Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора

Sofiа

Интересно ми е да разбера каква козметика използват вашите мъже, извън парфюми, рол они и афтършейфове.
Аз купих преди 2 дни на съпруга ми гел за измиване и подхранващ крем и сега с интерес наблюдавам как ги използва и най-важното до кога ще го прави  newsm78 защото ми се струва, че ще се маже няколко дни и ще му писне от това сложно упражнение Mr. Green
Цитирай

Пловдивъ

Моят птиятел винаги ползва това, което аз му купя... Никога няма да се престраши да си купи сам козметика, дори на лист да му напиша какво точно  Mr. Green
Не се бръсне, защото го харесвам с набола брада и съм му купила машинка. Иначе ползва стандартно гел против изпотяване и парфюм (мъжки  Twisted Evil).
За косата използва моите продукти, а единственото нестандартно са лентичките против черни точки на Нивеа!  Peace
Цитирай

София

Моят мъж си купува сам - разни кремове за крака против изпотяване, беше си взел и някакви лосиони, че му се появяваха пъпки по лицето, крем за ръце  - добре си се поддържа човека. Аз купувам са душ геловете и шампоаните.
Цитирай

DE

Освен стандартните използва: топ лак, ленти за черни точки, кола маска-понякога, ексфолиант за лице и тяло, Солариум!!!
И пак си е истински мъж!!!!
Цитирай

Моя използва повече и от мен.Купува си крем за лице за мъже ,парфюми,кремове за тяло...абе какво ли не.Използвал ми е даже фон дьо тена.Голямо конте е.
Цитирай

София

Извън посочените - нищо.
Все пак, аз съм жената в семейството  Mr. Green Crossing Arms
Цитирай

Нищо не използва. Бръсне се с машинката. Парфюми и дезодоранти го дразнят. Embarassed
 Къпе се с някакъв душ гел и това е Embarassed.
Цитирай

София

Нищо не използва друго.
Не мога да го накарам.
Цитирай

София

А, и моят ходи на солариум, но имат на работата и сигурно за това. Иначе ако трябваше да ходи и да си плаща някъде надали би се засилил.
Цитирай

На небето

Извън посочените - нищо.

Абсолютно съм съгласна. И ние сме в тази класация, бих се притеснила ако мъжа ми е по суетен и от мен.  Embarassed
Използва стандартното: душ гел, шампоан подходящ за неговата коса, рол он, парфюм, лосион за след бръснене ми май е това.
Цитирай

под звездите

Извън посочените нищо- май само гел за коса.
Цитирай

Sofiа

Извън посочените - нищо.

Абсолютно съм съгласна. И ние сме в тази класация, бих се притеснила ако мъжа ми е по суетен и от мен.  Embarassed
Използва стандартното: душ гел, шампоан подходящ за неговата коса, рол он, парфюм, лосион за след бръснене ми май е това.

Не става въпрос толкова за суета, колкото за поддръжка т.е. и мъжете имат бръчки. Трябва ли ние да се стараем всячески да забавим процеса на стареене и видимите следи по лицето, а мъжете ни да са сбръчкани същевременно Wink
Цитирай

Има козметика на Клиник, но не я ползва Confused Всъщност ползвал я е няколко пъти, но много бързо му минава ентусиазма и явно го мързи. Не знам как да го накарам да е по-постоянен, защото наистина му се отразяват добре продуктите.
Цитирай

Süd

Иzполzва и то доста_Клиник, Биотерм, Вундеркинд, Лаб, предимно емулсии zа контрол на омаzняването и антиейдж продукти...иначе шампоан, душ гел, ролон, део, лак zа коса купуваме с тонове Whistling.
Цитирай

Старата столица

Извън посочените - нищо.
И аз съм на това мнение Peace
Ползва сапун/душ-гел,рол-он,дезодорант и лосион за след бръснене.Стига му толкоз Mr. Green
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 45 отговора