Сега, в жегите, мажете ли бебетата след баня?

  • 2 279
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 877
Тука от няколко дена се чудя,дали е необходимо в тези жеги да се маже бебчо след всяко къпане   newsm78
Аз например вчера пропуснах,за днес се колебая  Rolling Eyes
Вие как процедирате?

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 18:04 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 983
Аз все още го мажа с мляко за тяло, олиото отдавна го спрях, но и аз се замислиам дали е необходимо в тези горещини  newsm78

# 2
  • Мнения: 1 183
Аз я мажа постоянно с мляко за тяло  Peace

# 3
  • Мнения: 2 381
Мажа с мляко/лосион за тяло Peace

# 4
  • Мнения: 1 101
Мажа с мляко/лосион за тяло Peace
Аз също.

# 5
  • Мнения: 2 922
Мажа само вратлето, мишничките и зад ушите с мляко.

# 6
  • Мнения: 229
Аз го мажа с лосион за тяло винаги след баня, но май няма смисъл тъй като е постоянно изпотен Confused

# 7
  • София
  • Мнения: 659
 Винаги след баня го мажа с мляко, въпреки че вече не е толкова малък, но от около седмица престанах, защото забелязах, че след намазване започва да се поти. Къпя го с бебешки душ гел, който не би трябвало да изсушава (много) кожата и засега се чувства добре.

# 8
  • Мнения: 288
Мажа с крем за тяло,но вече в по-малко количество.Олиото го спрях преди няколко месеца Hug

# 9
  • Мнения: 7 947
Аз продължавам да си го мажа при къпане, защото ние имаме суха кожа, иначе като излизаме навън също го мажа със слънцезащитен лосион. При всички положения едно мазане няма да навреди - напротив, кожата трябва постоянно да се хидратира, особено в жегите!

# 10
  • Мнения: 2 908
И аз мажа с мляко или лосион винаги.

# 11
  • София
  • Мнения: 721
Нашата педиатърка каза, че в тази жега е по-добре да се мажат само гънките на бебето, тоест местата, които се зачервяват, а не цялото телце. От два дни процедирам така, като се захлади мъничко пак ще го мажа целия Peace

# 12
  • Мнения: 1 165
Не.Подсушавам добре и слагам кремче за подсичане . Когато се нармализират температурите пак ще започна да я мажа.

# 13
  • Мнения: 617
Мажа го целия с мляко, след баня. Но в сряда сме на консултация и ще питам педито дали е необходимо, че в тази жега  newsm78

# 14
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
 Не, не я мажа след баня. И миналата година, когато беше съвсем малка, също не я мажех с нищо. Предполагам, ако имаше някакви специфични кожни проблеми, щях да я мацотя с нещо подходящо.

Общи условия

Активация на акаунт