Кога се напихте за сефте?

  • 5 809
  • 149
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 677
Що така бе, Стеф? А винаги си ми била симпатична...

# 46
  • Мнения: 227
Сега Сопранов ще докаже, че mamaj лъже, че никога не е била в 8 клас, че не е имала пръв път и дори въобще ника й не е mamaj, а е някой луд с картечница под прикритие Crazy.
Joy Joy Joy Joy

# 47
  • София
  • Мнения: 2 437
В 8-ми клас. Сегашният ми кум ме заведе в едно кафене след у-ще и седнахме на клюки. Той си поръча голяма водка, а за мен малка. Едвам се прибрах.
После и аз започнах по детските дискотеки, та свърших рано с напиванията. На 18 вече ми се бяха случили много неща.
Имам едно натравяне с джин и от тогава не пия таз напитка.
По-лош ми е опитът с тревата, но ще изчакам темата Mr. Green

Родителите ми никога не са ме виждали пийнала или пияна.

# 48
  • Мнения: 2 013
Кога се начаткахте за първи път? С какво? И с кого бяхте, той носи ли ви? А родата как реагира? За по-изостаналите - мъжът ви как?
Аз на 13 със коняк Сл. Бряг, една кака ми изля цялата бутилка в гърлото на домашен купон. После се заключих в тоалетната и си заспах там. Голям срам. От тогава не пия коняк.
Айде вий сте, пияницииии!
Наздраве!


О, аз май бях по-малка. Срам, срам... 5-и клас, може би. Някаква зимна ваканция в планината две или три девойки изпихме бутилка Слънчев бряг. Тъй като съм си склери, не помня подробности, но една съученичка повръщаше, но аз не, само дето на сутринта имах страшен махмурлук и надигнах едно шише от швепс, оставено до главата ми, където вместо швепс имаше шампоан Sick Пусках балончета и дълго време прекарах в банята... Но пак не повърнах!

# 49
  • Мнения: 2 792
 По време на Лукановите стачки със зелена домашна ракия 60 градусова, само дето другите се напиха повече от мен и се опитвах да се държа на крака.
  Второто ми напиване в живота, беше около 2-рата годинка на Димана, аз на диета от две дена нищо не яла. Отиваме да празнуваме, че за 20 години правене на вино, на един приятел баща му, най-накрая го е докарал,друга такова напиване не съм имала. Става ме да си ходим и в момента, в който се надигнах масата, дивана и всичко се разлюля, в последствие се оказа, че съм лиснала към 2 литра и нещо, домашно вино на гладно, това е единствения път, в които мъжа ми ме е виждал пияна, ама много пияна.

# 50
  • Мнения: 10 758
86-та - 87-ма година...не си спомням точно( бях мРЪтво пияна...8-ми клас...коняк.."Слънчев бряг" или "Плиска" ( и това не помня)...200 грама на екс( уплаших се от един, дет каза "КОй не пий на екс, да не види секс")....после нищо не си спомням.... от тогава ( пак не си спомням) ама май не съм пила повече коняк.

Последна редакция: ср, 27 юни 2007, 23:25 от La Bomba

# 51
  • Мнения: 677
амо от тогава ( пак не си спомням) ама май не съм пила повече коняк.

Амо кат ти тръгна един секс от тогава  Joy

# 52
  • Мнения: 10 758
амо от тогава ( пак не си спомням) ама май не съм пила повече коняк.

Амо кат ти тръгна един секс от тогава  Joy
Шът бе.....казах ти да си траеш...а ти с тая уста, ууууу....

Божеее, май пак съм се напила....имам грешки Mr. Green

# 53
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
На 15-16 години, на един рожден ден - домашно парти, имаше едни "малки" бутилки водка Царевец - 500 грамови. Заспах на терасата в един студ и сняг, една приятелка ме прибра у тях. Чак на следващия ден посмях да се прибера, а бях и болна от чистия въздух. А после на пияните нищо не им ставало. Така поне повръщането мина под графата грип.
Водка после дълги години не пиех.

# 54
  • Sf
  • Мнения: 808
На една бригада, където бях преводач и една вечер се напих с руската група. В банята имаше три мивки. И трите ги напълних през нощта. А на сутринта и целия ден исках някой да ме гръмне, за да ме оттърве от чудовищния махмурлук...

Да съм била на 18, първокурсничка. Оттогава водката я замезвам. И не я пия във водни чаши "до дна"

# 55
  • Мнения: 3 835
То сега ще излезе накрая, че тия дето не пием коняк, много ни върви секса. Mr. Green Да му мислят тия дето обичат да си пийват коняк, коняк и секс, Не. Naughty

# 56
  • Мнения: 10 758
То сега ще излезе накрая, че тия дето не пием коняк, много ни върви секса. Mr. Green Да му мислят тия дето обичат да си пийват коняк, коняк и секс, Не. Naughty
Хич не ми върви да ти кажа честно....наложиха ми режим Cry...само по 1 път на денонощие Cry
Е, понякога( при добро поведение) може и повече....

# 57
  • Мнения: 3 835
То сега ще излезе накрая, че тия дето не пием коняк, много ни върви секса. Mr. Green Да му мислят тия дето обичат да си пийват коняк, коняк и секс, Не. Naughty
Хич не ми върви да ти кажа честно....наложиха ми режим Cry...само по 1 път на денонощие Cry
Е, понякога( при добро поведение) може и повече....

Това има ли нещо общо с коняка, или по принцип говориш?  Hug

# 58
  • Мнения: 10 758
То сега ще излезе накрая, че тия дето не пием коняк, много ни върви секса. Mr. Green Да му мислят тия дето обичат да си пийват коняк, коняк и секс, Не. Naughty
Хич не ми върви да ти кажа честно....наложиха ми режим Cry...само по 1 път на денонощие Cry
Е, понякога( при добро поведение) може и повече....

Това има ли нещо общо с коняка, или по принцип говориш?  Hug
Тео, стига си чела между тия редове.Кат пиша, го пиша в прав текст, а не " с бял молив". Hug

# 59
  • Мнения: 412
То сега ще излезе накрая, че тия дето не пием коняк, много ни върви секса. Mr. Green Да му мислят тия дето обичат да си пийват коняк, коняк и секс, Не. Naughty
Laughing
така си е, ето като виден конякофил и коняколок, потвърждавам  Flutter
ама конякът...си има някои стратегически предимства Blush

Общи условия

Активация на акаунт