Клуб на многодетните родители - Пълна къща (7

  • 11 793
  • 302
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 740
Имаме покана от ПДС за среща с техния кандидат за кмет - от 11 ч. тази неделя.
Канени са всички желаещи многодетни семейства, заедно с децата. За децата ще има организирани забавления, а родителите ще имат възможност да зададат въпросите си и да поставят важните според тях проблеми на вниманието на кандидата.
Мястото е "Патиланци", но ако имаме желание, може да се организира на избрано от нас друго място.
Само че трябва да отговорим спешно дали сме съгласни, за да имат време да запазят мястото и да организират срещата.
Моля ви, още тази вечер пишете дали сте съгласни!
(Тъкмо да се съберем следваканционно  Mr. Green)

# 136
  • Мнения: 11 607
(Тъкмо да се съберем следваканционно  Mr. Green)

Искам и аз, искам и аз...ама ще ми стане май множко........

# 137
  • Мнения: 3 740
(Тъкмо да се съберем следваканционно  Mr. Green)

Искам и аз, искам и аз...ама ще ми стане май множко........

Я помисли пак. Wink

# 138
  • Мнения: 11 607
(Тъкмо да се съберем следваканционно  Mr. Green)

Искам и аз, искам и аз...ама ще ми стане май множко........

Я помисли пак. Wink

А прибираш ли после изхвърлени многодетни???Щото имам и една покана за петък и събота за Пловдив.......И Лъчо хептен ще побелее от мен!

# 139
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Имаме покана от ПДС за среща с техния кандидат за кмет - от 11 ч. тази неделя.
Канени са всички желаещи многодетни семейства, заедно с децата. За децата ще има организирани забавления, а родителите ще имат възможност да зададат въпросите си и да поставят важните според тях проблеми на вниманието на кандидата.
Мястото е "Патиланци", но ако имаме желание, може да се организира на избрано от нас друго място.
Само че трябва да отговорим спешно дали сме съгласни, за да имат време да запазят мястото и да организират срещата.
Моля ви, още тази вечер пишете дали сте съгласни!
(Тъкмо да се съберем следваканционно  Mr. Green)


Извинявайте за намесата, но ако има такова събиране Без пари ли ще е за децата???  newsm78

Защо питам... #Crazy  Аз съм от ДБМ и поддържам постоянна връзка с Димитрина с деветте деца от СУхата река в София и ако е безплатно ще и предложа да се отнесат всичките 11 броя членове на семейството и да задават въпроси. Защото повярвайте нейните са безбройни  Mr. Green 

Незнам дали всички си спомнят историята на семейството, която нашумя след като се роди деветото им дете.  Димитрина и съпругът и са доста добре образовани и възпитани хора. Тя е преподавател по Полски език в Пловдивския университет и пише в момента доктурантура, а той е журналист, но по настоящем се занимава предимно с децата. Вече 8 от децата ходят на училлище, та даже и на допълнителни занимания и т.н........ Нямат физическа помощ от никъде.

Можете да си представите колко ?????? има в главата на Димитрина към евентуални бъдещи оправници.

# 140
  • Мнения: 3 740
Да, всичко ще бъде безплатно.

# 141
  • Мнения: 524
Кой е техният кандидат?!? Не е лошо да го видим...
Аз съм за!

# 142
  • Мнения: 3 479
Ще дойдем. Денят и часът са удобни, мястото също.

# 143
  • Не съм от тук и съм за малко
  • Мнения: 717
И ние искаме да дойдем, бройте ни, дано сме здрави.
Разбирам, че мога да поканя и други многодетни, утре ще е късно ли да кажа за още едно семейство?

# 144
  • Мнения: 1 744
Ако е в Патиланци и ние ще дойдем. Peace

# 145
  • Мнения: 3 740
И ние искаме да дойдем, бройте ни, дано сме здрави.
Разбирам, че мога да поканя и други многодетни, утре ще е късно ли да кажа за още едно семейство?

Не, няма да е късно. Казаха, че ще предвидят около 20 семейства.
Давайте заявки. Wink
Но до утре е хубаво да дадем приблизителна бройка. Опасявам се, че ако сме много малко, може и да не се състои.

# 146
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
То хубаво ,но четвъртък и петък съм в Троян при Ваня,за понеделник или вторник ще идвам за протеста на ДБМ пред парламента,ако дойда от неделя   Joy ще трябва да приютявате още една мама  Angry дето така ще я гледа благоверният съпруг  Hug но пък вие,които знам ,че ще присъствате ще бъдете достатъчно убедителни и ясни  newsm51

# 147
  • Мнения: 3 740
То хубаво ,но четвъртък и петък съм в Троян при Ваня,за понеделник или вторник ще идвам за протеста на ДБМ пред парламента,ако дойда от неделя   Joy ще трябва да приютявате още една мама  Angry дето така ще я гледа благоверният съпруг  Hug но пък вие,които знам ,че ще присъствате ще бъдете достатъчно убедителни и ясни  newsm51

Да си смениш ника на НЕУМОРНА. Hug

# 148
  • София
  • Мнения: 1 677
И ние сме ЗА.
Ще питам още няколко семейства и ако са съгласни,ще пиша утре.

# 149
  • Мнения: 370
И ние ще дойдем.
Надявам се да се съберем повече. Ще звънна утре сутрин на Шапчицата. Може би и на Маминка ще е близо. Който й има телефона, може да й звънне.

Общи условия

Активация на акаунт