Колко често излизат мъжете ви на бира с приятели?

  • 3 534
  • 79
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 674
  Почти всяка вечер е на биричка, тук наблизо до нас, но за малко!

# 61
  • Мнения: 227
Никога не е излизал да пие бира без мен!Поне от както сме заедно! Дори много често и тримата.И то аз пия бира а той много често пие кола Embarassed

# 62
Много рядко, но за това пък аз не се лишавам от това удоволствие Laughing Той ако ще Laughing

# 63
  • Мнения: 399
Никога!  Crossing Arms Първо няма време (няма почивен ден,а през лятото работи до 23:30-0ч) и второ не пие! Той,милия ми дори ходи на фитнес рано сутрин към 7:30-8ч!  #Crazy

# 64
  • Мнения: 3 537
различно

# 65
  • Мнения: 1 877
Изобщо не излиза без мен!

# 66
  • Мнения: 121
Излиза. Приблизително към 2-3 пъти в месеца. С приятели или колеги. Познавам ги. Понякога излизаме с тях и семейно.

# 67
  • Мнения: 117
Никъде не ходи без мен и никога не излиза без мен,дори и за по биричка.
Не ще без мен и това е! Heart Eyes
Душичка златна ми е той newsm03




Последна редакция: пт, 27 юли 2007, 17:56 от Щастлива Бубичка

# 68
Веднъж в месеца.Работата му е много изморителна,и като се прибере иска да си хапне и да полегне пред тв-то.Изобщо не му е до излизания Rolling Eyes

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Всяка вечер след работа,но се прибира към 20.00,а за по-тежки вечери вече се случва рядко!

# 70
  • Мнения: 2 035
Почти не излиза....всичките му приятели са в София и чужбина....тук няма никой  Sad
Идват си много рядко и тогава излизаме заедно, щото не сме се виждали отдавна  Rolling Eyes

# 71
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Почти всяка вечер, съвсем на близко и за малко Simple Smile

# 72
  • Мнения: 479
не излиза без мен.

Затова пък аз излизам с приятелки на биричка  Wink

# 73
  • Мнения: 74
Много рядко.

# 74
  • софия
  • Мнения: 636
Не излиза. Като ходим някъде сме си заедно, така иска и аз му се радвам. Като се виждам с приятелки - стои в къщи и гледа бебо. Предлагам му - като иска може да излезе,разбира се, ама не ще човека. Е, не го и насилвам, както иска така да е, важното е да е щастлив!!!!Пред биричката предпочита играта с щерката, което е добре дошло за мен - мога да се помотая наоколо спокойно!

Общи условия

Активация на акаунт