За захранването и алергиите

  • 2 013
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
Първа опция.
Предпоставка е определено, да не говорим, че е и физически опасно за детето.

# 16
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Захраних след 5ти месец, няма алергии, има фамилна обремененост

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Захраних в 4 -ия месец. За сега няма алергии, не е и боледувал. Надявам се така да е и за напред. Няма фамилна обремененост.

# 18
  • Канада
  • Мнения: 494
Захраних след 5 ти месец.За сега няма алергии, няма  фамилна обремененост!

# 19
  • Мнения: 46 511
Захраних преди 5ти месец, няма алергии, няма фамилна обремененост

Това е и моят отговор. За сега.
На 4 месеца захраних.

Но има огромна разлика м/у дете, захранено на 4 месеца и на 1 месец, хубаво беше опциите да са отделно за първите месеци ...

# 20
  • Мнения: 2 677
Първата опция.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Но има огромна разлика м/у дете, захранено на 4 месеца и на 1 месец, хубаво беше опциите да са отделно за първите месеци ...
Гледах да не е прекалено дълга анкетата, затова няма месец по месец. Но и така за мен е достатъчно красноречива.
Дано се включат все пак повече майки.

# 22
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Захраних след 5 месец, няма алергии, няма фамилна обремененост.
Разбира се, че е предпоставка. И това отдавна е установено в мащабни медицински проучвания и изследвания, които едва ли могат да бъдат оборени от "красноречиви" и достоверни форумски запитвания и статистики.

# 23
  • Мнения: 4 621
Захраних на 3 месеца - няма алергии засега Peace

# 24
  • Мнения: 999
Избрах първа опция.  Дъщеря ми няма алергии и боледува сравнително рядко.

# 25
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
захраних след 5 месец няма алергия но има фамилна предпоставка за това

# 26
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Каката захраних преди 4 месеца-няма никакви алергии,боледува много рядко /но е кърмена повече от година/.Малката захраних след 5-ия месец и въпреки всичко има много алергии към какво ли не. Cry

# 27
  • Мнения: 46 511
... Но и така за мен е достатъчно красноречива ...

Не е красноречива. Прекалено рано е да отчитаме резултатите- те могат да излязат и след 10 години. И не само алергиите, а храносмилателни и др. здравословни проблеми.

# 28
  • Мнения: 27 524
Но има огромна разлика м/у дете, захранено на 4 месеца и на 1 месец, хубаво беше опциите да са отделно за първите месеци ...

Точно, аз досега не видях ранно захранено. На 4 месеца и нанатък е късно захранване! На месец, 40 дни е ранно  Peace

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Прекалено рано е да отчитаме резултатите- те могат да излязат и след 10 години. И не само алергиите, а храносмилателни и др. здравословни проблеми.
И тогава няма да е обективно май. Ще трябва да се намерят достатъчно на брой хора - рано и късно захранени, които примерно 40 години да живеят в еднакви условия, да се хранят по един и същи начин и да имат едни и същи наследствени предразположености... Струва ми се трудно осъществимо.

Общи условия

Активация на акаунт