Отговори
# 30
  • Мнения: 4 770
Купила съм си някои дрешки с номер два по малки от сегашните които нося и понеже много ги харесвам а в магазина това беше най големия номер през няколко дни ги меря, когато ми станат ще съм доволна. Имам и някои снимки когато съм била с 10 кг по лека и постоянно си ги гледам. Когато съм гладна гледам да си отвлека вниманието с нещо или ям някои плод, сухар или нещо такова. Сложила съм си специален календар на телефона с напомняне от време на време кои килограми са ми целта.... Такива неща общо взето  Simple Smile
    Това с телефона ме заинтригува!  Я кажи какво имаш предвид?   Mr. Green

# 31
  • Мнения: 550
... + линийки на Декстопа...
много искам да си сложа нещо на десктопа, скрийнсейвър или нещо друго мотивиращо... имаше в страницата на найк сам да си направиш скрийнсейвър с обещания, но нещо не работеше както трябва Sad миранди, би ли споделила как си слагаш линийка на десктопа, то във форума ясно ама на десктопа как?

# 32
  • Мнения: 6 958
... + линийки на Декстопа...
много искам да си сложа нещо на десктопа, скрийнсейвър или нещо друго мотивиращо... имаше в страницата на найк сам да си направиш скрийнсейвър с обещания, но нещо не работеше както трябва Sad миранди, би ли споделила как си слагаш линийка на десктопа, то във форума ясно ама на десктопа как?

Десен бутон на мишката върху линийката и избираш Set as Dekstop Item / Yes и готово!!!  Peace

# 33
  • Мнения: 453
Много интересни трикчета научих  bouquet. Ако се сетя за нещо, което да добавя към останалото, веднага идваааааааам Hug.

# 34
  • Мнения: 437
За мен добрата форма е начин за одухотворяване,освен здраве,естетика и добро самочуствие, искам да бъда по-добра личност това ме мотивира. Peace

# 35
  • Мнения: 1 531
почивните дни, обичайно в неделя, когато мога да ям каквото поискам. мисълта, че има такъв ден ме кара да не се изкушавам от забранени храни през седмицата и да не чувствам нужда да ги ям. а като дойде почивният ден, всъщност вече не ми се ядат. ако много, много ми се е прияло нещо, хапвам си.

Общи условия

Активация на акаунт