ОСТАВАМ БЕЗ КОСА:(

  • 18 911
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
И аз имах същия проблем  помогна ми  ANASTIM  двуфазен лосион   в шишенце, а не ампулите.На  фирмата DUCRAY.Видях продукти на  тази фирма и по аптеките в България

# 31
  • Мнения: 341
И при мен беше така - на 3-тия месец след раждането започна ужасен косопад. Четох, четох какво пише по книгите и прецених, че и да се дъня с витамини, докато не се укротят хормоните ще е така. Единственото, което предприех, беше подхранващи маски (готови), но не смятам, че с нещо положението се подобри. И все пак въпреки целите кичури, които ми оставаха в шепите като се къпех, не останах без коса Peace Някъде към 9-тия месец положението взе да се подобрява и от там нататък престанах да обръщам внимание на проблема. Така че според мен спасението, уви, е единствено в търпението. 

# 32
  • Мнения: 884
Пускам 1 сайт,само водена от най-добри намерения. Започва да действа до 2 седмици след началото.Ползваме го в къщи от месец и има голяма разлика ,косата расте 2 пъти по -бързо и по-гъста. На съпругът ми ,който започна да олесява на темето,като всеки мъж Simple Smile , косата взе да  се подобрява видимо. Отделно ,който използва ампули,кремове и т.н. ,увеличава многократно действието ,ако се маже след лазера. Скъпо е,но работи  Hug .

http://www.lasercomb.net/

# 33
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 309
Не съм сигурна че решението във витамините. Изпих 3 опаковки на Мерц, а вече девети месец след раждането косата ми не спира. Ужасно е. Не знам дали има някакво решение  Sad

# 34
  • Мнения: 1 092
И при мен се получи косопад след второто раждане и докато се начудя при какъв лекар да отида,с какво да третирам косата и какви витамини да пия - тя просто спря да капе Peace.Та моето мнение е че това е чисто физиологичен процес дължащ се на промяната на хормоните и преминава от самосебе си Hug

# 35
  • Мнения: 1 111
имам същия проблем - колкото пъти да си прокарам ръката - толкова пъти коси навсякъде...
мисля да си правя маската с тривитаминола,но да ти кажа,че при кърмене и бременост не се препоръчва

# 36
  • Мнения: 1 885
Тук има много информация...

http://alopecia.8.forumer.com

# 37
  • Мнения: 2 673
И аз бях така три месеца след раждането. Напълно, ама напълно те разбирам. ТОГАВА И АЗ ПУСНАХ ТЕМА С ВИК ЗА ПОМОЩ...Какво ли не опитах, всякакви скъпи шампоани, пиех какво ли не . Рецепта от дерматоложка за 70 лв., плюс мазило за косата, плюс пари за преглед. Всичко ми излезе...над 150 лева. Побъркала се бях. Подстригах се, от коса до кръста- филирана, ...изглеждах още по-зле...ДЕПРЕСИЯ невероятна!!! Честно казано май най-ми помогна маската НА ДЕСИ ...Но ако кърмиш неможе да я правиш. Останали са ми тубички от лекарството за мазане, мога да ти ги пратя, но и те неможе да се ползват ако кърмиш...

# 38
  • Мнения: 2 922
Защо препоръчвате на момичето да пие Ревалид, Мерц, Пантогар и други, при положение, че е написала, че кърми?
За момента може да си слагаш ампули и да ползваш шампоани против косопад. От личен опит мога да ти препоръчам шампоана п/в косопад на Керастаз и ампулите.
Или енергизиращ шампоан на Давинес, като след него нанасяш енергизиращия гел на същата фирма. В момента ги ползвам и съм много доволна.

# 39
  • Мнения: 153
След първото раждане се спасих с една бабина рецепта.Сега пак започна да ми пада косата ЗВЕРСКИ и започвам отново: 1супена лъжица мед и 1 жълтък(най добре от домашно яйце) се смесват, нанасят се и стоят на главата половин час.  Това веднъж седмично в продължение на 3 месеца. По някое време може да се зачуди защо се мацаш още, но повярвай ми- след три месеца ще разбереш

# 40
  • Мнения: 106
Пия Пантогар вече месец, няма резултат, нито витамините за бременни помагат. Нито шампоанът на Виши. Почвам да се мажа с маски. Или скоро ще съм гола глава Rolling Eyes

# 41
# 42
  • Мнения: 2 673
Защо препоръчвате на момичето да пие Ревалид, Мерц, Пантогар и други, при положение, че е написала, че кърми?
За момента може да си слагаш ампули и да ползваш шампоани против косопад. От личен опит мога да ти препоръчам шампоана п/в косопад на Керастаз и ампулите.
Или енергизиращ шампоан на Давинес, като след него нанасяш енергизиращия гел на същата фирма. В момента ги ползвам и съм много доволна.


чувала съм страхотни неща във "Фетиш" за Керастаз, но така и не поръчах..Още не е късно, защото искам по-бърз растеж..ЕДНА приятелка търсеше на живот и смърт някакви таблети за пиене на Керастаз, но никъде не ги предлагат, даже в чужбинско ги нямаше..нито в мрежата, нито в салоните. newsm78а в сайтове сме ги срещали..

# 43
  • Мнения: 884
Онзи лазер ,който съм дала по-напред увеличава скоростта на растежа 2-3 пъти !Изпробвано!  newsm10

# 44
  • Мнения: 2 309
При мен се слу4и 4м след раждането...силен косопад,но се дължеше на факта,4е през цялата бременност ми паднаха 5 косъма.
Не знам дали от "ВИШИ",или съвпадение,но ми помогна.
Пробвай Peace
Също пих и витамини...

Общи условия

Активация на акаунт