Мами в Италия 59

  • 18 691
  • 290
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 764
Девойки,ето ви няколко нови снимки,малко са,но свършиха в неподходящ момент батериите на фотоапарата и направих малко само с телефона,правих и няколко филм4ета.На последните снимки 6те видите малките оби4ки на Киара,както и как се намества в бидето,изкатерва се сама ooooh! Всъщност се катери навсякъде,като коза е,ще я пратя да работи в някой цирк,хем няма да се мъ4и детето да у4и,хем свят ще види,а и по сърце ще и е работата Laughing Peace

http://it.pg.photos.yahoo.com/ph/amancheva/album?.dir=58bdre2&.src=ph

Тук в самата болница имаше стая където регистрираха бебетата,с един документ издаден от родилното и документи на родителите,моят мъж ги носи и се оправя,аз също нямах резиденца,но не са ми и търсили PeaceБългарски документи не съм правила,ха сега не ме бийте ако оби4ате,ама 1во не ми се занимава с 2 бюрокрации-да подновявам паспорти 2,да нося уверения и документи от едните на другите,после 4е бащата е съгласен да се излиза с детето...вси4ко двойно и преводи и легализации.... Naughty НЕ,достатъ4но сега проблеми си имам с баткото,стигат ми.Освен това каква ще и е ползата ако има българско гражданство newsm78 нямам идея.Някой има ли???За 4ест и слава само не си струва,ли4но мнение.
На български и говоря като сме сами или с батко й,пред италианци само на италиански,не ми се вижда възпитано,ли4но аз бих се замислила и би ми било неприятно ако двама говорят на друг език пред мен ако имаме общ такъв.Но може и аз да съм си мнителна,знам ли Rolling Eyes
Сон4е,дръж се на положение,бе жена,не се предавай накрая пък ти NaughtyДодрапай до 9тия,моля ти се Praynig
Да е 4естит рожденния ден и на Изида,много щастие и усмивки от вси4ки нас Grinning Grinning Grinning

# 61
  • Мнения: 3 388
Izida, честито и от мен   bouquet

Моето бебе много се движи, по-точно намества, защото вече е доста голямо и основно се изпъва в целия ми стомах. Понякога направо ме боли, а и това, че е толкова активно ми причинява и контракции. Няма много място, но и не го свърта  и явно не му е удобно винаги, че докато се намесети ме изкормва с крака, ръце, глава  Crazy А главата напоследък си я удря ниско долу и ме дразни към коллото на утера! Толкова е странно, имам чувството, че ще ми докара разкритие. Да видим какво ще каже док. Опъва ми и пъпната връв, усешане страниссимо!
Сега пак ми почнаха контракциите! Tsugumi, днес и ми се гади, мислех си, че е от много диня, фики и домати!
Иначе, вчера си взех изследванията, перфектни са, ама това няма връзка с контракциите / за които меджудругото аз нищо не пия, я и вече нали не се препоръчва, всемах само 10 дни Магнесол/.
Дори да ми сменят термина смао се моля да не ми насрочат цезарово, че док трябв ада го реши, ако растем все така  ooooh!
И това име не мога да го реша. Направо ми писна, все кусури им намирам!
На всичкото отгоре цял ден превеждам едно досадно искане по бракоразводно дело и съвсем се вкиснах и ми стана още по-нервно  Tired
Анджи,
да го нагушкаш Мате от мен, всичко ще е наред с документите и ще заминете навреме, сигурна съм  Hug
Даниелка, защо го пиеш този Супрадин?? ...
Тук регистрирането на беб май става по същия начин. Аз имам всички документи, така че смятам няма да има проблеми.
Какви документи носите в болницата? Карта д-идентита и всички езами ли?
За първите дни Памперс Сензитив ли вземате? С жълтата опаковка?

# 62
  • Мнения: 3 388
Италинче, мног Убави фотоси  Crazy И какви сте мами хубави, слабички с малки бебоци- браво на вас!

Хихихихи, тази в бидето е много сладка  Heart Eyes

А тези мои контракции, без болка, а с нещо като задушаване и проблеми с дишането какви са? Подготвителни ли? ...

# 63
  • Мнения: 764
Сонка,малко е рано да са подготвителни мисля newsm78,по ми се струват от щуравия ти младеж,как го 4увстваш това с опъването на пъпната връв,направо ме разби бе жена Shocked #CrazyВземи си приказвай с твоя доки,да ти даде нещо за пиене,в БГ беше Магнери4,тук не знам как се казва.
А задушаването ти иде от това 4е много се притесняваш,мен ако питашиди си направи една лайка,или някое валидол4е си вземи,споко,не се тревожи толкова,за вси4ко си има лек,само обясни на доки какво 4увстваш Peace

# 64
  • Мнения: 3 388
задушаването ми е при контракция, когато ми се втвърди целия корем, даже нощем понякога ...

а това с пъпната връв какво може да означава? ... аз си мислех, тъй като беб се движи много и затова

# 65
  • Мнения: 3 425
Ето ме пак  Crazy

Ако щете вярвайте от ден-два имам нещо като контракции(подготвителните де) ахахахахах голям смях...днес как ме поднесоха в парка  Crazy


Сонита,да аз слагах жълтите в началото на всеки час-два сменях по един...акаше при всяко засукване  Crazy За болницата либрето санитарио,карта д'идентита и всички изследвания...поне на мен това ми искаха  Peace ,а и при нас в една стая в болницата правеха денунчата за нашита!
Превъзки може да дават в болницата иначе има едни огромни на Фиссан  Peace
Друго не се сещам....а една чаша на всяка цена и прибори  Sick

Наоколо съм  Crazy

ПП И аз имах едно като задъхване по-скоро...от всяко движение и едва дишах :х

# 66
  • Мнения: 2 617
Снимката с бидето е направо класика!!!  Party Невероятна!!!  Heart Eyes
 И моите контракции са като задушаване, а и през нощта полудявам, докато си намеря място, все въздух не ми достига  ooooh!
Аз вчера мислех, че бебката не може да си намери място, как ли не ги мести тези крачета (и sederino-то също  Embarassed ), днес сякаш е уморена и повече си кротува (а, дано).
Лекарката се пошегува, че нямало симптоми за бременност, описани в някой учебник, които да не съм прекарала а (към съответния месец)  ooooh! От една седмица и венците ми се поподуха и вземам Тантум верде.
имам чувството, че косата ми изобщо не расте, голям майтап  Crazy
Ох, Сонче, направо и аз не знам с това цеззарово, така както сме я подкрали да растем  ooooh!
Живи и здрави да са само! Praynig

Дани, стига си чиститла и ти! Почини си, пази се  Naughty Вземай си някакви по-неузрели плодове, ако можеш. Аз също едва понаям много сладките (пъпеши и банани да съм опитала само, дини още не сме купували дори, защото явно на никой не му се ядат).

Копърът как го продават тук (има Карефур, но никога не съм се заглеждала за това)? пресен, замразен?

Анджи, споко  Naughty Ще пътувате и още как!
Сонче, аз пък изобщо нямам представа, къде е тази пъпна връв, т.е., лекарката ми я показа на еко-то, но не я усещам.

# 67
  • Мнения: 2 804
Хайде пак да се обадя !
Ами легнах си , но с компютъра  Embarassed !
Сонита , аз пия Супрадин , заради сали минерали дето уж ме държат на крака .
За малката взимах и аз в началото жълтите опаковки памперс за неонати , но за малко така , че не се презапасявайте !
При нас пък срещу болницата са направили кабинет за регистрирането на новородените бебчета .
Чухте ли вчера като говориха по Рай-3 , че за да се произведе 100 гр ориз се използвали 600 литра вода !
Трсугуми , пресен го продават копъра в саксии !
Тони , Комплименти за хубавите дечица !  bouquet

# 68
  • Мнения: 764
Не знам,Сонитке,аз за 1ви път 4увам жена да си усеща пъпната връв,да не достига въздух е възможно,в напреднала бременност,когато бебето подпира белия дроб отдолу и няма възможност да се пълни до край с въздух.В легнало положение още пове4е.ама още 2 месеца имаш/гледам по ленти4ката 8 седмици са/,как ще я караш така.....На мен пък ми кървяха венците и носа... ooooh!Тук в болницата искаха паспорт и изследвания,не ги интересуваше ни либретто санитарио,ни пермессо,нищо такова.Ама те са длъжни по закон да обслужват абсолютно вси4ки родилки,без зна4ение осигурени или не,легални или не.
И ние бяхме с жълтите памперси,да Peace

# 69
  • Мнения: 2 617
Дани, мен ми казаха да пия Powerade или каквито там има интегратори ди сали, каквито пиели спортистите, този Супрадин не знам... питала ли си дали да го го пиеш?    Thinking
Щом е на саксии, още по-добре, нямам нужда от това да го засяждам, следващия път непременно ще погледна  Peace

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 17:58 от Tsugumi

# 70
  • Мнения: 3 388
За пъпната връв да ви кажа какво ми е усешането, я пък се надявам да разберете  Crazy Усещам все едно някой ми бърка отдулу и ми дърпа пъпа! Много е гадно, дразнещо и понякога болезнено, не ми се случва особено често, а когато се случи е вечер най-вече.

Аз нямам кръвотечения, подувания, абе ок съм си, само тези контракции напоследък, което уж било нормално. 4акам да дойде док и ще му звъня след малко.

Tsugumi, ние почти заедно вървим, а и като симптоми също! Ние као сме все така големи ше ми местят термина за 10-15 август и ако е цезарово, ще е след 4-5 седмици  Shocked Тов ане  го мисля, ще видим как е като отида при док другата седмица, а ако трябва ще правим ново ехо в болницата. и  на моя бебо дупето се усеща и гръбчето, особено като се изпъне, протегне, ме пронизва сякаш- уж сме тлъстички, пък все едно с голи кости ме пробожда  Rolling Eyes аз как ви го описвам, но по-подходящи думи не мога да намеря, дано сте ме арзбрали.

# 71
  • Мнения: 2 617
 Peace разбирам те и още как  Wink
Когато започне да си мърда дупето, направо го напипвам  Embarassed
Наистина, много неприятно звучи това с пъпа   Sad, питай лекаря си. Може да е и нещо друго.
мен вчера ме боля малко под моя пъп и имах лека издутинка там  Party, явно днес е решила да си почива след вчера  Crossing Arms
 Венците ми кървят отдавна (никога не съм имала такива оплаквания), а и един кътник реши да расте (той ми расте от десетилетие  Crazy, винаги когато съм по-напрегната)   Crazy Луда работа съм аз отвсякъде, но карай  Blush
 NaughtyПравилно, не г мисли, каквото ще става, ще си дойде по ред!

# 72
  • ЯМБОЛ
  • Мнения: 1 022
         Хайде и аз да се намеся Simple Smile.За кървящите венци-вземате си четката за зъби,потапяте я в много гореща вода,за да омекне и после слагате много паста-такава,каквато обичате.После лекичко масажирате венците с кръгови движения,няколко минути.Това го правите поне на 2 часа-подобрява кръвоснабдяването и премахва чувсвото за напрежение във венците.Винаги има много добър ефект.Само внимавайте да не ги разранявате-важен е масажа.Успех!
         И децата ми са хубави и внуците Laughing

# 73
  • Мнения: 3 388
Сега говорих с моя гинеколог. Беше направо шокиран от честите ми контракции! Е, добре, че може и сега да се роди, но все пак е малко раничко ... Каза ми да вземам Бускопан и утре пак да му звънна, за да му кажа как съм, а ако стане нещо спешно да ходя в бърза помощ  Rolling Eyes Пита ме и дали усещам бебето .......... направо ме уплаши с това си питане .....  Confused

# 74
  • Мнения: 2 617
Споко, Сонче Naughty
Вземи това лекарство (не съм го чувала), но се пази сега, като излезеш навън Naughty И се опитай да си спокойна  Peace

Общи условия

Активация на акаунт