С друг пол?

  • 1 745
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 216
Какво бихте правили ако за 24 4аса сте на мястото на половинката си или на някой от отсрещния пол?

# 1
  • Мнения: 80
Първото , което бих направила е да се съблека гола до кръста, защото страшно им завиждам на мъжете в тая горещина!!!!!Друго не се сещам по съществено, защото и те не правят нещо по различно от нас жените!!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 4 576
Ще се навра в съблекалнята на някой фитнес клуб. newsm48

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Ще изляза по мъжки за да видя каква е разликата. И ако успея да забия някоя мацка искам да опитам обратното усещане за оргазъм Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 426
Е, аз пък със сигурност не бих хукнала по мацки, ако съм си със собствения начин на мислене.
Но ако съм със силата на мъжа ми - бих си пробила две-три дупчици с бормашината, че имам няколко неща за закачване по стените, за което отдавна говоря вкъщи...

# 5
  • Мнения: 677
Щях да свалям мацки, как какво?!

# 6
  • Мнения: 184
Ще свалям мацки, какво друго да правя?!

# 7
  • Мнения: 4 585
Аз съм кърък голям,
най вероятно ще съм в разгара на цикъл.
Ако не зная, че есамо за 24 часа, ще се самоубия.
Зная, или не зная, че е само за 24 часа?

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не знаеш. По-интересно е Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 585
Тц. Не е по-интересно. Докато преодолея шока, 24 часа ще са изтекли.
Възможно е ритуално самоубийство преди да изтекат 24 часа.

# 10
  • Мнения: 1 426
Вълчо, не бой се! Много е готино да си мацка, ще ти хареса, няма да тръгнеш да се самоубиваш! Гаранция!  Laughing

# 11
  • Мнения: X

Възможно е ритуално самоубийство преди да изтекат 24 часа.
Харакири заради един цикъл?!
Wolf, разочароваш ме. Rolling Eyes

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Щях да свалям мацки, как какво?!

Ама Тони, как мацки newsm78   Ако си мацка, пак ли мацки, не че е лошо...но  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 4 585
Ти съгласна ли си?
Дори няма да знаеш как да си преместиш пакета от единия крачол в другия.
Може и да седнеш върху макарите. Предупреждавам, боли.

Ако знам, че е само за 24 часа, тогава ще е весело.

# 14
  • Мнения: X
Еми, не ми се вижда сложно да си преместиш пакета.Ако пък се окаже сложно, просто ще го лиша от присъствието на крачоли. Wink
Всъщност, това ще е може би първото нещо, което ще направя.Винаги съм искала да знам какво е усещането да ти   виси  пакета. Mr. Green

# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз, ако знам, че е само за 24 часа, просто ще чакам да ми мине Mr. Green
Обаче, ако не знам, май ще се стресна. Не ме вълнува как да си пазя макарите. Това важно ли е?

# 16
  • Мнения: 7 723
Ще се изпикай права до некое храстче в кварталната градинка... Sunglasses

# 17
  • Мнения: 2 891
Ще ида да поритам.

# 18
  • Мнения: 179
 Party Много искам, поне за вечер с милото, да си сменим половете.
Леле-е-е! Ако това стане, ще го скъсам от секс, цяла нощ! Crazy Така, че да му държи влага за цял живот! Twisted Evil Голям мерак имам за това.

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 109
Ще изляза по мъжки за да видя каква е разликата. И ако успея да забия някоя мацка искам да опитам обратното усещане за оргазъм Mr. Green
и аз

# 20
  • София
  • Мнения: 3 099
Ще се юрна да правя секс с: блондинка, брюнетка, с големи цици, с малки цици, с голям задник, с малък задник и до изтичането на 24те часа ще въртя тези варианти в различни комбинации! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 5 622
Е, то се знае какво щях да правя. На момента се мятам на някоя знойна мацка. Все пак такъв момент не се изтърва. Но ако магията свърши по някое време, като нищо ще се озовем жена върху жена, в което разбира се няма нищо лошо...  Flutter

# 22
  • Мнения: X
Един приятел казваше, че ако е жена нямя дя спре да си пипа циците .... Аз същото ще правя само, че 24 часа сякаш са малко... Sad Тъкмо ще си опозная тялото и магията ще свърши! Но определено и поуки ще си извлека от пипането Wink

# 23
  • Мнения: 677
Щях да свалям мацки, как какво?!

Ама Тони, как мацки newsm78   Ако си мацка, пак ли мацки, не че е лошо...но  Mr. Green

Естествено, че с мацки! А, бе, ти знаеш ли кви мацки има, беее?!

# 24
  • Мнения: 4 585
Абе сутринта докато си отворя очите, докато си видя циците, ще опикая капака и дъската.

# 25
  • Мнения: 467
Малко са 24 часа?! Ще се побъркам първоначално.... и изобщо няма да си помислям за характерните неща за другия пол. Ще съм шаш от всякъде... #Crazy #Crazy
 Иии после ще пикая права!! Ей, тва ми е много интересна работа Joy Навсякъде можеш да се изпишкаш без да ти лъсне задника Joy Ще се порежа докато се бръсна, щото едно е да бръснеш равни повърхности, друго брада, предполагам Wink
Може и да пробвам някоя мацка да сваля.. newsm78 Незнам що всички сте решили, че като сте с женски акъл и мъжко тяло веднага може да тръшкате мацките. newsm78 Мисля, че всички сме сдали багажа още на свалката... Освен, ако дамата сама не е полазила Laughing

# 26
  • Мнения: 10 758
Мисля да изплющя някой мъж Twisted Evil

# 27
  • usa
  • Мнения: 2 113
Аз съм кърък голям,
най вероятно ще съм в разгара на цикъл.
Ако не зная, че есамо за 24 часа, ще се самоубия.
Зная, или не зная, че е само за 24 часа?

и аз съм карък, сигурно 24-те часа ще ми се паднат първи ден новобранец в казармата newsm78... предпочитам да не мечтая, за да не се разочаровам в случай, че наистина ми се случи...

# 28
  • Мнения: 391
Ще си купя вибратор и ще го изпробвам!  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 4 585
Историята не е без прецедент.
В древногръцката митология един пич със стрела успя
да прониже едновременно две змии, докато се онождат.
Обаче богинята на любовта го фиксира и наказа за
колкогодинизабравих да е жена. След като стана
отново мъж, пичът разправяше из древногръцките кръчми,
че като жена изпитвал по-голямо удоволствие.

# 30
  • Мнения: 4 447
Уха, ами ето какво бих наптравила, след като вече съм него:

Ще си проверя пощата, ще си отворя скайпа и айсикюто, да си проверя контактите, малко чат, ще проверя с кой съм флиртувал последните месеци newsm65.

После ще поставя на място някой идиоти, които са тормозили  жена ми (демек мен), ще купя подаръци на жената (демек мен), цветя, ще поожуля колата, ще паркрам като първия човек, та да ми се посмеят на другия ден. Ще позяпам женките, ще подсвирквам, абе... ще правя всичко, типична за един мъж, което ако направи жена, ще я обявят за простачка, ще припикая някой кантон, ще си пръдна звучно в банята доакто не сменя три тоналности и накрая ще открия всички Джи точки на жената (демек мен). О, да не забравя, ако успея да измисля как, къде и с коя, бих видял(а) какво изпитват мъжете по време на секс.  smile3508 tooth

# 31
  • Мнения: 2 495
щях да се изчукам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт