Срам ме е да отида на козметик

  • 8 915
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 053
Хич да не ти пука - важното е да излезеш от това състояние. Отиди в друг квартал, в случаен салон щом толкова се притесняваш.

 Peace
......а,и,ако не си космясала,няма да ходиш на козметик,нали?
не се тормози,излишно е Hug

# 16
  • Мнения: 10 758
Е може ли да запустееш заради един мъж Rolling Eyes
И моето мнение е, че трябва първо да се обръснеш и след това, като поотраснат малко да отидеш на козметик.
Най-тъпото е да си мислиш какво ще каже козметичката.Предполагам, че доста обрасли са ходили при нея, така че това трябва да ти е най-малкия проблем.Даже бих казала, че изобщо не трябва да ти е проблем.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 3 415
...козметичките това правят цял ден...занимават се с косми НАВСЯКЪДЕ...няма какво да се притесняваш...хващай се и отивай...едва ли има нещо, което да им покажеш, а те да не са виждали вече...  Mr. Green
била си в кофти период...всеки е бил...а как си си го изживяла само ти си знаеш...няма нищо срамно Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
Мисля, че те разбирам. Намери си наистина по- възрастна, но не е нужно да е грозна, може би по -пълничка - за твое успокоение.

Абе аз ли нещо не схващам? newsm78

# 19
  • Мнения: 5 103
ами първоначално се обръсни и след това започни да ходиш на кола  Peace

И аз веднага за това се сетих. Другият вариант е да "пуснеш пердето" и да не ти пука от козметичките - това им е работата в крайна сметка.
Peace

# 20
  • Мнения: 240
А защо да се бръсне преди това? Аз на твое място бих си взела лентички, защото най-лесно се работи с тях в домашни условия. Също и един епилатор...и започваш! Първия път го направи сама...използвай всички мегоди за различните места, даже и бръснене, но не много! След това отиди по магазините и купи това-онова-веднага ще ти се вдигне самочувствието и ще се почувстваш нов човек. Wink Намери някой козметичен сало, първо го посети за други процедури-например пилинг, масаж, маникюр и педикюр. Опознай обстановката и след това си запиши и час за кола-маска! Успех и не се притеснявай! Wink

# 21
  • Мнения: 528
Срам не срам, трябва да отидеш. Не отлагай, още утре си запиши час Peace

# 22
  • София
  • Мнения: 1 176
Другия вариант, щом ти е толкова притеснено - отиди първо да си почистиш краката да речем, и ако си доволна от козметичката си запиши пак час при нея за останалите процедури.  Flutter
Успех   bouquet

# 23
  • Мнения: 3 830
Първо се обръсни и изчакай да поникнат малко косъмчетата ( да стават за кола маска) и тогава отивай на козметик. Или пък подстрижи малко и тогава.

По-добре да не даваш поводи за клюки или разни злобни подхвърляния на някакви си козметички, особено, ако живееш в малък град!

# 24
  • Мнения: 544
Първо се обръсни и изчакай да поникнат малко косъмчетата ( да стават за кола маска) и тогава отивай на козметик. Или пък подстрижи малко и тогава.

По-добре да не даваш поводи за клюки или разни злобни подхвърляния на някакви си козметички, особено, ако живееш в малък град!


 Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 5 605
Това им е работата на козметиците бе миличка.Аз също  мисля ,че първо трябва сама да си помогнеш и да преодолееш страховете си.Поосвежи се мъничко и после започвай-фризьор,козметик.........Желая ти успех  bouquet
Peace Успех! Laughing

# 26
  • Мнения: 274
ами първоначално се обръсни и след това започни да ходиш на кола  Peace

И аз веднага за това се сетих. Другият вариант е да "пуснеш пердето" и да не ти пука от козметичките - това им е работата в крайна сметка.
Peace

Това е и моят отговор. Peace

# 27
  • Мнения: 108
ами първоначално се обръсни и след това започни да ходиш на кола  Peace
И аз съм на това мнение,пък и смятам че външния вид на един професионалист не отразява колко дискретен е тож.Няма страшно-обръсни се и след няколко дни отивай  Wink
После ще се чувтваш много красива и доволна че си се престрашила:)

# 28
  • Мнения: 1 540
Нали това е идеята, да си ги "отгледала", за да ти ги махнат  Wink Каква кола маска ще ти правят, ако няма косми!  Peace

П.С. Не е по-малко "срамен" случая да си се бръснала с години и да решиш, че ще ги махаш вече с кола маска, но преди процедурата трябва да ги отгледаш... Аз отидох за първи път на пълна кола маска като маймунка Simple Smile

# 29
  • Мнения: 4 053
Смутена,къде си,пиши какво става с теб,какво реши newsm78

Общи условия

Активация на акаунт