами не бих се посъветвала с лекар (много уважавам тези от тях, които са се отказали от алопатията и практикуват класическа хомеопатия) за хомеопатично лечение.

Общи условия

Активация на акаунт