Какво излекувахте с хомеопатия?

  • 64 636
  • 318
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 11
може ли да ми разясниш, моля те?
че тоя цикъл ме е докарал до.... абе до никъде

# 271
  • Мнения: 3 869
Проблемите с цикъла са само едно от много проявления на "нещо не е нарев тялото, ума, душата ми". Намираш добър класически хомеопат и след интервюто ти определя лекарство, с което ще излекува тлятото, ума и дошато от всичките оплаквания. Това е казано възможно най-накратко. На въпроса къде и как да намериш хомеопат, питай в темата "Въпроси към хомеопат-ТУК"
Успех! Simple Smile

# 272
  • Мнения: 565
Много ми е странно като се търси "лекарство" -без значение какво , за отслабване. Ами ако сте с наднормено тегло , значи има някакъв проблем- неправилно хранене, заседнал живот , евентуално (в много малка част от случаите според мен) -проблем с обмяната на веществата. Ако е последното, значи имате нужда от лекарство за този проблем, а не за "затлъстяване" Моето мнение ,е че няма как да отслабнеш (здравословно) без да се размърдаш.Спорт му е майката. И рационално хранене . Който има проблем с килограмите и е готов да се рзмърда и да започне да вижда ефект още от първият месец може да ми пише на лични- ще ви дам координати на мястото където това ще се случи.

# 273
  • Мнения: 1 095
Много ми е странно като се търси "лекарство" -без значение какво , за отслабване. Ами ако сте с наднормено тегло , значи има някакъв проблем- неправилно хранене, заседнал живот , евентуално (в много малка част от случаите според мен) -проблем с обмяната на веществата. Ако е последното, значи имате нужда от лекарство за този проблем, а не за "затлъстяване" Моето мнение ,е че няма как да отслабнеш (здравословно) без да се размърдаш.Спорт му е майката. И рационално хранене . Който има проблем с килограмите и е готов да се рзмърда и да започне да вижда ефект още от първият месец може да ми пише на лични- ще ви дам координати на мястото където това ще се случи.

А,ако човек се е размърдал, правил диети и по принцип яде като едно пиле,тогава какъв съвет бихте дали ????
Говорих с хомеопат,който ми препоръча Дюкан без да се опита да разбере къде е проблема.
Ако можете да ми препоръчате добър хомеопат в Добрич, ще съм ви благодарна.

# 274
  • Добрич
  • Мнения: 958
Tea, добри хомеопати в добрич са д-р Стойчев и д-р Хараламбиева.

# 275
  • Мнения: 173
Лекуваме се с хомеопатия от октомври миналата година.
При сина ми хомеопатията успешно пребори вирусна пневмония, ларингит, гнойна ангина, надявам се вече и ежемесечни пристъпи на бронхоспазъм.

Астма мисля, че успяхме да преборим. Още февруари спрях всички лекарства и го заведох при хомеопат. От тогава пристъп не е правил, даже и като е болен. Почна да се разболява и боледува като "нормалните" деца. Преди докато текне сопола и пристъп. Сега няма такова нещо. Дано се задържим така.  Praynig
Сега като болести: Остра диария с Т и кръв и слуз в огромни количества. Хомеопатия + лечебна хумана - за 4 дни
Хрема с остра кашлица - 4 дни
Много висока Т и много афти из цялата устна кухина и гърлото - 4 дни.
Тоест от февруари до сега - не съм купила лекарство.

Напълно те разбирам. И  сина ми предния месец за първи път се разболя като "нормалните" деца. Преди при всяка вирусна атака, докато му текне носа и на втория ден е с пристъп, без температура, без червено гърло. Чак се зарадвах като вдигна температура този път.  Много се надявам и занапред да е така  Praynig .

При малката ми дъщеря - вируси, отит, стрептококова ангина.

 Честно да си призная, аз бях много скептично настроена по отношение на хомеопатичното лечение. Дъщерите ми са боледували сравнително рядко, но с пристъпите на сина ми влязохме в някакъв порочен кръг от антибиотици и кортикостероиди. Тогава реших да пробвам с хомеопатия. Мисля, че е по-добрата алтернатива.

# 276
  • Мнения: 1 709
Записвам се да следя темата. Имам час за хомеопат през август - за първи път ще съм на преглед при такъв специалист. Ще споделя за резултата от лечението. Успешен ден желая  Simple Smile

# 277
  • София
  • Мнения: 1 825
Излекувах хронично безапетитие, много тежко, но пък се сдобих с астма по време на лечението. Сега се боря с нея, на този етап безуспешно.

# 278
  • Мнения: 468
Излекувах хронично безапетитие, много тежко, но пък се сдобих с астма по време на лечението. Сега се боря с нея, на този етап безуспешно.

На първо четене прилича на потискане.

Ако по време на хомеопатично лечение има връщане на стари (познати) симптоми - това според принципите на Херинг за посоката на лечението е добър знак.
Ако по време на хомеопатичното лечнеие, човек се сдобие с нови симптоми, каквито досега никога не е имал - това е сигурен знак, за потискане или за неправилно подбрано хомеопатично лекарство, или за доказване или за трите....

Ако при вас става дума за нов симптом, какъвто не сте имали никога досега - то съвета, който ще си позволя да ви дам е да СМЕНИТЕ ХОМЕОПАТА. Колкото по-бързо го направите - толкова по - добре за вас.

# 279
  • Мнения: 317
Толкова съм щастлива , че имам повод и аз да се разпиша в темата- излекувахме ангина при сина ми , благодарение на Д-р Стоименова !  bouquet

# 280
  • Мнения: 38
а да сте лекували с хомеопатия:
мигрена
жлъчни камъни
нередовен цикъл

 Излекувах упорита, почти ежедневна мигрена, която ме мъчеше откакто се помня. В началото ми беше странно, че вече я няма! Grinning

# 281
  • Мнения: 613
 newsm78
Лекували сме в къщи всичко ,което ни е нападало - бронхити, ангини , херпеси, радикулит, а от кратък и болезнен цикъл се отървах с Цветята на Бах

# 282
  • Мнения: 92
Аз излекувах алергичния си ринит, а това лято и пневмония.
На единия ми син излекувахме стрептококова инфекция, а на другия - бронхеолит, херпангина, бронхит.

# 283
  • Мнения: 6 713
а да сте лекували с хомеопатия:

нередовен цикъл

Моят нередовен цикъл стана значително по-редовен, откакто си промених хранителния режим - много,много малко месо, много, много, много плодове, зеленчуци, ядки.  Peace

# 284
  • Мнения: 5 647
с риск да ме нападнат- НИЩО УСПЕШНО.

И аз така. Пробвала съм да лекувам астма и акне.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт