коли по тротоарите - протестирам!

  • 3 705
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 619
тука не съм съгласна. все държавата ни е виновна за всичко и затова нищо гадно не се променя  Close като си решил, че ще имаш кола, значи трябва да си предвидил, че ще имаш разходи по нея - рутинни прегледи, гражданска отговорност, винетка, паркинг /ако нямаш такъв осигурен/... разбира се, много по-лесно е да паркираш пред блока в тревната площ , вместо да си бръкнеш в джоба. на който му идват много разходите - да не си купува кола.
колите пред нашия блок са паркирани включително и на детската площадка и доста често можеш да видиш как някой разярен собственик се кара на децата, че играят там и ще му ударят колата  Shocked еми такъв какво да го правиш?
Ако поста ти е към мен нещо не си ме разбрала .С кое не си съгласна ?Какво общо имат разходите по колата с това ,че няма осигурени места за паркиране ?А се дават разрешения за строежи на всяко празно местенце в центъра на Русе/например/ .С какво ще се подобрят нещата като напълним центъра с кооперации -с нищо ще стане по -зле - по този въпрос какво магат да направят хората newsm78  -е, тук не е виновна държавата ,а общината .

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 08:37 от Iliana _

# 61
  • Мнения: 4 546
да и това е вярно. обаче, панелните джунгли незнам как могат да се преустроят /примерно, при нас няма място и то не заради нови кооперации/,така че да има повече паркоместа. но обикновено има платени паркинги в близост до блоковете, на които можеш да си държиш колата.
почти всичките ми съседи, обаче, си паркират колите не на паркинга, който си е определен за тази цел и си стои почти празен /безплатен е/, а на тревните площи и детските площадки - за да си виждали по-добре колите от терасите. ами като искат да им наблюдават колата - дават я на платен паркинг и толкова.   но разбира се, като могат да си спестят този разход, всечко живо трябва да им влиза в положение  Close в известна степен това важи и за паркирането за час по оживените централни части.това имах предвид относно разходите.
държавата трябва да направи нещо по въпроса, но вината е и в начинът на мислене.

# 62
  • Мнения: 35
присъединявам се smile3513

# 63
# 64
  • Мнения: 6 164
herelina, ти сигурно се шегуваш. Платените паркинги, за които говориш, поне при нас са на 15 минути път. Как го виждаш да бия аз с детето на ръце всеки ден това разстояние, хеле пък зимата. Никакво решение на проблема не е това, ако питаш мен. Нямам против да си плащам, наистина на фона на бензина 2лв. за литър, месечната вноска паркинг е най-малкия ми проблем, но ми е крайно неудобно да бия толкова път да си отида до колата.

# 65
  • Мнения: 4 546
не, не се шегувам. това, че нещо не ти е удобно не е причина да нарушаваш правилата и да създаваш дискомфорт на всички. майките с колички, или просто  пешеходците, на които се налага да вървят по улицата никой не ги пита дали им е удобно  Confused

# 66
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
15 минути са много път  Shocked   ... не вярвах, че има хора , които могат да кажат чак такова нещо...

# 67
  • Мнения: 155
И аз се пресъединявам!

# 68
  • Мнения: 5 475
Присъединявам се !!![smilie=smile3513.gif]

# 69
  • Мнения: 6 619
15 минути са много път  Shocked   ... не вярвах, че има хора , които могат да кажат чак такова нещо...
С дете и чанти в ръцете са много повярвай ми.

# 70
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
15 минути са много път  Shocked   ... не вярвах, че има хора , които могат да кажат чак такова нещо...
С дете и чанти в ръцете са много повярвай ми.

О, да ... все едно не се разхождам (  Embarassed ама че грешка ) пеша всеки ден по 1 час , половината, от който с две пълни торби и почти три годишно дете на конче или подмишница, което на всичкото отгоре се мята, сърди, мърмори, скубе и т.н...  ...

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 20:09 от secretgarden

# 71
  • Мнения: 6 619
15 минути са много път  Shocked   ... не вярвах, че има хора , които могат да кажат чак такова нещо...
С дете и чанти в ръцете са много повярвай ми.

О, да ... все едно не изхождам пеша всеки ден по 1 час , половината, от който с две пълни торби и почти три годишно дете на конче или подмишница, което на всичкото отгоре се мята, сърди, мърмори, скубе и т.н...  ...
Може би с 3 годишно става някак си ама с 9 месечно няма как.
Що ли споря  newsm78 аз не спирам на тротоара или на детска площадка .Спирам си пред блока на отредено за това място.

# 72
  • Мнения: 2 211
Аз също протестирам!!!!
Ние също имаме кола, но с нея МРАЗЯ да се излиза по центъра - точно по тези причини. Няма къде да се паркира, въртиш се, ядосваш се, изнервяш се, псуваш.... Имам ли спешна работа - взимам такси с детето на ръце. Иначе ако имам време го мятам в количката и бъхтам пеша по ТРОТОАРИТЕ (където мога). Не обичам да ми пречат и аз се стремя да не преча. Но честно да си призная по някой път ми идва да потроша някоя кола.
Да, проблемът е в държавата, но не държавата като институция, а като население! Докато не се промени начинът на мислене и възпитанието на хората  НИТО ЕДИН ПРОБЛЕМ няма да намери своето решение...

# 73
  • Мнения: 1 919
ауу ужасно е  немога да вървя по тротоарите-защото има паркирани коли-а когато сляза на улицата само ми бибиткат #2gunfire #2gunfire #2gunfire ужасно е Naughty

# 74
  • Мнения: 1 230
ауу ужасно е  немога да вървя по тротоарите-защото има паркирани коли-а когато сляза на улицата само ми бибиткат #2gunfire #2gunfire #2gunfire ужасно е Naughty
Що бе - може да те харесват шИфьорите  Mr. Green Мен както писах по-горе не ме закачат  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт