Вмъкни се в летните си дрешки 2

  • 12 423
  • 358
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 346
Радвам се, че хубавата ни темичка живна отново. И аз съм с вас, но започвам от утре. Тези дни и нас ни натръшка стомашно-чревен вирус, но вече всички сме добре. От двата неуспешни опита да направя диетата съм -2кг, които запазих трайно  Grinning
Ивету банските, които си избрала са страхотни, половинките много ми харесаха Peace
didi_demi очакваме снимчиците, които обеща , сигурно добре си се забавлявала на морето
ZiMa добре че си с нас, защото темата без теб не е същата  Heart Eyes Датата, която сте си избрали за сватбата е много хубава, а ти ще бъдеш  неотразима булка, пожелавам ти го

# 76
  • Мнения: 1 454
Здравейте, това е най-страхотната диета, която някога съм чувала...!!!

Надявам се да ме приемете да си диетувам с вас ...

В момента съм на 4ти ден от една друга, която трае 10 дни-тя е на принципа на нисковъглехидратната, така че можете да се сетите колко много, много ми липсват плодовете, които обожавам!
Веднага след като я свърша се присъединявам!

Ивету и аз съм на море след около 20 дни, и аз съм в режим на изчакване за един бански...Страхотно ще бъде! Ще отслабнем 100%... и ще разбием всички на плажа...!
Поздрави на всички...
Поправете ме ,сигурно съм пропуснала...ама има ли някой който я е издържал изцяло диетката и знае точно колко е свалил?
Аз си мисля, че е лесна...пък и едно е да си хаваш сладки,сочни плодове...друго са тези гадории от НВД Simple Smile
 Hug Hug Hug

# 77
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ЗиМа,как да не знам,4е моя режим си води до наднормено Wink
Ама хи4 не ми се отдава да ям през деня newsm78,а и с тия жегииииии.А и не ям много ве4ер Naughty.Тук продават едно прясно обезмаслено сирене/то4но като нашата извара/ в кутийки по 60г....1 такова с 1 домат например не мисля,4е ще прибави много към килата ми.Ама ти ме вкара в рамисъл Rolling Eyes.Ще взема да ги ям тия работи на закуска,а ще преска4ам ве4ерята...май е по добрия вариант,а?

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 298
Добро утро момичета Hug

Вчера бях на краставички, а днес ще съм на диня Peace. Как сте момичета, вчера издържахте ли само на краставички??? Абе незнам как е при Вас, но при мен като ми дойде(М), така ми се ядеееее newsm78. Добре, че поне ядох само зеленчуци, тъпках се с тях.
Прибрах се от морето, защото имах женска авария Joy, но от Понеделник пак ще съм там Peace
Много хубаво беше там , децата бяха в стихията си, всичките бяхме като жабки все във водата. Опитвах се да кача снимки, но нещо не стана, но пак ще се пробвам да видите мама Диди в бански Joy.

Зима , много хубава дата сте си избрали Peace. Ще бъдеш много хубава булка Peace
Хайде за сега чао

# 79
  • Мнения: 721
Здравейте, момичета Grinning Изчезнах за 2седмици, но не съм ви забравила. Имах малко здравословни проблеми с бебешора. Бяхме в болница и затова не можах да ви пиша. Сега сме добре и пак съм във вашите редици. Започнах диетата на М. Търмънд, но не я довърших заради проблемите. Факт е, че отслабнах 3 кг и сега се чувствам много добре. Обаче, смятам да подновя диетката.
Зима, честит избор на дата.   bouquet Отслабвай сега, че преди сватбата ще си в стрес и ще ти е доста трудно!
Доринда, по принцип в диетата на Майкълчо са изключени всички млечни продукти. Той казва, че от тях се пълнее, така както теленцето като бозае от майка си млекце наддава на килограми.   Grinning Иначе, по-добрия вариант е да хапваш една хубава салатка на вечеря или нищо. Аз лично не мога да не ям вечер.
Дидка, благородно ти завиждам за моренцето Grinning Качи снимчици, моля

# 80
  • Мнения: 1 817
Здравейте слабеещи мацки!  Hug
Благодаря ви сърдечно!  bouquet Датата си я харесах, защото няма прекъснати цифри в нея (освен една  Laughing), а половинката няма претенции за датата!  Peace
Аз вчера щях да карам на краставици, но то взе че излезе на вода. Пих само вода цял ден и нищо не съм хапнала. Резултатът е -1,5кг  Laughing ! Днес съм на смесени плодове и фрешове, защото нещо хич не ми се яде...Гледам, че много сме се хванали на диетата, та пак сме голям отбор! Това е страхотно!   bouquet

Вери, успех с Търмънд!
Иве, през септември има много изгодни екскурзии в Гърция. Ти с нас ли си или имаш 1 ден преднина?  newsm78
Стефи, радвам се, че си с нас!  Hug
daisi4ka, добре дошла! Радваме винаги на нови попълнения в групата!   bouquet
Дориндичке, според диетолозите от млечните продукти се пълнее.  Peace Най-добрият начин на хранене е до 13 часа с въглехидрати (плодове, хляб и т.н.), а след 13 часа зеленчуци, белтъчини и никакви въглехидрати! Ако се храниш така, няма да качваш. Смъква се по 1-2 кила на седмица. Ти в коя държава си?
Диди, съжалявам за аварията! Но ти нали си на близо до морето, та не е било голям проблем! Чакаме снимки!  Praynig
Мъничка, дано всичко с бебока е наред!  Hug Ти пак на Търмънд ли си? Браво за свалените килограми!   bouquet

Момичета, къде се скри просто Петяnewsm78

Лек и успешен диетичен ден!  Heart Eyes

# 81
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Ще ви послушам моми4ета и ще сменя времето на приеманите храни.Но някак си не си представям да зарежа сиренето или млякото в кафето.А и моето е соево,без лактани,лактациди или др.подобни.В4ера ве4ерта например,като се върнах,изядох 120г 4ерни маслини с 1л сок от 4ереши newsm78.Бях озверяла и нямах време да си нарежа зелето за салата Grinning.
ЗиМа,в Португалия съм,ве4е 6г,а от 4 не съм се прибирила в БГ.Бях решила да се прибирам,но собственото ми семейство ме разубеди...какво съм щяла да правя там,нямало работа,пари,вси4ко е скъпо.....знам ли Rolling Eyes.Тук също не е цветущо,но някакси се 4увствам по сигурно,а и годинките вървят......
Добре е,4е сте избрали дата ве4е,но ще ти 4еститя догодина Wink.
Диди,неприятна история,но поне не е болка за умиране...от понеделник пак си там.И аз ти завиждам за морето.Тук водата е ледено студена,а на мен хи4 не ми се нрави идеята да се връткам на брега като надени4ка в тиган Simple SmileТака съм се затъжила за нашето си 4ерно море............
Приятен уикенд,мили4ки Hug

# 82
  • Мнения: 1 817
Сладурки, къде сте? Да не се затрихте от плодове и зеленчуци? Laughing
Дориндичке, ти сега окончателно ли си се завърнала в бг? Не разбрах...Иначе, ако си в Португалия, ще ти дойда на гости някой път! Пък и ти може да ме посетиш! Аз съм в немско  Wink !

Момичета, аз днес отивам на барбекю и за това от утре пак съм на краставици...Не ми се карайте, защото тук цялото лято до сега валя, духа и гърмя и днес е първият истински летен ден за тази година с 25 градуса на вън. За това с милото и няколко приятели ще печем мръвки в гората  Mr. Green ! После от 15ти до 29ти съм на нашата си диета. Има вече краставици за 2 дни  Laughing !
Приятна почивка през уикенда и ПИШЕТЕ моля ви се, че ми е мъчно за вас!!!  bouquet

# 83
  • Мнения: 1 975
Здравейте момичета  bouquet,
 не съм писала тук, но днес се зачетох и много ми допадна тази диета и мисля от понеделник да съм във вашите редици. Имам само един въпрос : Кафе може ли да се пие по време на диетата, защото аз без него не мога? Може да сте писали по-назад, но не съм го видяла, така че мерси за отговора предварително Hug

# 84
  • Мнения: 1 817
Галя привет! Ще се радваме да се присъединиш към нас!  Hug Кафе може, но чисто-без мляко и захар! Peace Чакаме те в понеделник!   bouquet

# 85
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
ЗиМа,бях решила да се прибирам,но ме разубедиха Simple Smile
За гостито нямаш никакви грижи,само кажи кога Peace.Ние имаме познати в Берлин и все се каним,но те през месец са си в БГ,та все не се полу4ава.Аз сега мога да си вземам отпуск по всяко време/но само 22 дни годишно/,с половинката е малко по сложно,но при добро желание вси4ко може.
И аз днес реших да разпускам.....с мартини и пе4ено мле4но прасенце/600г за двамата Naughty/.Ще се отдам на заслужена по4ивка пред ТВто или компа.
Тук утре го дават обла4но,26 градуса,не става за плаж....та ще си отспиваме.
Приятен уикенд на вси4ки.

# 86
  • Мнения: 1 817
Дориндичке, имам сега да уча за държавни първа част, та след това ще се запознаем задължително!  Peace При нас го дават 24 градуса през нощта и утре 34  Crazy . Егати обърканото време. Един месец не спря да духа и вали. То не бяха юргани, дето извадихме, пуловери, дето наобличахме и парно пускахме даже...И за 2 дни стана от ледников период карибско лято  #Crazy ... Вие от кой град сте в бг и ще си ходите ли тази година? Може пък първо там да се засечем? Heart Eyes

# 87
  • Добрич
  • Мнения: 298
Здравейте мацки Hug

Днес трябва да съм на доматки Peace, но мисля да си направя една салатка от доматки, кромид лук, краставици и копър. Все пак е Неделя, а само тогава цялото ми семейство сме си в къщи. Правя закуски, но не кусвам Sad, правя обяд- ям само салатка и се наливам с водичка, правя вечеря - пак на салатка . Много ми е трудно да спазвам диетата в Неделя.

 galiq_82
, добре дошла  bouquet

Снимки ще кача обещавам Peace

# 88
  • Мнения: 346
Нещо тези дни не ми остава време за писане, но продължавам по метода на wonderful, плодове и зеленчуци. Сутрин закусвам с плодове, обядвам зеленчуци, следобед пак плодове и вечерям със зеленчуци, като не ги смесвам на едно хранене.
Така ми е много по-лесно,а в дните на плодове не ми липсват зеленчуците и обратно, както ставаше преди. От два дни поднових и ранното ставане сутрин и спортуването, така че засега съм доволна от себе си, пък ще видим до кога  Laughing
galiq_82  welcome
ZiMa, ДОРИНДА с тези барбекюта и печени прасенца направо ме утрепахте Mr. Green, слюноотделянето ми се повиши на max Joy и едни паразитни мисли нахлуват в главата ми, но няма да им се дам  Naughty Mr. Green
Момичета насладете се на уикенда, а в понеделник ви чакам с пълни сили тук  Heart Eyes

# 89
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Стефи,аз май трябва да споделя,4е ве4е съм на 37г и искам да смъкна около 5/6кг.Не е задължително да е бързо,защото не ходя на плаж/по нагоре обясних защо/.Май за това си позволявам такива нещи4а в менЮто ми newsm78
ЗиМа,за съжаление тая година няма да си ходим до БГ.Правихме планове за август,но.....а и ходенето ни ще е за бизнес разнунаване...кратко и бързо.
По този повод,я ми кажете тези,които живеете в БГ тези неща  ще вървят ли там?
www.pelcor.pt

Общи условия

Активация на акаунт