Въпрос за три парфюма

  • 1 770
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 317
Трайни ли са и каква им е цената горе долу  за 50 или 100 мл.?

1.Mango MNG Cut
2.Benetton Cumbia Colors
3.Trussardi SKIN

# 1
  • Мнения: 1 101
От трите изброени, съм ползвала само Skin на Trussardi. Типично летен, много приятен и траен аромат. Цената му за 50 ml. е някъде около 40-50 лв. (доколкото си спомням).

# 2
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Само втория го знам , колежката го има и не ми харесва определено!!!

# 3
  • Мнения: 35 961
също имам опит само със Скин, но на моята кожа не беше траен

не пишеш от къде ще го купиш
тези имат и реални магазини: http://www.draka-bg.com/index.php?m=320&prodid=512

# 4
  • Мнения: 4 380
Бенетон са боклуци. Първото не съм го виждала, но предполагам,че не е по-добре. И двата бих ги причислила към мас-маркет.
Трусарди е марка на долния ръб на лукс-класата. Скин е един от най-харесваните парфюми на Трусарди. Лек кожено-цветен шипър, летен и не много траен. Без шлейф.Силно мускусен ми е на мен.Аз лично не го понасям.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 945
Ползвала съм Skin на Трусарди. Харесва ми
Доста хора са ме питали с какъв парфюм съм и че много хубаво мириша.
Моята сестра имаше същият и много го мразеше като аромат.
Но и тя беше учудена като и казах че съм с "онзи с чая"/така си го наричаме/-,,О-о-о как хубаво миришеш...Наистина ли е той, да не се шегуваш с мен...онзи отвратителният....
Та мисълта ми е, на един му подхожда даден аромат и се слива с него, но на друг не.

# 6
  • Мнения: 5 317
Благодаря ви моми4ета.ще се спра на Trussardi SKIN
 или Манго,днес го м,и мирисах и ми хареса.

# 7
  • Мнения: 2 407
Скин е много свежарски- около 50 лв е.

# 8
# 9
  • Мнения: 5 317
за сега си взех Мангото. Peace

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 222
Искам на попитам Xenia какво означава кожено-цветен ,че за първи път срещам такова определение?

# 11
  • Мнения: 4 380
Искам на попитам Xenia какво означава кожено-цветен ,че за първи път срещам такова определение?

Означава, че съдържа миризма на кожа и цветя. Mr. Green Какво друго може да означава. В случая има и шипрова нота (бергамот в началото и мъх в края). Той е по-лек кожен от белия Трусарди примерно, но кожата  и тук я има (кожените шипри май са "лицето" на Трусарди).

# 12
  • Мнения: 4 076
На моята кожа Скин-ът стои остро и без развитие...все едно евтин одеколон за бръснене.

# 13
  • Русе
  • Мнения: 659
Първият съм ползвала Mango MNG Cut  според мен е по-подходящ за зимата но не знам каква му е цената  newsm78

# 14
  • София
  • Мнения: 2 437
Благодаря ви моми4ета.ще се спра на Trussardi SKIN
 или Манго,днес го м,и мирисах и ми хареса.

Провери как стои на твоята кожа.

Общи условия

Активация на акаунт