Кога се жени човек...

  • 3 481
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 483
Човек и добре да живее пак се жени Mr. Green

# 46
  • Мнения: 2 622
....*Когато си направи добре сметката, че другата страна е "добра партия" и успее да накара "добрата партия" да се влюби и да си загуби акъла...;-това  беше моят начин да се оженя Peace

# 47
Човек се жени, когато му дойде сляпата неделя Laughing

# 48
  • София
  • Мнения: 8 348
Добре де, може и без напиването, но винаги е следствие от някакво разнежване. Добрият секс върши същата работа.
Няколко от мъжете, за които не съм се омъжвала, са ми правили това предложение в един или друг подобен момент. При направено от мен проучване сред разните ми омъжени приятелки, след като минем през обясненията, ами заради любов, родители и тн., водят до факта, че предложението е направено в подобен момент.

# 49
  • Мнения: 1 559
Ами според мен ,когато се почуства готов за това.Отделно,че е хубаво година и нещо да Живэш с партнёра и да прецениш дали ще се разбирате. Peace

# 50
  • Мнения: 327
 marriedкогато усетиш необходимост да го направиш Hug.

# 51
  • Мнения: 515
когато прецените и дв lovekiss Kissing Heart kissамата

# 52
  • Мнения: 888
когато се влюби истински  Heart Eyes и отсреща му се отговори със същото  Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 6 167
Момичета, кога според вас е време да се ожени/омъжи човек...ако си срещнал половинката си и си сигурен, че това е човекът за теб...след колко време връзка...или на колко години...знам, че това е строго индивидуално, но кога мислите, че е минало достатъчно/прекалено много време?  Thinking

много странен въпрос.
ти си посочила отговора, но за себе си да кажа - винаги съм знаела, че съпругът ми е мъжът за мен.
оженихме се година и половина след като се запознахме. реално решихме да се оженим на третия месец след запознанството ни, но изчакахме да организираме нещата. на 32 се омъжих.
не бих се оженила на 18,19, 20 г. твърде рано ми се струва, твърде незряло. шансът да прецениш неправилно партньора е по-голям. има и изключения, разбира се. друга причина за по-късния брак би могла да бъде твои/негови амбиции за кариера и тн.

в общи линии  човек се жени, като му дойде времето Laughing

# 54
  • Мнения: 4 451
Когато почувстваш, че обичаш лудо, усещаш, че точно това е твоята половинка... Абе, романтичка съм си аз. Mr. Green

# 55
  • Варна
  • Мнения: 102
Много може да се спори за или против брака. Моето мнение, че при наличие на деца нещата трябва да са законни. За мен лично припознаването на детето е много противен момент. И след това все се намира някой "доброжелател" да изплюе някоя отровна клюка, с която да вгорчи живота на иначе "законното " дете.
  Peace
В тази връзка двама души се женят(законно сключват граждански брак) когато решат, че искат да имат деца или когато го направят.Не е задължително, всеки сам си решава.

# 56
  • Мнения: 731
Когато е готов.

# 57
  • Мнения: 545
Момичета, кога според вас е време да се ожени/омъжи човек...ако си срещнал половинката си и си сигурен, че това е човекът за теб...след колко време връзка...или на колко години...знам, че това е строго индивидуално, но кога мислите, че е минало достатъчно/прекалено много време?  Thinking
1. "Ако си срещнал половинката си и си сигурен, че това е човекът за теб..." - трябва и той да чувства същото - задължително условие!
2. "след колко време връзка..." - тук няма точен отговор - трябва и двамата да са готови за тази стъпка, независимо дали става дума за брак в традиционния смисъл или просто да съвместно съжителстване.
3. "или на колко години..." - годините пък нямат абсолютно никакво отношение към брака - щом обичаш някого и си готов да споделиш живота си с него, го правиш, независимо на 18 г. или на 58 г.
Както няма значение и от колко време се познавате и сте гаджета.

# 58
  • Мнения: 765
Омъжих се за единствения човек , за който съм искала - имала съм различни връзки , предлагали са ми брак , но никога не съм искала да го направя . Омъжих се без да съм бременна- имахме си вече дете   Grinning , омъжих се без да си гледам годините - смятам че на 28 имам много шансове , омъжих се знаейки всичките му недостатъци - заедно сме   от 4 години .
Омъжих се , защото с него се чуствам спокойно , комфортно , винаги е забавно , секса е прекрасен , има какво да си кажем , гледаме в една посока . По- важното е , че това го знаех още когато реших той да е баща на детето ми - самият акт на брака за мен бе едно парти в присъствието на близки хора . Не ми пука аз законността на връзката ми или , че нямах брак с бащата на детето ми - той и без подпис е прекрасен баща - исках да се видя булка  Grinning . Прекалено сериозно гледат някои хора на всичко това - няма никаква разлика в човек след като се "ожени" - мухльото си остава мухльо , ако не си носиш акъла в главата и на 50 да си няма да се оправиш .
Ако наистина се чудиш - ожени се когато някой те обича истински и няма да сгрешиш  Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 1 320
Когато се почуства готов за такава сериозна стъпка. Когато открае правилния човек. Когато човек е готов да поеме повече отговорности.

Общи условия

Активация на акаунт