Моля за впечатления за клиника "ден"

  • 16 692
  • 10
  •   1
Отговори
предстои да правим операция на едното око и възможностите са или в Дрезден или в клиника ден. В Дрезден естествено е малко по-скъпо ама нали са очи и незнаем дали да имаме доверие на българското.

# 1
  • София
  • Мнения: 323
Какво операция? Защо в Дрезден? Защо в Ден? Тук има хора, разполагащи с повече информация, но предполагам че за да получиш такава, трябва да изясниш какво точно търсиш.

# 2
  • Мнения: 1 193
И аз съм намислила да водя детето на преглед в клиника ден.Вики и мама ми я препоръча.Дано се включи.Всъщност къде се намира.

# 3
Крослинкинг е по-скоро процедура не операция, а заболяванетое кератоконус. От всички проучвания разбрах, че в тези две клиники правят тези операции!

# 4
  • Мнения: 3 914
И аз съм намислила да водя детето на преглед в клиника ден.Вики и мама ми я препоръча.Дано се включи.Всъщност къде се намира.
Тук съм,то където пише за очен проблем,там съм Embarassed Wink
 клиника "Ден"-София,ул.Росица 21,това е точно ъгъла с Волгоград,тел.02 9832028,02 9833800

Това за дете ли? Shockedщото е дегенеративно,обикновенно след 20-30год.възраст
Кератоконус изобщо не е лек проблем,пожелавам успех Hug
Иначе на много места правят доста по въпроса Peace,но в БГ тази процедура е само в Ден,има предположение ,че вече е и в Св.Петка във Варна

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 21:32 от Viki i mama

# 5
  • Мнения: 3 914
Имало си и сайт ,че и форум,питай там,те със сигурност ще ти помогнат с най точно инфо.Пак успех Hug
http://keratoconus.atspace.com/

# 6
  • Мнения: 838
Впечатленията ми от клиника Ден са положителни. Вече си направих операцията, за която бях писала, че ще пиша и сега виждам по-добре. Незнам само дали роговицата се е възстановила изцяло, но ще се оправи всичко, надявам се.  Grinning

# 7
  • София
  • Мнения: 323
Радвам се за теб. Жерая ти пълно възстановяване.

# 8
# 9
  • Мнения: 1
Впечатления от Клиника "Ден" на доц.д-р Андреев:

В Клиника "Ден" направиха операция на баща ми още преди 4 години Операцията беше толкова успешна, че свали с 5 диоптъра очилата за четене, а очиталата, които ползваше за улицата изхвърли изобщо. Операцията беше напълно безболезнена, много кратка (по-малко от 30 минути), без никакви грижи след нея и каквито и да е странични последици,  въпреки, че вече беше на 85,5 години и с 6 други операции.

Току що оперираха и второто око на баща ми, защото с него не виждаше дори големи заглавия в пресата. Операцията е напълно успешна - на прегледа след нея, още на другия ден, той разчиташе без грешка вече ДЕВЕТНАЙСТИЯ ред от цифри в таблицата, докато преди операцията - само някои цифри от ПЪРВИЯ ред. Ако се интересувате какъв е крайният резултат, мога да дам подробности след 19 януари 2009 г., когато ще определят диоптрите за новите му очила. Към това остава само да добавя, че бяхме страшно закъсняли с операцията (на принципа на възрастните хора - защо да правя на 86, или 88 години операция, въпреки, че никой не знае колко ще живее; е - направихме я няколко месеца преди баща ми да навърши 90 г.).

Така че що се отнася за възрастни пациенти, мога да кажа само НАЙ-ДОБРИ думи за резултата от работата на доц.д-р Андреев и екипа му от Клиника "Ден", която съм препоръчала и на други близки, които потвърждават мнението ми.

От посещенията ми в Клиника "Ден" - за предварителен преглед, за самата операция и последващите прегледи - виждам, че пациенти са и деца и родителите им са очевидно спокойни.

Ежедневно в Клиника "Ден" се правят по няколко операции, за които се чака обикновено няколко месеца, поради многото пациенти (за втората операция чакахме 3 месеца).  Получавате и видеозапис на цялата операция - ВЕДНАГА след нея, което е още едно потвърждение за професионализма на екипа.

Йова (0899/15 35 67)




# 10
  • София
  • Мнения: 2 262
С толкова надежда и аз прочетох за операциите на възрастен човек, моя дядо ослепява прогресивно, има само някакво остатъчно странично зрение, не може да чете въобще вече, спъва се, пада, дали е възможно в тази клиника, да ми дадат някакъв консулт или да помогнат, много е страшно, да си виждал, и да си в тъма, не познава личицето на моя син. Благодаря за информацията, ще се обадя да попитам, само трябва да знам, точното име на заболяването му! Нещо сложно е, не го запомням!

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт