За какво са мъжете?

  • 5 487
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 299
Мъжете служат основно за секс. Другото са екстри. И само базовия модел става за употреба, но разбира се екстрите са хубаво нещо, макар че оскъпяват Mr. Green
Да, а когато и тази екстра липсва - един шут в гъза....и толкова.. Mr. Green

# 61
  • София
  • Мнения: 4 493
моят ми е за да има детето баща, който да го обича - първо и най-важно. не искам да готви, пере, чисти, носи пари, да ме вози, да носи тежко и т.н. това всичкото си го мога и сама.
Аууу  #Crazy горката ти Rolling Eyes, мнг ми е жал за теб  Cry

# 62
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз не зная какви са тези мъже.

Моя чисти,пере,готви,пазарува,гледа детето...И секс прави.Вярно-не всеки ден,но прави. Laughing

# 63
  • София
  • Мнения: 900
И аз не зная какви са тези мъже.

Моя чисти,пере,готви,пазарува,гледа детето...И секс прави.Вярно-не всеки ден,но прави. Laughing

СССС на ССФ  Peace Peace Peace
(Супер Секси Страхотния Съпруг на ССФ)
Еваларка newsm20 newsm20 newsm20

# 64
  • Мнения: 2 336
И аз не зная какви са тези мъже.

Моя чисти,пере,готви,пазарува,гледа детето...И секс прави.Вярно-не всеки ден,но прави. Laughing
И аз искам такъв!

# 65
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
И аз не зная какви са тези мъже.

Моя чисти,пере,готви,пазарува,гледа детето...И секс прави.Вярно-не всеки ден,но прави. Laughing
И аз искам такъв!


Ам чи то кои не иска такъв  Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 4 966
Както се казва хубавите ябълки свинете ги ядат. Mr. Green

# 67
  • Мнения: 220
Като чета темите за татковци,които не се  занимават с децата си, не помагат в домакинството, ходят всяка събота на риба и всяка неделя на мач,все са изморени и не им се прави секс,чудя се-за какво всъщност служат тези мъже?Защо жените ги търпят, а после се оплакват?Има ли някакъв смисъл да се жениш за някой,който да ти показва нагледно какво е ... (редакция)? И да няма никаква надежда за някаква полезна дейност за семейството,освен са себе си.....Много кофти ситуация.... Rolling Eyes Cry Sad

Ами,ще ти кажа За какво са мъжете?

За да бъдат ВИНОВНИ за всичко  Sunglasses

п,п.Обичам да се занимавам с децата,приятно ми е да
изразя уважението си към труда на любимата измивайки чинийте
от вечерята, простирайки прането и с квото там мога да помогна.
Не ходя на риба и на мач - не съм фен просто.
А секс не отказвам,колкото и да съм изморен - каква по добра
почивка от това да се погушкам с мацката.
Е да де . . . ама пак съм си виновен все за нещо.
Вече го приемам за нормално и не се връзвам изобщо  Wink Sunglasses

# 68
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Като чета темите за татковци,които не се  занимават с децата си, не помагат в домакинството, ходят всяка събота на риба и всяка неделя на мач,все са изморени и не им се прави секс,чудя се-за какво всъщност служат тези мъже?Защо жените ги търпят, а после се оплакват?Има ли някакъв смисъл да се жениш за някой,който да ти показва нагледно какво е ... (редакция)? И да няма никаква надежда за някаква полезна дейност за семейството,освен са себе си.....Много кофти ситуация.... Rolling Eyes Cry Sad

Ами,ще ти кажа За какво са мъжете?

За да бъдат ВИНОВНИ за всичко  Sunglasses

п,п.Обичам да се занимавам с децата,приятно ми е да
изразя уважението си към труда на любимата измивайки чинийте
от вечерята, простирайки прането и с квото там мога да помогна.
Не ходя на риба и на мач - не съм фен просто.
А секс не отказвам,колкото и да съм изморен - каква по добра
почивка от това да се погушкам с мацката.
Е да де . . . ама пак съм си виновен все за нещо.
Вече го приемам за нормално и не се връзвам изобщо  Wink Sunglasses



Ето че вече във форума си имаме мъж мечта  Hug

# 69
  • Мнения: 138
За какво са мъжете?

Опитах се да си отговоря и не успях да дам точен отговор, НООО - в положителния смисъл. Моя си го взех само защото го обичам до лудост, а другото се оказаха доста екстри лепнати му от любимата ми свекърва. Не го казвам с ирония, а напълно сериозно... Милото ми беше научено, че жената в къщи е за да ти създава настроение и уют! Това с прането, готвенето, чистенето... ако има настроение, а ако не - когато не ти харесва вършиш си го сам! Прахосмукачката само я купих и от тогава не съм я пипала..., за праха си има четка, която използва когато реши, пуска пералня (само пита кое с кое може или не)... Остана ми едното готвене и миене на чинии, но тях си ги обичам и не си ги давам!!! Два дни да не готвя и съм кълбо от нерви - просто така си почивам!!! ААА - забравих гладенето - той не го обича и го правя аз, ама то за веднъж в седмицата с готовност се прежалвам! Не помня да ми е отказал някога гуш (за разлика от моя милост  Embarassed)...

МЪЖ МЕЧТА ВИ КАЗВАМ! И до ден днешен благославям свекърва ми за него! А свекъра като се запознахме НИ каза - "Вие сте си се избирали - и от двамата не приемам оплакване за избора!"

# 70
  • Мнения: 302

Е-е-е-е-е-е-е, имало и доволни жени.  Grinning Много се радвам за вас! Браво!  Heart Eyes

КОТАN, накефи ме, човече!  Peace

# 71
  • Мнения: 138
Dr.Jend  Embarassed благодаря

# 72
съществуват ли истенски мъже
Може би искаш да кажеш истИнски?
Че какви други  newsm78
Не се е чуло жена да си прави операция за смяна на пола.

# 73
  • Мнения: 220
съществуват ли истенски мъже
Може би искаш да кажеш истИнски?
Че какви други  newsm78
Не се е чуло жена да си прави операция за смяна на пола.

Ти госте,явно си нямаш работа...
Айде в спама оттатък - не тука.

Общи условия

Активация на акаунт