Видях така жадуваните две чертички , а съм уплашена

  • 2 717
  • 39
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 354
Момичета , имам две чертички на теста за бременност.Чакам ги вече цяла година , но сега като ги видях просто онемях от уплаха.Защо ли ? Имам миома. Преди месец доки ми даде последни три месеца да се опитам да забременея , преди да преминем към отстраняване на това образование . Получи се на първия месец . Ами сега ? Ако миомата попречи на развитието на плода , ако не се е имплантирал правилно?Не сме я да се зарадвам.Знам , че всички вие , които пишете в този форум ще ме разберете и ще ми помогнете да изживея всичко , което ми предстои.  Hug
  Хей, мацки , пожелавам ви и вие да ме последвате. Дано повлека крак и до месец - два всички да си честитим хубавата вест.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 248
Честито Камчи!!! Hug-новината е страхотна, като за начало на седмицата...Желая я ти миомата да не попречи по никакъв начин на бременността...Имам една позната, на която й намериха миома и то доста голяма...Казали й, че трябва да я оперират, но тъй като я било страх отказала...После пила някакви специални билки всеки ден в продължение на 1 година и миомата изчезнала от само себе си...Незнам как, но явно има и по-безболезнени и ефективни методи, дори докторката се учудила как е станало!!!Желая ти много късмет от сърце и вярвам, че ще родиш здраво бебче!!! Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 35 946
Честито! Grinning   bouquet
Лека и безпроблемна бременност и никакви проблеми
до края на бременността.

# 3
  • Мнения: 354
Благодаря ви ,момичета.Желая ви в най - скоро време да чуете ритъма на сърцето при вида на две чертички. Вярвам  ,че с вашата искренна подкрепа всичко ще се нареди чудесно при мен.

# 4
  • Мнения: 186
Камчи да ти честитя и тук   bouquet Hug

Моята съседка и майка ми имаха миоми преди 7 години. Майка ми се оперира, а съседката се отказа. Тя беше много зле, имаше постоянно кървене. Пиеше такива билки и миомата изчезна. Докато си бременна сигурно няма да ти дадат да ги пиеш, но ако искаш ще питам кои са билките и ще ти кажа  Peace  bouquet

# 5
  • Мнения: 112
Честито, Камчи!!!   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet
Много лека бременност и здраво и сладко бебче на финала! Успокой се и не мисли за лоши неща!  Hug

# 6
  • София
  • Мнения: 2 326
Честито Камчи, стискам палци бременността ти да мине леко и безпроблемно, а миомата да изчезне докато родиш!

# 7
  • Мнения: 1 765
ЧЕСТИТО!!! Лека бременност ти желая....а си мисля, че щом са ти позволили лекарите да забременееш въпреки миомата, значи са преценили риска....сега първата ти работа е да отидеш при лекаря си, за да му съобщиш чудесната новина...  bouquet

# 8
Честито Камчи, стискам палци бременността ти да мине леко и безпроблемно, а миомата да изчезне докато родиш!



 Grinning Grinning Grinning

# 9
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Честито и тук!   bouquet Само щастие и положителни емоции, ей!  Mr. Green  bouquet

И, не, че е успокоение, но моя близка роди 3 деца ( не едновременно Laughing) с миома (мисля, че беше и кървяща). Просто трябва гинекологът ти да ти обръща повече внимание.

# 10
  • Мнения: 1 335
Отново ЧЕСТИТО, МИЛА!!!
Поуспокой се, всичко ще е наред!!!  Hug
Да пишеш, ей  bouquet

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито,Камчи!От сърце ти пожелавам да нямаш проблеми и да имаш лека бременност!

# 12
  • Мнения: 674
Честито Камчи,предполагам че всичко ще е наред,
въпреки миомата.Както казва Комикс,щом лекаря ти е позволил да
правиш опити,значи е прецинил че не е опасно.пожелавам ти
здраво и сладко бебенце и лека бременност !   bouquet

# 13
  • София
  • Мнения: 18 679
Възможно е да се изкара цялата бременност с миома принципно, но все пак се подготви и за евентуални проблеми. Дано си от късметлийките Praynig На моя колежка й я откриха в 4-ти месец. Изкара нелека бременност, лежа и за задържане, но си роди съвсем нормално, на термина, живо и здраво момиченце. Няколко месеца по-късно оперира и миомата и сега всичко е наред Hug Пожелавам ти и при теб нещата да се наредят по най-добрия начин!!!

# 14
  • Мнения: 354
Мили момичета , толкова много кураж ми вдъхнахте. Аз вярвам в силата на положителните мисли и знам , че дори да е трудно ще издържа, защо всички ние имаме нужда да видим как се случват чудеса. Толкова сте добронамерени и позтивни , че в най - скоро време ще се превърнете в страхотни мамчета. Пожелавам ви го!
  Следобяд съм на лекар и привечер ще пиша какво е неговото мнение. при последния преглед ми каза , че миомата е на такова място , че не вижда сериозни пречки за забременяване и износване.

# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Успех,мила.Да пишеш какво е станало!!!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 789
Честито!  bouquet
Стискам палци всичко да е наред!

# 17
  • Мнения: 354
Здравейте пак! Връщам се от лекаря и докладвам , както обещах. Док каза , че още е рано да се види плодното сакче , но матката е с форма и големина като при бременност. Категоричен бе че съм бременна.Каза ,че при моето състояние нещата трябва да се следят и че може да възникне проблем , но не е задължително. След десет дни съм отново на видеозон , за да провери "изпълнило ли се плодното сакче и расте ли миомата". Това е . Сега трябва силно да се моля всичко да е наред. PraynigИ не забравяйте , че ви обичам и се моля скоро да станете майчета.

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 129
Честито Камчи и от мен!
Лека бременност  Grinning

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 20:21 от poppi

# 19
  • Мнения: 617
Честито и от мен!
Само положителни мисли и всичко ще се нареди!  Laughing

# 20
  • София
  • Мнения: 3 789
Камчи, миличка, аз днес вече ти честитих, но забравих да ти кажа- една молба- само няма да се притесняваш, защото притесненията и лошите емоции не се отразяват добре на тумбачето!
Бъди спокойна, не го мисли много много, въпреки че не е лесно, предполагам и нещата ще се наредят и пооправят лека- полека!  bouquet
Стискам палци и късмет!

# 21
  • Мнения: 5 317
4естито.мисли положително. Hugвси4ко ще е наред.

# 22
  • София
  • Мнения: 966
Честито и от мин. Стискам палци и вярвам,че всичко ще е наред - повярвай и ти.
Леко бременеене и здрав бебешор.

# 23
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Честито!
Дано всичко да е наред и да гушкаш здраво сладко бебе

# 24
  • Мнения: 62
ЧЕСТИТО И ОТ МЕН   не си мисли лоши работи имах една сьсетка забременя с миома мина и цялата бременост спокоино роди нормално живо здраво момченце и следниаколко месеца отиди се оперира успех и на теб пожелавам ти от все сьрце спокоина бременност УСПЕХ Hug

# 25
  • Мнения: 304
Честито Камчи  Hug Hug Hug  bouquet Стискам палци всичко да е наред  Praynig

# 26
  • Мнения: 245
Честито мила,

Лека и безпроблемна бременност и едно хубаво и пухкаво бебче на финала.
Само положителни мисли.....и всичко ще ее наред.
С теб сме! Hug  bouquet

# 27
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Лека и безпроблемна бременност, стискаме палци всичко да е наред Praynig

# 28
  • Мнения: 4 451
Честито, Камчи! Новината е прекрасна.  bouquet Мисля, че няма за какво да се притесняваш. Имам приятелка, която си износи бебчето без проблем с миома. Консултирай се с гинеколога си.

# 29
  • Мнения: 286
Честито, Камчи!

Недей предварително да го мислиш и да се притесняваш. Живей си спокойно, пък каквото ще да става. Пожелавам ти спокойна, изпълнена с щастие и радости бременност и сладко, пухкаво, здравичко бебенце.  Hug

# 30
  • Мнения: 1 209
Камчи Честито!!!

# 31
  • Мнения: 1 243
ЧЕСТИИТО  bouquet

# 32
  • Мнения: 3 453
Честито!!!!!!!!!  bouquet

Лека и безпроблемна бременност и здраво бебче ти пожелавам! Hug
Дано скоро те последваме! Praynig

# 33
  • София
  • Мнения: 3 789
Камчи, сега видях темичката ти!
Честито, мила! Дано всичко се развива добре и нямаш поводи за притеснение, а само хубави емоции и преживявания! Peace
Леки и безпроблемни 9 месеца ти пожелавам, а след това едно сладко, здраво и пухкаво бебоче!  bouquet

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Ей,мацки LaughingТемичката е от 11.06.Надявам се Камчи да е добре!

# 35
  • Мнения: 323
Честито! Grinning   bouquet
Лека и безпроблемна бременност и никакви проблеми
до края на бременността.

Успех newsm10

# 36
  • Мнения: 410
честито и от мен!  bouquetи аз видях  EFPмного се радвам.пожелавам ти всичко да е наред и пиши хубави новини smile3525

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ася, защо не успокоиш топката малко Stop Темата е отпреди 2 месеца. Не ти ли омръзна от два дни само да вадиш стари теми, за да пишеш, че си видяла двете чертички Rolling Eyes Разбирам, че сигурно си щастлива, но това вече става прекалено. Пусни си тема и ще получиш поздравления! Ужасно е досадно да отваряш всяка тема с намерението да прочетеш новото мнение и ако може да помогнеш или да поздравиш, а то във всяка тема да е едно и също - "и аз пък видях две чертички". Честитихме ти в седмичната, ако искаш и своя тема си пусни, но престани да пишеш едно и също в темите на момичетата Confused

# 38
  • Мнения: 410
Ася, защо не успокоиш топката малко Stop Темата е отпреди 2 месеца. Не ти ли омръзна от два дни само да вадиш стари теми, за да пишеш, че си видяла двете чертички Rolling Eyes Разбирам, че сигурно си щастлива, но това вече става прекалено. Пусни си тема и ще получиш поздравления! Ужасно е досадно да отваряш всяка тема с намерението да прочетеш новото мнение и ако може да помогнеш или да поздравиш, а то във всяка тема да е едно и също - "и аз пък видях две чертички". Честитихме ти в седмичната, ако искаш и своя тема си пусни, но престани да пишеш едно и също в темите на момичетата Confused
спокойна сам не се притеснявай,и не искам да досаждам-просто да честитя на девойката,но аиде няма нищо-не сам тук за да се заяждам.ако съм досаждала на някой-извинявам се

# 39
  • Мнения: 2 673
ЧЕСТИТО!!!!
ДА СИ НОСИШ ДЕЧКО СЪС ЗДРАВЕ! И БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЯ!

аз също бях с миома - ДВЕ дори Mr. Green По време на бременността едната нарастна до коло 5 см, че и повече, но аз се интересувах само от това дали бебо е добре. Роди ми се прекрасно слънчице! А МИОМИТЕ ИЗЧЕЗНАХА СЛЕД РАЖДАНЕТО Shocked нЕма нищо HugДоки вика, че може да са били контракции... newsm78хм..НЯМА значение, важно е че бебо ги е смачкал #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт