Стара Загора 31 - Любовното лято на едни льохмани...

  • 13 936
  • 288
  •   1
Отговори
# 75
Ухажвах упорито Злати - невероятна е като модел.

На мен ли го казваш?

# 76
  • Мнения: 449
Стефи, прав си за всичко! Абсолютно за всичко!
Само да поясня нещо: Августа спря да идва на срещите, защото беше много болна, и детето й беше болно, и мъжа й беше болен/и днес също е болен, и него го повтори/, и е сама вече един месец, защото топй е в Даскалови, щото пък розите ни умират. Освен това си загубих слуха до степен да не чувам дори и да ми се крещи от разни остри отити и други възпаления. Но вие няма как да го знаете това, просто защото никой никога не се поинтересува. Ето сега ви го казвам. Нито по телефон, нито по нещо друго. На рождения ми ден когато дойдохте, аз бях много зле, Злати забеляза, че въобще не чувам, но все пак ви извиках, защото исках да съм с вас. И оттам нататък какво-нищо. Понякога в живота в едно общество от хора може и да има проблеми, не е въпросът само дали прекарваме добре заедно.
Аз можеше за това време да съм в болница или да съм и умряла, и вие нямаше как да го разберете-това не съвпада с моите представи за приятелството.
Само да отбележа, че въпреки всичко казано дотук, колкото и не-приятелско да звучи, аз исках да идвам на Бирхалето, не съм странила нарочно. Просто не можех, и да исках не можех, а освен това не съм спряла въобще да работя, ако за някого това е новина.
Това е, Стефи, цялата истина. Никого не обвинявам и на никого не се сърдя. Спречкването ни с Даниел беше по конкретен въпрос, но неговото отношение с това пращане "да си натопя задника в топла вода да ми мине" и каквото беше още там направо си е подигравка.
Айде, нема нужда Crossing Arms

# 77

Аз можеше за това време да съм в болница или да съм и умряла...

Тогава вече щях да те спукам от бой! Такива неща не ща да чувам, нито пък да ти минават през главата.
Ако щеш вярвай, но всеки път в който аз съм се събирал с групата, а теб те е нямало, се е намирал човек, който да попита за теб. Поне един! И друг, който да му разкаже. Поне един!
И искам всички да сме здрави! Щастлив съм, че на Злати и се размина сравнително леко, като се има пред вид с какво ни наплашиха. Много се надявам и при теб всичко да премине.

# 78
  • Мнения: 449
Това, с което предполагам са те наплашили с конкретния вирус, при нас се случи. Просто защото го оставихме един месец да вилнее без лечение. А това беше защото трябваше да се местим, тъй като свекървини ни ни изгониха от апартамента, и да ходим по огледи, и да подготвяме кредити...
Както и да е, това са си мои лични проблеми и не искам да натоварвам никого с тях. Пак казвам: никого не обвинявам, животът за всички е труден и напрегнат, сигурно сте имали по-важни проблеми от това как съм аз. Много ми е интересно само какво е разказвал тоя "другия" за ситуацията при нас, явно някакви ясновидски просветления Grinning И все пак ми стана хубаво при мисълтаИ аз се надявам и при мен всичко да премине. Ще кажа на теб, а пък ако някой не иска-да не чете.
Значи днес спрях и третата серия АБ, имам още малко болки, но е търпимо. Според УНГ специалистът секретите от отита са навлезли в някакви много тесни и криви каналчета над веждата/не точно синуси, не знам, не разбрах, за някакво възпаление на мембраните ставаше въпрос/. Оттам нищо не може да излезе с пункции и такива...Слагам капки и т.н., както и да е.
За слуха прогнозите са, че ще се възстанови напълно, т.е. нивото, до което беше, защото той така или иначе е увреден от предходните отити. Засега обаче шумът в ушите продължава, поставят ми инжекции в ухото отзад, следват продухвания и така. Ще мине време до пълното възстановяване-може да отнеме и месец. Дотогава сигурно ще избягвам контактите с хора, защото ми е много неприятно да накарам хората да повтарят по два пъти едно и също Embarassed И тъй като шумът в ушите е пряко свързан с неврологичното състояние, ще гледам да съм по-скоро на спокойствие в тесен семеен кръг, сред хора, с които се чувствам сигурна, не знам дали разбираш за какво говоря.
Това е, казах си го. Давам си сметка, че сигурно на не малко хора темата ще е досадна, затова се извинявам предварително Peace

# 79
  • Мнения: 11 314
Ми нека да си досадна, поне да си здрава!
Другото с мед ще го намажем. да го накацат всичките пчели, оси и търтеи. Да го видим в чия уста ще пасва.
Поезията за петък Whistling

# 80
Аз редовно карам хората да ми повтарят по няколко пъти. Но ако го направиш с подходящата сериозна физиономия, хората ще започнат да се притесняват, че няколко пъти не отговарят правилно на въпросите ти.
В университета имахме един преподавател, който все така ни караше да се повтаряме и дори и да знаеш отговора със сигурност, започваш да се чудиш какво не ти е наред. И така докато по-горните курсове не ни казаха, че човека гледал и без това само писмените работи, а понеже не чувал добре на устния изпит можеш да му говориш каквото си искаш. Един колега даже се хвалеше, че му разказал как забил снощи ново гадже, а човека даже похвалил колегата, че отдавна не бил чувал толкова добре разработен въпрос.
Това малко за разтуха беше. Сетих се, че и аз по едно време си носих едно възпаление и много, ама МНОГО ме побъркваше шума в ушите. Не може да се сравнява, но исках да кажа, че те разбирам.

# 81
  • Мнения: 6 243
Понеже по-горе стана дума за поезия... цял следобяд търсих поезия, в която стана дума за пишки. Не намерих. За това ви поздравявам с една любовна балада на София - "Син талисман" - една от любимите ми БГ песни от много време:

Но днес пак съм цяла
и без тебе - вече ям, вече спя.
Днес пак завъртя се света
край мен край сърцето от лед.
Да днес пак съм цяла,
вече мога да живея така.
Днес пак като мъдра река
вливам се в себе си.

Ти си тръгваш оплетен във истини,
моят поглед ти е син талисман.
Тук там смях е разпилян,
смях се на себе си пак.

Всеки спомен гаси се на тръгване
за са пазим любовта от щети.
Дали бяхме аз и ти
сбор от телата си?

Не не пробвай спести си усмивката,
много устни се отварят така.
Виж сам маха ти с ръка
другият край на ноща.

Като примка се спуска сълзата ми
не не искам да изпитваш вина.
След ден всяка тишина
е пълна с очакване.

http://store1.data.bg/bivu/Bulgarian%20Music/Sofia/

Наздраве!

# 82
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Роси, и на мен тази песен ми е любима... Благодаря...!

А ето ви малко снимков материал от снощния концерт...
Лек репортаж от мястото на събитието...











# 83
  • Мнения: 449
Понеже по-горе стана дума за поезия... цял следобяд търсих поезия, в която стана дума за пишки. Не намерих. 
Айде стига, бе, при толкова поп фолк продукция да не намериш нищо за пишки Whistling
Ще трябва да се сътворява нещо май, хайде поетите на предна линия Mr. Green
Дидо, снимките са много хубави, предполагам и концертът е бил, но аз си бях на село... Blush

# 84
Китаристът! КИТАРИСТЪТ! Той ми е любимият! На Данчо също! Да живее китаристът! Искам снимка в цял ръст да си го отпечатаме с Данчо на А-3 за плакати за вратите на спаните ни.

# 85
  • Мнения: 280
Моля,моля!!!
Китаристът е любим на мен.Снощи съм го наблюдавала цял час,а теб дори те нямаше на площада.Какъв фен може да си ти???

# 86
Като го лепна в спалнята ще видиш ти кой е по-голям фен!

# 87
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хаяско  Heart Eyes

# 88
Всички знаем за кого е резервиран, затова никой не сме е да го пипне. Или дори на плакат да си го лепне.

# 89
  • Мнения: 280
Внимавай!

Като го лепнеш в спалнята,има опасност да гледам само него-втренчено и продължително.Да не вземеш да се почувстваш самотен?

Общи условия

Активация на акаунт