ТОРМОЗ В УЧИЛИЩЕ,ЗАЩОТО Е ОТЛИЧНИК!!!!!!!

  • 12 612
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
Как да стане със самочувствието? Не става. Мъчно ми е, защото е самотниче.Със съучениците си не се разбира.Цяло лято е седял в къщи.Абсолютно социално изолиран! А мислех да му намеря работа през лятото, но как да кажа че е болен и т.н.т.

# 61
  • София
  • Мнения: 62 595
Няма ли странични занимания - езикови курсове, изкуство, някакво място, където да се събира с други деца със сходни интереси? Училището е само една малка част от живота на децата. Според мен дори по-важната и полезна за тях част е извън училище, в клубовете или школите по интереси. Предполагам, че болестта му не ограничава възможностите му за развитие извън училище.

# 62
Не няма. Той има проблем с ученето. Най-сериозни интереси има към кино. До преди 2 г. при нас имаше видеотека.Там работеше един младеж и моя син висеше все при него.Помагаше чу, съветваше клиентите и т.н.т.Закриха видеотеката и -до там.Не всеки приема "дефектни" хора.Много по-лесно е да ги пренебрегваш и да им се подиграеш, отколкото да ги приемеш и разбереш!
Но от сега започвам да търся място къдете другото лято да работи. Лошото е, че:трябва да кажа че има здравословен проблем, не трябва, трябва да е с ограничено раб.време и.....нямам никакви претенции за заплата/дори аз бих плащала/.

# 63
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
.....нямам никакви претенции за заплата/дори аз бих плащала/.....

Милата ми...дори само този цитат показва огромната ти болка.

# 64
# 65
  • Мнения: 40
Премести го в по-добро училище и го успокой, че ще кара БМВ, като порасне, а тези които му се подиграват-палетни колички Laughing

# 66

Общи условия

Активация на акаунт