ШопФотоШоп 31

  • 20 080
  • 569
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 050
джесмин много ми харесват!

# 16
  • Мнения: 2 616
Кога успяхте да пуснете толкоз неща тука, бе  Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 4 025
Ето тук съм качила бръмчащото насекомо http://eligl.multiply.com/photos/photo/11/1

# 18
  • Мнения: 1 884
Да се запиша и аз!!!
Аз толкова често липсвам, че незнам дали изобщо мога да кажа ,че се вписвам в екипа на фотошопките, но    Tired Rolling Eyes Embarassed какво да се прави!

Не си права  Simple Smile, в темата винаги се появяват или изчезват за известно време "нови" или "стари" никове, но общо взето има едно текучество - мразя го тоя израз, но всички си се познаваме, так да се каже. Едни се включват, други спират да пишат и публикуват за известно време, но пак се записват с по нещичко. Аз например, се върнах пак на работа и не ми остава много свободно време, но когато имам възможност разпускам като правя рамки на Дани, или колажи.  Grinning Сега се сещам например за Verdat, НелиСА, amber, emi_jamie, които преди пишеха много редовно и правеха /и още правят де  Grinning/ страхотни неща, но явно всеки си има периоди.  Wink В крайна сметка искам да кажа, че се вписваш, щом те влече и ти е хоби.  Peace

# 19
  • Мнения: 4 116
Така е, Дяволинке! Хоби си ни е, но не всеки има време за рамки... то пак е добре ако имаме време да снимаме децата си. Аз ще си остана редовна в близката година, след това като почна работа, я се вястна на месеца веднъж, я не  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 2 270
здравейте момичета
време е да пусна нещо в новата темичка







# 21
  • Мнения: 2 616
Ето тук съм качила бръмчащото насекомо http://eligl.multiply.com/photos/photo/11/1

Чудничко! Ммного го харесах това Жювотно, мерси   love001

# 22
  • Мнения: 929
Ох извини ме -много съм заблеяна Embarassed обещавам да ти направя рамка Hug Hug

Споко няма проблем и ти си заета, ама аз да напомня

ani69 много са хубави рамките, на последната ми хареса кравичката
EliG страшна животинка - даже си я смъкнах веднага

# 23
  • Мнения: 1 884
ani69 и трите са хубави, но втората най-много ми харесва. Не мога още да реша Йоана на кого ми прилича повече - на Мила Йовович, или Скарлет Йохансон... newsm78 Grinning

# 24
  • София
  • Мнения: 2 035
ani69 и трите са хубави, но втората най-много ми харесва. Не мога още да реша Йоана на кого ми прилича повече - на Мила Йовович, или Скарлет Йохансон... newsm78 Grinning
На Мила Йовович - аз отдавна съм го констатирала Flutter

Почвам да ви следя.

# 25
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
даммм определено повече на Мила Йовович  Peace ...аз също ви мятам по едно око от вчера но определено не съм спретнала нищо по темата  Rolling Eyes а снимки имам много от последните дни

# 26
  • Мнения: 11 314
Ани, втората е много приятна. А ти оправи ли се?

# 27
# 28
  • Мнения: 1 237
Запис и от мен:



http://images18.snimka.bg/003276916.jpg

Игуанка,много е весела!
Ани и на мен втората най-много ми хареса!

# 29
  • Мнения: 1 873
Карменчето днес установих две неща :1.вашата свадба е била една седмица след нащата и 2. Дарито е два дена по-голяма от моита щерка( между другото много хубави снимки имате и си много сладка булка)
Мерси!  Grinning
Ilenia Много мадамска рамка!
ani69 И двете са много хубави, какво спечелихте?
djesmin    bouquet чудни са.
SheDevil Не се оправдавай  Naughty , а седни и направи на Дани някоя нова рамка, че го забравихме детето.  Grinning
И аз да се запиша в новата тема:

Общи условия

Активация на акаунт