Britax verve или Quinny zapp

  • 14 245
  • 87
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 717
момичета, ето още един аналог - Moon Buggy Fit, 6,5кг е



а има и Moon Buggy Kiss



аз имам Бритакс, но още не съм я ползвала, тези ги харесах, че им пада напълно облегалката и може да се спи за по-дълго
днес ще ида да ги видя, но се колебая между двата модела, може би ще избера Кисс-а за разнообразие от Вервето newsm78

# 61
  • София
  • Мнения: 1 555
Мдааа....направо ще лудна.... Joy Joy Joy Вече не знам коя количка да избера -  Joy

Me_and_baby - Моля те сподели впечатленията си след като я видиш.  Peace За съжаление Зия-та само на едно място я доставят до БГ, но за 65 лири и дебна да излезе нещо друго, ама тц... Sad Тази количка като гледам в немския ибей е 108 евро, предполагам че доставката няма да бъде повече от 20-25 евро, така че доста приемливо изглежда.  Thinking

За капак нещо и по Бъгстъра започнах да се заглеждам.  Rolling Eyes Crazy Но поне нея мога и на живо да я видя...

# 62
  • Мнения: 622
Ох и аз съм в голяма чуденка и днес ходих да видя Бъгстъра.Еми хубава си е количката ама и Бритакса много ме кефи, обаче единствено положенията на гръбчето ме притесняват.Ще трябва да ходя да я гледам на живо...просто вече не знам ooooh!

# 63
  • Мнения: 4 717
тук има сняг и бури и не успях да ходя да видя Муун, но уикенда най-късно ще ида

Бритакса го избрах, защото са с много награди за сейфти возене, а столчетата им за кола са номер1 продавани за мин. година
разпространени са с името Рьоммер, но за жалост тук се внасят само червен и черен цвят, а така си бях харесала лиметката... Mr. Green

# 64
  • Мнения: 4 717
специално за Еви Анди - характеристиките на Муун Бъги Фит, понеже ме пита в др. темичка Peace

- 5 точков колан за закопчаване
- напълно легнало положение на гърба
- тегло 6,5кг
- размери - д.83/ш.60/в.105см
- размери при сгъването - д.76/ш.38/в.37см
- широк кош за покупки
- алуминиева конструкция на тялото
- предно и задно закопчаване на колелетата
- предно колело - ротация до 360*
- възможност за сгъване с 1 ръка
- възможност за пренасяне без да бъде опаковане Thinking

Това е накратко, мисля че всички посочени горе са със сходните характеристики
Единствено Муун Бъги Кисс-а е с 300гр по-тежка заради 4-тото колело

# 65
  • Мнения: 622
Благодаря  bouquet Хубаво е,че има напълно хоризонтално положение Peace

# 66
  • Мнения: 4 717
абе момичета, този тип колички возели до 16кг само, затова били и по-евтини Shocked, това го прочетох в чешките форуми

колко годишно е едно горе долу 16кг детенце? знам, че е индивидуално, но сега немога да открия таблиците

да не се наложи др. зима да купувам 4та количка, че мъжа ми ще се изнерви вече Sick

# 67
  • Мнения: 314
Mоето тежи към 14кг.Товаря количката поне с още 3-4 кг отгоре.Издържа си,не и пречи изобщо.Макларъна даже за година не се и разкърца.Освен повечето кг,то не беше друсане на ляво и на дясно за приспиване,не бяха пресечени местности,калдаръми и варненски дупки.Ми не мръдна! Mr. Green

# 68
  • Мнения: 4 717
абе момичета, снощи ходих до магазина да видя тези Муун
ами голям боклук са да ви кажа, и за 1/2цена да ми ги дават, няма да ги взема

първо триколката - предното й колело се извади само при опита на мъжа ми да го отключи(и то с ръка, не с крак!)
след това така се килва на ляво и на дясно, никак не е стабилна
и накрая сложих Ванеса да легне за да изпробвам легналото положение на гърба(който се спуска само с едни коланчета) - ми тя потъна Shocked Shocked, гърба е мек, няма твърда опора, представям си ако детето беше 14кг направо щеше да легне в багажника

за мен са нерационална покупка, евтина пластмаса и лоша мобилност
за разлика от двата модела, останалите на Муун са много готини и стабилни, но с тези са се изложили явно Money

в крайна сметка взех Кажуал плей, че е хем стабилна, хем е до 18кг и с огромен кош, а за летните горещини ще си ползвам Бритакса

# 69
  • София
  • Мнения: 1 715
Днес видях в Хиполенд - София една количка, която доста приличаше на Зиа, но с две единични предни колела Simple Smile Имаше доста легнало положение, същите дръжки и задни колела, сходна седалка. Стори ми се удобна и лека. Пишеше Бреви Алегро или нещо подобно, ама такова чудо не видях в Гугъл и не съм сигурна. Цената беше около 340лв. Хареса ми.
Вчера купих Бритакс Верве розова Mr. Green Ще ми я докарат от Англия след около 2 седмици и тогава ще се произнеса конкретно по темата Hug

# 70
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Мила мама,Бреви-алегрото трябва да е на Бебе конфорт.Аз пък си взех едно Chicco ct-0,4 за лятото,много стабилно и доста лека в сравнение с Гракото ,не е толкова ефектна,но има и почти напълно легнало положение,чувалче и страхотен дъждобран,цената е като на Зиа-та,вече сме почти 15кг.,но още си спим навън и ми трябваше нещо по-стабилно,иначе съм голям фен на Запа,но не е подходяща за нас Confused

http://www.mothercare.com/gp/product/B000IEWLVE

Последна редакция: пт, 23 май 2008, 11:47 от Пиги®

# 71
  • Мнения: 174
записче за темата

# 72
  • Мнения: 174
харесах бритакса (сравнявайки го със зап и зия)
много странно, четох в разни английски и щатски форуми много го "плюят" http://www.reviewcentre.com/reviews138119.html
всички майки и баби пишат че се обръща напред и захлупва детето по очи, когато то се наведе, и че с тия малки гуми не става за неравност (ако си имаха и идея какви са тротоарите в БГ!!!!)
тукмо си я харесах и сега ме разколебават..... newsm78

# 73
  • Мнения: 113
Eй, наистина ли  Shocked Моля някое майче,което вече бута бритакса  да сподели дали има такава опасност от обръщане  Rolling Eyes

# 74
  • Мнения: 61
Имам Britax от половин година и в общи линии съм доволна. По отношение на  риска от обръщане, според мен такъв съществува само, когато количката запъне в някаква неравност/често срещано по нашите улици / в началото се стрясках, но вече  го имам в предвид и внимавам. Досега инциденти не сме имали.  Като цяло количките с малки колела са по трудни за управление по нашите неравни тротоари.

Общи условия

Активация на акаунт