предПетъчна акция: Свали го!!!

  • 4 614
  • 146
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 604
Сутиени долу!!!  newsm10 newsm10 newsm10

# 31
  • Мнения: 1 072


Това съм аз, бързам за форумска среща.  Wink

# 32
  • Мнения: 5 299
Ще го сваля, ама довечера.. Mr. Green

# 33
# 34
  • Мнения: 2 386
Ей, сега като дойде Стоян  Mr. Green....

Днес щях да отварям подобна тема. Аз съм на същата вълна и от седмица не признавам сутиените.
По принцип нямам нужда да нося, по - скоро от суета го правя (умря циганката..)...но в тези жеги не мога да мисля за това.  Laughing
 
В къщи ..съм дибидюс  Mr. Green


На аватара тъкмо ми е станало жега...

# 35
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Това съм аз, бързам за форумска среща.  Wink

           Mr. Green

# 36
  • Мнения: 5 539

Ето кой не чете Дона внимателно!
Тъй оголените зърна нащръкваш с подръчни средства, намазваш с белтък и изчакваш последния да стегне (може примерно да си завреш предника в камерата, да не спаднат по средата на начинанието!). Тогава вече обличаш отгоре тънка блуза, а те стърчат, ли стърчат... така каза тя, поне Grinning
Никога не е късно човек да научи някой нов трик от кака си Дона Laughing

И моля спрете да ми звъните по скайп, няма да си пусна камерата Crossing Arms

# 37
  • Мнения: 2 792
 Понякога ходя без сутиен, лятото с разни роклички с гол гръб, но е доста досадно всеки втори да ти се втренчва в бюста или да си казва мнението за него.

# 38
  • Мнения: 1 006

... Горе ръцете долу сутиените?...


Хи-хи...Знаеш ли защо жените с малки гърди са вълшебници? Защото когато си вдигнат ръцете нагоре гърдите им изчезват.  Laughing

Аз съм вълшебница, и въпреки че се харесвам издигам и друг лозунг : "Да живеят производителите на сутиени!"

И да се почетвъртя сигурно в този форум - може и да нямам кой знае какви цици, но имам зърна за милиони. bowuu

# 39
  • Мнения: 15 619
Аз ще си пусна отделна тема: "Кой не сваля бронята??? и Защо???"
 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 40
  • Мнения: 4 371
Много искаш да знаеш Joy Щото съм бивша кърмачка Laughing

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825

Ето кой не чете Дона внимателно!
Тъй оголените зърна нащръкваш с подръчни средства, намазваш с белтък и изчакваш последния да стегне (може примерно да си завреш предника в камерата, да не спаднат по средата на начинанието!). Тогава вече обличаш отгоре тънка блуза, а те стърчат, ли стърчат... така каза тя, поне Grinning
Никога не е късно човек да научи някой нов трик от кака си Дона Laughing

Впрочем, аз не знам, но ако някой пробва - да каже дали номерът с белтъка е приложим за целите гърди? Thinking

# 42
  • Мнения: 2 070
Мале, тази Донка много ги разбира нещата.

Айде пускайте снимките, с дрехи разбира се, домашни евентуално, ей така както сте си на компа.

Дуцо, предателка такава, виждала съм те, добре изглеждаш, не се прави! СВАЛИ ГО!
и АЗ СЪМ БИВША КЪРМАЧКА, НАЛИ ЗНАЕШ - ГЪРДИТЕ ОТ БРЕМЕННОСТТА ОЩЕ СЕ ПРОМЕНЯТ, НЕ ОТ КЪРРМЕНЕТО...уПС, не исках да викам, грешка на клавиатурата

# 43
  • Мнения: 765
 Уфф...не мога .
 

# 44
  • Мнения: 2 386

Да не е залепнал от топлото?  Mr. Green
Казвай  - ще помагаме..  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт