Ужасно се чувствам...

  • 6 782
  • 88
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 752
Всичко да се нареди при теб ти пожелавам Hug

Тая постоянна температура...хм...някакъв скрит възпалителен процес да не е?! Но цяла година... Tired

# 16
  • Мнения: 236
ходила ли си на гинеколог на преглед?една позната така дигаше температура цяла година,оказа се че има гинекологичен проблем,взе мерки и температурата спадна.ако не си ходила скоро заминавай веднага на цитонамазка.  bouquet

# 17
  • София
  • Мнения: 4 966
Mомичета,не е да не съм ходила по лекари:
-3 ендокринолога обиколих
-2 нефролога
-1 съдов хирург
-4 гинеколога
-2 невролога
-1 ортопед
-1 кардиолог
-2 зъболекаря
-компютърни диагностики
-врачки,баячки

# 18
  • Мнения: 4 752
Иди да запалиш една свещичка и да ти четат молитва за здраве. Сериозна съм. Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
нЕ СИ двърших поста,заради малчо.

Та след всички лекари да спомена резултатите:
Първия ендокринолог ми изследва ТSH и MAT/каза,че щом те са наред друго няма да изследва/.
Втория ендокринолог ме гледа на ехофрафия-всичко беше наред.
Третия ме изследва за диабед,защото ми беше висока кръвната захар.

Нефрологзите ми откриха бактериални възпаления.

3мата гинеколози ми казаха ,че нищо ми няма.Аз за всеки случай си изследвах всички женски хормони-наред бяха.
Съвсем скоро на моя глава си пуснах влагалищен секрет-две бактерии.Лекувах с антибиотици.

Ортопеда откри радикулит,проблеми с першлените и оросяването във врата.

Зъболекаря и той си откри инфекции.

Кардилога аритмия.

Единия невролог ми каза,че ми няма нищо,втория,че това е на нервна система....

Ми не е да ми няма нищо.Ето все нещо откриват и понеже не е едно,пак не зная от къде идва проблема.
За всяко нещо обаче предприех мерки, и въпреки това състоянието ми си е същото.

Касиди,не една свещ съм запалила,и не една молитва са ми чели за здраве:(((


# 20
  • София
  • Мнения: 4 966
А най-лошото в случая е ,че мъжа ми не ме разбира.
Все едно си измислям ...
Иска здрава жена.
И много пъти се караме,и не веднъж съм искала да си взема багажа и да се махна временно.
Защото вместо подкрепа получавам упреци:((((

# 21
  • Мнения: 836
Имаше една тинктура от семена от грейпфрут  newsm78, голяма горчилка, ще проверя как се казваше. Една позната я пие, с подобни симптоми е и каза, че сега е добре. Но, там трябва постоянство. Поне не е химия, а си е на билкова основа.
Това, за мъжа ти- при мъжете няма такова нещо "само споделяне". Като им се оплакваме, те си мислят, че трябва да решат проблема, не само да ни изслушат и като не са в състояние да ни помогнат, нервничат, защото се чувстват безсилни.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Исайкова, а защо не можеш да отидеш на море? Не можеш да си вземеш отпуска или заради здравословното ти състояние? Изпитваш ли често безпричинен страх?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Много неприятно Sad.
Бих искала да помогна, имаш една  Hug и от мен.

Както по-горе някой каза, пробвай да не мериш т-ратурата известно време. Мисля че няма какво да губиш  Peace. Аз също така бих се посъветвала с лекар, който разбира от билки.

Успех!
Дано скоро се похвалиш с весело прекарана почивка на море!

# 24
  • Мнения: 836
Ето, виж тук, мамите са писали, има го и сайта на фирмата, която го произвежда:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120566.msg2210622;topicseen#msg2210622

# 25
  • София
  • Мнения: 221
Mомичета,не е да не съм ходила по лекари:
-3 ендокринолога обиколих
-2 нефролога
-1 съдов хирург
-4 гинеколога
-2 невролога
-1 ортопед
-1 кардиолог
-2 зъболекаря
-компютърни диагностики
-врачки,баячки
Върви да ти прочетат Киприанови молитви.Само, че преди товапопитай в черквата какво да направиш преди  тях , в смисъл какво се прави колко дни се спазват пости.Аз бях в същото състояние. Ето сега могат да ми се изсмеят, но и аз посетих врачка/ баячка. Имаше и причина точно в една и съща седмица от юли аз да изпадам в една и съща ситуация и да не могат да ми поставят , диагноза.Както и да е аз  я послушах и ходих , в момента в който излизах от черквата Т. изчезваше , като по чудо.
Сега чакам пак онзи  юли за да видя дали ще е отново същото.

# 26
  • Мнения: 836
И най-вече, помоли Господ да ти прости, че си ходила при баячки и врачки.

# 27
  • Мнения: 4 752
И най-вече, помоли Господ да ти прости, че си ходила при баячки и врачки.
Офф, стига сте я притеснявали допълнително Crossing Arms

# 28
  • София
  • Мнения: 4 966
SilIli ,няколко месеца пих Цитросепт.бях по-добре.Но после пак същото.
Саня ,Ами да за това не мога да отида на морето.От жегите ми става супер зле.Преди 2 дни ми прилоша навън и едвам стигнах до колата.От тогава ме е страх да изляза и си седя в нас....
Tedulina ,от няколко месеца не меря температурата.Но пложението е същото.
dmaria ,майка ми ходи и ни четоха Киприановите молитви.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Саня ,Ами да за това не мога да отида на морето.От жегите ми става супер зле.Преди 2 дни ми прилоша навън и едвам стигнах до колата.От тогава ме е страх да изляза и си седя в нас....


Исайкова, а възможно ли е да става въпрос за психологичен проблем?
Виж тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=191998.0

Виж симптомите, момичетата са пописали доста. Щом хормоните на щитовидна жлеза са добре, просто не виждам какво друго може да е. Преди време имах позната, която постоянно вдигаше температура. Оказа се базедова болест, т.е. пак проблем с щитовидната жлеза.

Общи условия

Активация на акаунт