Мир на душичката на Ники, който завинаги остана на 48 дни

  • 4 884
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 451
Момичета, разкъсвам се от мъка. Днес научих, че е починало момченцето на моя приятелка. smile3518 Роди се на 6 май, здраво и жизнено дете, според лекарите. Оказа се, обаче, че малкият е бил с недоразвити бъбреци, нещо което е било напълно възможно да се види на ехографа. Но на следящият бременността и лекар изобщо не му направило впечатление. За проблема разбират съвсем на скоро. Лекували са бебчето в София, но уви, било е късно вече. Cry Милата майчица, какво да и кажа като я видя, думите ми засядат в гърлото. А беше толкова щастлива. Всички се радвахме заедно с нея като се роди бебчо, защото тя изкара една бременност, изпълнена с много трудности. Голямата и дъщеричка си беше счупила лошо крачето и тя месеци на ред си я буташе с инвалидна количка, гледаше си я сама у дома (малката нямаше как да ходи на градинка). И все казваше, дано до м. май момиченцето оздравее и започне да върви само, че трябва да вози бебчо (тогава го чакаше още) и трябва да се грижи за малкото същество. Сърцето ми се къса като ви разказвам всичко това. Нека всички се помолим за мир на малката душичка! Praynig
Никинце, дано там където си няма болка, дано си на красиво място. Мама, тати и кака ще те обичат вечно. И всички ние, които те познавахме. Спи спокойно малко ангелче. Flowers Rose Flowers Rose

# 1
  • Мнения: 690
Да почива в мир малкото ангелче.
На родителите и близките Господ да им дава сила.

 Praynig Praynig Praynig

# 2
  • София
  • Мнения: 1 098
Господ да бди над малкото ангелче. Ужасно съжалявам за немарливостта на лекарите, които за пореден път доказват
колко "присърце" взимат пациентите си. Мир на праха и.   Flowers Rose

# 3
  • Мнения: 5 577
Боже Господи, съсипахте ме днес.

Поклон пред малката душичка, малко ангелче.

# 4
  • Мнения: 3 091
 Praynig
не мога да намеря думи. мъката е безмерна

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 003
Господ да бди над малкото ангелче. Ужасно съжалявам за немарливостта на лекарите, които за пореден път доказват
колко "присърце" взимат пациентите си. Мир на праха и.   Flowers Rose

 Hug Hug Hug

# 6
  • Мнения: 7 111
 Flowers Rose Flowers Rose
Много сили за родителите.  Praynig

# 7
# 8
  • Мнения: 3 166
Иска ми се да вярваме, че бебчо е на по-добро място. Дано... Стана ми тъжно за родителите. Нека Бог им даде сили да се справят с мъката. Praynig

И аз съм втрещена от "отношението и грижата" на лекарите. Но не съм изненадана. За съжаление.

# 9
  • Мнения: 869
Съжалявам много.А на лекарите допуснали грешка #2gunfire #2gunfire

# 10
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила Мари Анка, много те моля предай на майчето специалните ми съболезнования
уви беше ме стграх че мога да прочета за Ники тук...и това все пак се слбучи
бях с нея в една стая за малко когато изследваха Мими на цветна снимка - познавам от педиатрията нея и мир на праха му - малкия Ники
прекрасна жена и много силна
дано Господ и прати утеха и успокоение

много те моля да й предадеш най-искрените ми съболезнования! уви не взех тел...нямах сили...

# 11
  • Мнения: 1 314
Мир на малката душичка! Flowers RoseЗащо , Господи, това трябва да се случва на тези невинни същества?! Praynig
Марианка, хиляди прегръдки за теб, а на родителите-моите най-искрени съболезнования, надали има нещо или думи , които да ги утешат, остава им да продължават напред заради дъщеричката им! Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 2 849
 Cryмилото детенце .Да му е светло на душичката .

# 13
# 14

Общи условия

Активация на акаунт