Някой слагал ли е ПВЦ прозорец след плочките в банята?

  • 695
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
Извинете, ако повтарям темата, но много се притеснявам как ще стане това упражнение да монтираме прозорче, а и преди това да изкъртим старото дървено без поражения по плочките. Мисля да сложим по-малък от сегашния прозорец и над него да монтираме вентилатор, като отвън прикрием с алуминиева лента, а отвътре с плочки, но май ще оплескаме всичко newsm78 идеи събирам всякакви

# 1
  • Мнения: 1 120
Моя съвет е да се пробвате сами да си свалите старото прозорче, защото по принцип монтажниците на дограма винаги бързат и не са толкова внимателни при демонтажа на старата дограма.

# 2
  • Мнения: 1 413
Как точно, обаче, се прави това - те с някакви винтове ли се захващат newsm78 в стената? А и друго-предполагам,че по-малкото прозорче ще се постави в дупката и над него ще се сложат итонг-плочи, но ако някой е направил вече такова нещо ще ми бъде много от полза да сподели.

# 3
  • София
  • Мнения: 3 405
Аз го направих това упражнение, но не мина без къртене на плочките около прозореца. За щастие имам резервни и майсторите ги смениха след смяната.

# 4
  • Мнения: 1 413
Някоя снимчица имаш ли? И ако може разкажи по-подробно за технологичния ред! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт