Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 229 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ул. "Свобода"

Извинете, ако повтарям темата, но много се притеснявам как ще стане това упражнение да монтираме прозорче, а и преди това да изкъртим старото дървено без поражения по плочките. Мисля да сложим по-малък от сегашния прозорец и над него да монтираме вентилатор, като отвън прикрием с алуминиева лента, а отвътре с плочки, но май ще оплескаме всичко newsm78 идеи събирам всякакви
Цитирай

Варна

Моя съвет е да се пробвате сами да си свалите старото прозорче, защото по принцип монтажниците на дограма винаги бързат и не са толкова внимателни при демонтажа на старата дограма.
Цитирай

ул. "Свобода"

Как точно, обаче, се прави това - те с някакви винтове ли се захващат newsm78 в стената? А и друго-предполагам,че по-малкото прозорче ще се постави в дупката и над него ще се сложат итонг-плочи, но ако някой е направил вече такова нещо ще ми бъде много от полза да сподели.
Цитирай

София

Аз го направих това упражнение, но не мина без къртене на плочките около прозореца. За щастие имам резервни и майсторите ги смениха след смяната.
Цитирай

ул. "Свобода"

Някоя снимчица имаш ли? И ако може разкажи по-подробно за технологичния ред! Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.