Вярвате ли на ходжи?

  • 25 908
  • 100
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 417
Сопрано никога не е имал 2-ри профил  Outta Joint
  Wink

# 76
  • Мнения: 77
Не вярвам,от опит го знам.Веднъж зълва ми ме запали да ходим на ходжа,била чула,че много помагал на хората и правел магия за добро.Та палим колата и газ към някакво село Звъничево-Пазарджишко.А там некакъв ужас-готвят на улицата на огън,абе мизерия страшна.Влизаме при ходжата и даааа Магия имаме и трябва да се разваля с друга направена от ходжата.А той един страшен брадясал старец и стаята му обрисувана с някви арабски букви..абе ужас.Та за магията трябваше да му донесем шише ракия,плик с захар и калъвки за възглавница.Каза ми,да си отрежа кичур от косата и да я изгоря,да я стрия на прах и да я изпия заедно с кафе....абе някакви небивалици страшни.За доброто на семейството трябва да посипеш на всякъде в къщи със захар.Е много ясно,че не го направих.Тоя явно така се снабдява с продукти от такива заблудени като нас newsm78Затова не се лъжете и не вярвайте Wink

# 77
  • Мнения: 4 392
Не вярвам,от опит го знам.Веднъж зълва ми ме запали да ходим на ходжа,била чула,че много помагал на хората и правел магия за добро.Та палим колата и газ към някакво село Звъничево-Пазарджишко.А там некакъв ужас-готвят на улицата на огън,абе мизерия страшна.Влизаме при ходжата и даааа Магия имаме и трябва да се разваля с друга направена от ходжата.А той един страшен брадясал старец и стаята му обрисувана с някви арабски букви..абе ужас.Та за магията трябваше да му донесем шише ракия,плик с захар и калъвки за възглавница.Каза ми,да си отрежа кичур от косата и да я изгоря,да я стрия на прах и да я изпия заедно с кафе....абе някакви небивалици страшни.За доброто на семейството трябва да посипеш на всякъде в къщи със захар.Е много ясно,че не го направих.Тоя явно така се снабдява с продукти от такива заблудени като нас newsm78Затова не се лъжете и не вярвайте Wink
Joy hahaha
Хаха, и аз правя магии. Joy Вчера на Еньовден набрах билките и сега ги суша. След неделя заповядайте. Ще са изсъхнали вече. Кучето ги препика за късмет и по- силно действие. Laughing
Трябва да носите обаче луканка, Бейлис(ако няма Бейлис може Амарето или Мартини), 3 касетки череши (че днес купих последните в магазина Sad Нямало да има вече  Cry), захар, брашно, олио и всякакви продукти от първа необходимост, че иначе магията не хваща.
Айде лек ден. И да не слънчасвате много, че и за това магия трябва да мисля ..
За плажуващите: Като влизате в морето, вземайте си по едно пакетче захар, че то чай без захар... Sick

# 78
  • Мнения: 583
Вижте профила на ходжата - писал е на 10 март за пръв път

# 79
  • Мнения: 677
Е щом е на 10-ти март, значи сигура е ходжа! И не, не се казва Киро  Laughing

# 80
  • Мнения: 583
Нали се чудеха за това дали не е някой мъж в командировка. Нека тези, чиито мъже ходят в командировка да видят датите на които е писал и темите ,в които е взимал участие. Ако се е разбрало кой пише като ходжа - ясно.

# 81
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 Joy За моя мъж ставаше дума, че е в командировка. Ама не е той, споко  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 677
Ти кажи, че мъжът ти е в командировка, пък после доказвай, че бил будуст!

# 83
  • София
  • Мнения: 4 867
Ходжата е мюсюлмански свещеник, от това не би следвало да се занимава с магии. Не знам доколко може да им се вярва - не познавам нито един. Познавах обаче сина на един главен мюфтия, харесваше ме. Нямах съмнения.

# 84
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ти кажи, че мъжът ти е в командировка, пък после доказвай, че бил будуст!

Нямам сестра пък  Crossing Arms

# 85
  • Мнения: 8
Не е важно дали на един човек му е направена магия или не, а какво мисли човекът. Не е важно дали е развалена магия или не, а какво мисли човекът. Медикаментозното лечение е непосилно за някои хора от финансова гледна точка. Какво са 2 калъфки и шепа захар? Една опаковка Leponex за 15-20 дена е 220лв. Християнските свещенници също развалят магии.

# 86
  • София
  • Мнения: 900
Плацебо, ходжаааааа, плацебо-ефекта е голяма работа  Wink

"Плацебо е пример за начина, по който психиката може да въздейства върху тялото.
За съжаление въздействието може да бъде и негативно."

Ама то и с вярата е така  Peace

# 87
  • Мнения: 4 585
Карамфилооо, поне с един чаршаф се наметни, немой така пред Ходжата.

# 88
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Той пък може точно такива да харесва  Laughing а не кльощи под 50кг.

# 89
  • София
  • Мнения: 900
Карамфилооо, поне с един чаршаф се наметни, немой така пред Ходжата.

Ееееее най-сетне ме мернА  newsm44 newsm44 newsm44
От ка сАм влезнала, се тая стойка съм земала  Wink
"Ела Вълчо - изяШ ме"

А и той ходжата да не е ................  Wink

Той пък може точно такива да харесва  Laughing а не кльощи под 50кг.

Ан тен те така!!!  newsm03
Има мръвка, има целулитче,  newsm10
сланинка, коНфорт, уют  bowuu bowuu bowuu

Общи условия

Активация на акаунт