Рицарки на бялото кантарче - 9.07. - 15.07.

  • 20 766
  • 606
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Бяхте ухапан от zla__veshtica и загубихте 5.9 литра кръв.

.........
Мими и Галатея днес не щат да ме ядат!

Ми щото не са гладни, пък аз съм на пиене, мерси за питието  Crazy

# 76
  • София
  • Мнения: 8 348
Бетче, дай си един почивен ден.
А за яденето - пробвай по-късно, още не са минали 24 часа от последният път.

# 77
  • Мнения: 5 873
Ехоо,тук съм! Laughing

Само ви прочетох и ще тичам,че имам поръчка ,после ще дойда пак.

И аз ви обичам!  bouquet

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 19:00 от Ванчето

# 78
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
дай размер, може да потърся

# 79
  • София
  • Мнения: 8 348
Забелязвате ли, как Ванчето си сменя професията. Скоро ще си отвори цехче с помощнички. И младежи за доставки.

JD, ако мен имаш предвид, 140 см. 28 кг.
На кого ли се е метнало това дете?

Майка му обича светли цветове - оранжаво и зиляно.

# 80
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Шшш, алоооооууу, стига с тез момиченца, че се засягам Crossing Arms.
На сестра ми ще е женско./забравих дали съм ви казала/

Мими, тез мерки на твойто дети ли newsm78? То тогаз мойто го гони по петите - 130/26 кг Laughing...И на моя любимият цвят е зелено /и колата такава в негова чест взехме/, пък какъвто е бял оранжевото най- му ходи.

Ванче, и ся ко - да вися цяла нощ да ти видя творенията Twisted Evil...аз вчера правих един Дамски каприз ама нали вися тука - белтъците му отгоре ги изгорих, чак черни. Ама ядат мойте, нищо не казват, че ако яхна метлата ша видят сладко на куково лято Close. Още малко ми остана да ги поглезя - после ще си глезя мишката Grinning.

# 81
  • Мнения: 4 806
днес ще ми е извинявкин ден  Mr. Green  Попинс, моля да ми простиш, с ЖД съм се объркала ... съжалявам много ... там се поправих ...

чак пък в несвяст за момиче ... що бе, Мими, к'во толкова ще облича повече? точно за един сезон се свършват дрехите, мнооооого рядко ще носи нещо по два сезона ... тя и моята е основно с маратонки (по 2 чифта на сезон) и са все на цена, колкото моите, само дето моите са за по няколко години ... косата не дава да и се пипа ... никви финтифлюшки не тръпи да има по главата, шапки със зор (а много и отиват) ... към розовото нямам влечение, направо го избягваме ... тя пък си харесва фанелките с футболни топки ...

кой ял? кой пил?
аз ядох и пих, и още ще продължавам ...

# 82
  • Мнения: 9 865
Аз ям и пия и не мога да се спра.
Пилешка супа и айрян ми е менюто.
Умиргам от жега!
Помогнете мииии, от снощи любимият е с 38С, днес по обед я свалих до 37.3С и  за секунди я вдигна пак. Нищо не помага, не ще да ходи на лекар, ще се побъркам, цял ден нито е ял (със зор 2 лъжици супа), нито е мръднал от леглото... Оф, наоплаках се...
Давам му Ефералган за температурата и осцилококцинум (на мен винаги ми действа) за цялото му състояние... Давах и течен аналгин, разтривах, чайове, аспирин на гърба... Побърквам се.

# 83
  • София
  • Мнения: 8 348
не му давай нищо
остави го да си вдига температура, това е полезно
чай и завивки - може.

Мими си отива дома. Ще си полива цветенцата пред блока и ще зяпа телевизора. Класика.
Изядох 200 гр. домат с 50 гр. солено овчо сирене и съм щастлива.

# 84
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ей, тез мъже - все насила по доктори ги влачим Close...май има такъв летен вирус.
Редувай ефералгана с течен аналгин, през 4 часа. Кърпи с оцет на челото и ръцете и прасците.
Как му е гърлото? Да не е ангина?
Обаче най-добре на лекар.
Бързо да се оправя Peace!

# 85
  • София
  • Мнения: 8 348
Айде беееее. Температура до 38,5 не е опасна. Даже е полезна, щото организма бори квото има за борене.
А ние му пречим.

# 86
  • Мнения: 4 806
аз съм за оставяне на температурата - тя е сипмтом, че организмът се бори. Даже се препоръчва човек да се припоти, за да премине по - бързо заболяването. Гореща супа с нещо люто.
чесънът - това е моят илач. Много чесън (примерно в таратор), стига да понася, де Simple Smile
на топлите напитки нямам вяра * имам предвид тия, дето ги продават по аптеките. едно уж поправят, друго развалят.

# 87
  • Мнения: 9 865
Аз от тия Колдрекс и Фервекс никога не давам и не купувам.
Изпотих го два пъти, много яко, мислех, че ще му се подобри малко (съдя по себе си), но не, пак вдига. Чесън - обича и много ядем, но сега го питах за таратор - мръщи се.
Боли го гърлото, не може да преглъща. Знам, че няма да отиде на лекар, голямо говедо е, а аз само да кихна (така е думата де) веднага ме праща на док. или ме откарва, ама за себе си - тц...
Сварих му чай, ще му ръгна и един аналгин (макар, че съм чувала, че и той не бил много препоръчителен, но не помня що) и тъй... Лошото е, че той трябваше да гледа Теди, докато уча, а сега не стига, че  е болен, ами и тя се е разлигавила и са направо непоносими... Но аз ги стягам де, нали съм рицарка, няма се предавам.

Забравих - БЛАГОДАРЯ ВИ, МНОГО ВИ ОБИЧАМ!!!  bouquet

# 88
  • София
  • Мнения: 1 642
Ассе с грешката само ме развесели  Hug

Мариетке тя и Калина така 130 см/26 кг, в петък я мерих  Joy

Аз ях и сегя ще ям пак, сметката малко по-късно!  Stop

Бети всички мъже са така, ако го боли гърло да прави гаргара с лайка или вземи тантум вреде има на таблетки за смучене и спрей, аз лично предпочитам спрея. Много помага при ангини и подобни.

# 89
  • Мнения: 5 873
Забелязвате ли, как Ванчето си сменя професията. Скоро ще си отвори цехче с помощнички. И младежи за доставки.

 Mr. Green



Ванче, и ся ко - да вися цяла нощ да ти видя творенията Twisted Evil...

ее,Мариетке...фотото остана в колата вчера от язовира Laughing  ,пък мъжО на работа...
ама нищо особено не е тортата...стандартна ,кръгла Трюфел с фъстъци... Flutter
после ще кача снимка. Heart Eyes

Мариетке  -   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=49147&photo=178

                      http://www.snimka.bg/album.php?album_id=151884&photo=1

Последна редакция: пн, 09 юли 2007, 21:04 от Ванчето

Общи условия

Активация на акаунт