Форум срещи по морето/планината - лято 2007?

  • 2 198
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524

Стига с този юни, де, дай летен сезон  Wink
Пети, разбира се  Hug Хубаво е да се съберем повече хора.
Верж, прави графиките  Peace

# 16
  • Мнения: 5 622
Ми то юни си е лято бре  Sunglasses Пък и гледам в началния пост има някакъв график кой къде и през юни, та аз затова.

Някой, ако се намира по това време където и аз и ако не го е страх, да свирка  Wink

# 17
  • Мнения: 5 299
25 юни - 30 юни - София Grinning

# 18
  • Мнения: 7 474
От 30 юни до 13 юли ще съм в Несебър в станцията на МВР Peace.

 Laughing И аз тъй  май Laughing

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Въргалийо, много грешки, душата, си напляскала.  Grinning от вълнение ще да е ....

# 20
  • Мнения: 2 353
  14-30 юли Шкорпиловци. Ще минем през делфинариума на връщане.

# 21
  • Мнения: 5 228
Рибарица, Върдж, Рибарица. Пък там който дойде, ще го черпя със салам Амбарица.  Blush

# 22
  • Мнения: 5 468
От 30 юни до 13 юли ще съм в Несебър в станцията на МВР Peace.

 Laughing И аз тъй  май Laughing
Sunglasses Така ли? Имате ли карта? Аз си знам вече и стаята, да не се окажем комшии?
Ааа... виж какво, Лео, на диета съм от 1 седмица. Да не ми завъртиш там някакви от твоите деликатеси, да отвориш свинското у мен Sick Laughing...
Ще му ударим едно запознанство тогава Peace.

# 23
  • София
  • Мнения: 819
Baibibi да не се покрива, а да си казва кога си идва на плажа Mr. Green Айде, жено, в София май нема да се видим, ама поне на морето с дечурлигата Hug

# 24
  • Мнения: 6 155
1-15 август - Китен

# 25
  • Мнения: 7 474
Sunglasses Така ли? Имате ли карта? Аз си знам вече и стаята, да не се окажем комшии?
Ааа... виж какво, Лео, на диета съм от 1 седмица. Да не ми завъртиш там някакви от твоите деликатеси, да отвориш свинското у мен Sick Laughing...
Ще му ударим едно запознанство тогава Peace.

Уж са ни одобрили за карта, през седмицата ще ходи мъжа ми да я вземе. А иначе там манджи Stop, но в стола им, ако не си яла, да не те разстройвам, ама по-голямо освинване няма Mr. Green-страхотно готвят  Whistling Whistling Ако забравя да ти кажа, че ни обраха там преди две години в стаята, да си вземеш сейф в едната от сградите има ooooh!

# 26
  • София
  • Мнения: 819
Мисля, че по южното ченоморие може да се спретне една августовска среща, съгласни?

# 27
  • Мнения: 5 468
Оооффф... и там ли да чакаме удар newsm78. Ще ни трябва такъв сейф, че няма с атрибутите си да ходим по плажа. Гооооосподиии, как ще се съблека, просто не ми е ясно (тук е мястото да се прекръстя...).
Лео, само да не носиш някой фотоапарат и да ме снимаш, и после изтипосаш тука в нета, че трябва да си сменям регистрацията.
Пиши ми, като вземе мъжа ти картата.

# 28
  • Мнения: 7 474
Лео, само да не носиш някой фотоапарат и да ме снимаш, и после изтипосаш тука в нета, че трябва да си сменям регистрацията.
Пиши ми, като вземе мъжа ти картата.

Споко Stop, не можеш да ме засенчиш, вервай ми  Sunglasses  Ще пиша  Hug

# 29
  • Мнения: 634
Ако се организира Варненска среща между 16 и 31 юли, ще се постарая и ние да дойдем.  Hug
Ние ще сме в Бяла.
И ние ще сме в Бяла Simple Smile, но след 13ти август...
Ако някой друг идва към Бяла тогава, да свирка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт