МАНИКЮР.....

  • 8 244
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 069
Никога не съм ходила на маникюр. Сама си поддържам ноктите, лакирам и декорирам.

# 46
  • Мнения: 17 546
Правя си сама маникюра. Правя и декорации. Ноктите ми са здрави и много твърди. Основно ползвам лакове на Перфект, Бруклин и Голдън роз. Топ лак също на Голдън роз. O.P.I. е много качествен и траен, но са ми твърде скъпи за вкуса. Mr. Green На моите нокти и тези обикновени лакове, които аз ползвам издържат достатъчно дълго!

Последна редакция: ср, 15 авг 2007, 22:46 от Ramada

# 47
  • Мнения: 455
Сама си ги правя и правя на хората ноктите,веднъж ми ги прави колежката и много ми хареса самата процедура,много приятно било  Flutter В момента се лакирвам с O.P.I. и с Перфект,но по принцип не гледам марката,а цвета,важното е основата да е качествена.

# 48
  • Мнения: 544
Сама си правя маникюра-оформям с пила и избутвам кожичките, нанасям лак и ако имам време се рисувам или слагам лепенки, завършвам с топ лак

# 49
  • Мнения: 3 036
Сама си правя маникюра - не знам до колко е правилно, че изрязвам кожичките, а не ги избутвам.
Колкото до цвят и декорации оставям на фантазията на детенце т. е. дъщеря ми.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 815
И аз сама се спрявам с маникюра. Преди доста години, винаги бях с декорация на ноктите, но в последните години нещо не ми се занимава. Лакирвам се с нежни перлени цветове.

# 51
  • Мнения: 289
Преди 3-4 години се записах на курс по маникюр в Старнейлз.. следователно сама си права ноктите - 2 пъти в седмицата...купувам си професионални материали.... хода при маникюристка, когато реша да се "поглеза"  Peace

# 52
  • Мнения: 297
В повечето случаи сама се справям с ноктите си - сама си оформям маникюра и се лакирвам. Сама си правя декорации - най-различни, сама си ги измислям, имам си и любими. Не ходя по салони за красота. Справям се. Използвам обикновени лакова - Golden Rose, Selene и т.н.

# 53
  • Мнения: 447
Ходя 2 -3 пъти месечно на маникюр  Peace

# 54
  • Мнения: 7 201
Само един път съм ходила,в повечето случаи съм с лак но сама се лакирвам и си оформям ноктите. Peace
А аз 2 пъти,но и рядко се лакирам. Embarassed

# 55
  • Мнения: 3 216
МИрела кажи за гела на ноктите? НА колко време го поддьржаш,колко ти струва? Не уврежда ли?

# 56
  • Мнения: 1 558
Ако може да се каже, че имам маникюр.....
Иначе ги пиля със стъклена пиличка, обикновено съм само със заздравител за нокти или естествен нюанс на лака, с къси или средни на дължина нокти.

# 57
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Маникюр и педикюр правя само в салона,сама не мога Blush

# 58
  • Мнения: 7 723
Маникюра си го правя в къщи, лично.
Обикновенно си правя френски- най ми допада.
Не се оставям без лак, болят ме ноктите. Wink

# 59
  • Мнения: 14 489
сама си правя и маникюр и педикюр. много рядко, за разнообразие хода при професионалист. не харесвам декорации затова само се лакирам и най-често съм с френски на ръцете и червен на краката.

Общи условия

Активация на акаунт