Страстоубиец

  • 2 873
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 978

С вода всичко се преглъща Mr. Green

# 31
  • Мнения: 120
Дълбоки боксерки, почти наполеонки.... или каквато и да е форма на гащи / панталон ЗАПАСАНИ и ВДИГНАТИ ДО КРЪСТА.  Sick

# 32
  • Мнения: X
С вода всичко се преглъща Mr. Green
Водата е за миене. Mr. Green

# 33
  • Мнения: 9 865
Нищо не ми убива страстта.
Почти нищо от изброеното не ми се е случвало.

# 34
  • Мнения: 871
Памучни слипове и заучени реплики. ААААААА и ако вземе да ме пита по 100 пъти - Хубаво ли ти е #2gunfire

# 35
  • Мнения: 526

Има си чалъм-сгъваш го на две и става дебел и пръска навън Wink
Сори за цинизма,не се сдържах Mr. Green

# 36
  • Мнения: 843
     Внезапно пламналото ми  желание  нищо не може да го секне  и не бива..Simple Smile)  Чорапи ,  потници,  боклука... кой ти мисли за това.  ОО...майната му на боклука.

        Единственото, което мааалко ме отдръпва, когато  ми затисне косата/ без да иска/.  Затова, кака ви  първо си я завързва на опашка.
  Виж,  след секса  може да се сетя и за боклука  и обикновено биде изхвърлен щателно с щастлива усмивка от приносителя му. Laughing
      
      

# 37
  • Мнения: 19 296
лигава целувка с много слюнка,лош дъх Sick

# 38
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 224
оо, я стига, не обиждайте белите потници. Дейв Геън по бял потник е мноооого секси. и с наполеонки да е, пак бих го вземала
http://www.koh-dm.com/dave_6.jpg
както и Лени Кравиц. Еминем и той ходи с бели потници. Crossing Arms

# 39
  • Мнения: 100

Ти просто нямаш проблеми! На пазара се предлагат висящи спални закрепени конзолно на тавана. Ще ми се да ти пусна една снимка ама.... . Няма скърцане!!! Grinning

# 40
  • Мнения: 2 978

Ти просто нямаш проблеми! На пазара се предлагат висящи спални закрепени конзолно на тавана. Ще ми се да ти пусна една снимка ама.... . Няма скърцане!!! Grinning

Абе само съм чувала за тях....ама не съм ги виждала Rolling Eyes

# 41
  • Мнения: 19 296
оо, я стига, не обиждайте белите потници. Дейв Геън по бял потник е мноооого секси. и с наполеонки да е, пак бих го вземала
http://www.koh-dm.com/dave_6.jpg
както и Лени Кравиц. Еминем и той ходи с бели потници. Crossing Arms

белите потници стоят добре на "лошите момчета" с хубаво тяло.и аз харесвам Роби Уилямс в бял потник Mr. Green.но иначе изглеждат смешно

# 42
  • Мнения: 730
Космат мъж като горила, неприятна миризма,неизрязани нокти,да не изброявам и вече споменатите по-горе неща.

# 43
  • Мнения: 3 405
Не съм имала досег с подобни на описаните от вас екземпляри  Mr. Green

# 44
  • Мнения: 677
Космясал анус.

Общи условия

Активация на акаунт