За честата смяна на чантите...

  • 2 359
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 313
 Често сменям чантите, но не нося много неща, така че прехвърлянето на съдържанието не ми е проблем Simple Smile

# 31
  • София
  • Мнения: 289
Много често си купувам чанти, а след това рядко ги сменям. Като прехвърлям съдържанието на едната в друга винаги забравям нещо.

# 32
  • Мнения: 463
Чантата ми винаги трябва да се вързва с обувките ми.Това е един от моите закони.Не приемам различни обувки и различна чанта.Имам всякакви чанти.Това което си нося са телефон,ключове и гланц предимно.Дори и да са повече неща не мога да си позволя да не си сменя чантата заради обувките ,които всеки ден са различни. Crossing Arms

# 33
  • Мнения: 205
С една чанта ходя на работа и там са ми повечето джунджурии, като излизам някъде със смяна на чантата вземам някои по-важни неща, за които се сетя в момента. Не, че е решение, все се случва да се тюхкам как можах точно това да не взема Grinning

# 34
  • София
  • Мнения: 2 381
През зимата рядко ги сменям, но през лятото  ooooh!
Обикновено сядам на леглото и почвам от едната да прехвърлям в съответната преграда в другата чанта. Не отнема време, ама ми е досадно.  #Cussing out
И аз си мисля за някаква универсална чанта дето да пасва на всичко, но много трудно се намират.  newsm78

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Сменям си чантите по всяко време , в зависимост от обувките и накъде съм се запътила. Досадно и неприятно е местенето на съдържанието , но няма как.Не мога да си представя дълго време да ходя само с една и съща чанта. Peace

# 36
  • София
  • Мнения: 463
Всеки ден ги сменям -няма начин. Моето решение е 2 несесера Peace В единия са ми основни гримове -спирала ,молив , червила ,сенки-същите си ги имам и в къщи т.е. не местя нищо от самия несесер, много рядко се налага да добавя някое червило. В другия са ми документите +сухи и мокри кърпички, очилата(шофирам с очила и самия калъф го слагам прав,забоден с тясната страна в несесера)+ключовете за колата. Този втория несесер е дълбок и дори на ги закопчавам-така лесно си намирам квото ми трябва.
 Когато премествам в друга чанта става лесно ,слагам двата несесера +телефон и портфейл и съм ок , ключовете ми за в къщи са ми на шкаф до вратата и като излизам ги слагам в чантата,а като влизам ,слагам пак на шкафа.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Имам около 5 чанти, от които нося само 2...и в двете имам пакет мокри и сухи кърпички, лепенки, дъвки и гланцове...от едната местя в другата единствено портмонето и ключовете...това е решението на проблема за мен  Peace

# 38
  • Мнения: 3 453
Обожавам чанти, имам не малко, но рядко ги сменям, защото ужасно мразя да си местя нещата от една в друга и винаги забравям по някой документ или нещо друго, което разбира се се оказва супер важно в даден момент.
Ето сега, за лятото, имам няколко летни чанти, които съм купувала за определени дрехи, но рядко ги слагам поради гореспоменатата причина.

Чудех се, дали да не си купя нещо като несесер, но по-голям, в който да си държа всички неща и всъщност само него да прехвърлям от чанта в чанта.

Вие как процедирате?

Това с местенето ми е най-омразно,но го правя всяка сутрин...няма начин тоалетите го изискват Peace

# 39
  • Мнения: 2 936
аз понякога сменявам чантата и сутрин, и следобяд  Crazy
но какво да се прави,няма как...

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 495
И аз съм 1,62 и си нося големи чанти.Като гледам какви чанти има тип портмонета,по-добре да съм без чанта с ръце в джобовете,какво ще сложа вътре по-напред?!А за смяната
,да сменям ги много често особено лятото.Даже ми се е случвало да не си облека каквото съм си намислила заради чантата,ако бързам сутрин и нямам време за опразване.

# 41
  • Мнения: 156
На мен пък не ми е досадна смяната,дори с малка чанта ми е по-лесно,защото иначе в по-голяма се усещам,че нося много излишни неща.
Прехвърлям парите,ключовете и телефона и чат-пат слагам по някое гланцче-не  е голяма философия Laughing

# 42
  • Мнения: 617
Колкото и да бързам 3 минути време да изпразня едната и да прехвърля всичко в другата намирам. Е все пак важно е да съм си взела всичко, а не дали е подредена.

# 43
  • Мнения: 3 647
Изсипвам всичко от чантата на някое легло (маса, диван) и прехвърлям в новата.
аз съм манияк на тази тема
имам зимни, летни
 големи,  малки
 предимно  червени - документите съм натъпкала в протмонето си

# 44
  • Мнения: 230
Aз намерих разрешение за себе си. Отскоро "заведох"  1 нов несесер - за документи(плосък, практичен,не заема мн. място, а ме спасява от куп отрицателни емоции.В него има всякакви листчета с важни записки, размери, рецепти, бележки за ел.енергия и пр. , които съм преценила, че ще използвам  в недалечно бъдеще) Така, прехвърлям само несесера за гримовете (в който има и дъвки, хапченца и пр. + този с документите и когато ми се отвори случай да свърша някоя работа - всичко ми е под ръка.

Общи условия

Активация на акаунт